X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Kalejdoskop kultur: wyzwania i szanse etnicznej różnorodności w zespołach.
2024-04-03

3 kwietnia odbyło się spotkanie grupy HR4Diversity. Temat debaty brzmiał: “Kalejdoskop kultur: wyzwania i szanse etnicznej różnorodności w zespołach”. Wysłuchaliśmy niezwykle ciekawych historii osób z dużym doświadczeniem w pracy w środowiskach zróżnicowanych kulturowo.

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie z cyklu "HR4Diversity", 3 kwietnia 2024, g.16:00-18:30
2024-03-25
Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe spotkanie. Już 3 kwietnia 2024 odbędzie się spotkanie grupy branżowej z cyklu "HR4Diversity", organizowane przez Fundację Liderek Biznesu. 

Czytaj więcej »
 
 
 
Kobiety w spółkach giełdowych. Indeks Fundacji Liderek Biznesu - inauguracja Raportu na GPW.
2023-11-10

10 listopada 2023 roku w sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się uroczysta premiera Raportu “Kobiety w spółkach giełdowych. Indeks Fundacji Liderek Biznesu”. 

 

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Różnorodni są wśród nas. Budowanie włączającej kultury pracy dla nas wszystkich
2023-09-27

20 września odbyło się spotkanie grupy HR4Diversity. W gronie wybitnych ekspertek i ekspertów zajmujących się kwestią różnorodności i włączania dyskutowaliśmy na temat: "Różnorodni są wśród nas. Budowanie włączającej kultury pracy dla wszystkich"  Spotkanie było okazją do wymiany poglądów, doświadczeń i inspiracji dotyczących tworzenia bardziej inkluzywnych i różnorodnych środowisk pracy.

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie networkingowe X edycji Programu Mentoringowego na temat zdrowia psychicznego
2023-08-29

29 sierpnia w Warszawie odbyło się spotkanie stacjonarne w ramach X edycji Programu Mentoringowego. Tym razem tematem przewodnim było "Zdrowie psychiczne w świetle mentoringu. Dbając o siebie i innych". Wydarzenie było odpowiedzią na coraz bardziej aktualne i istotne wyzwania związane ze zdrowiem psychicznym, które dotykają zarówno całe społeczeństwo, jak i środowisko biznesowe.

Czytaj więcej »
 
 
 
"Świadome Przywództwo"- debata Page Executive, 30% Club, Fundacji Liderek Biznesu i Forbes Women
2023-06-28

28 czerwca odbyła się debata “Świadome Przywództwo” organizowana przez Page Executive, 30% Club Poland oraz Fundację Liderek Biznesu (FLB), pod patronatem Forbes Women.

Czytaj więcej »
 
 
 
Work, life, balance & vacation. Workation - szanse i wyzwania dla pracowników i pracodawców.
2023-06-20

Za nami ostatnie spotkanie przed wakacyjną przerwą Grupy HR4Diversity, organizowane przez Fundację Liderek Biznesu. Głównym tematem spotkania było workation, czyli połączenie pracy zdalnej i wakacji. Uczestnicy spotkania mieli okazję wziąć udział w inspirującej debacie i nawiązać wartościowe kontakty na tarasie warszawskiego Hotelu NYX. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym ekspertkom biorącym udział w panelu

Czytaj więcej »
 
 
 
Debata "Kobiety w zarządach i radach nadzorczych. Korzyści z partnerstwa dla wszystkich" na Europejskim Kongresie Finansowym 2023.
2023-06-06

6 czerwca 2023 roku w ramach Europejskiego Kongresu Finansowego odbyła się debata Fundacji Liderek Biznesu pt. “Kobiety w zarządach i radach nadzorczych. Korzyści z partnerstwa dla wszystkich”.

Czytaj więcej »
 
 
 
Gala Otwarcia X edycji Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu
2023-05-16

10 maja 2023 roku w warszawskim Hotelu NYX odbyło się uroczyste otwarcie jubileuszowej edycji Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu.

Czytaj więcej »
 
 
 
Mierzysz? Nie mierzysz? Zmierz się z wyzwaniami przyszłości w branży HR: KPI, digitalizacja procesów, AI, nowe technologie
2023-05-15

W maju 2023 roku odbyło się kolejne spotkanie z cyklu HR4Diversity, organizowanego przez Fundację Liderek Biznesu. Uczestnicy spotkania i zaproszeni eksperci omawiali zagadnienia związane z nowymi technologiami oraz zmianami specyfiki procesów w działach HR. 

Czytaj więcej »