Fundację Liderek Biznesu od 2014 roku tworzą kobiety, które osiągnęły sukces zawodowy i dziś dzielą się wiedza oraz wnoszą różnorodne doświadczenia biznesowe dla wspólnej idei: partnerstwa kobiet & mężczyzn w biznesie, promocji przedsiębiorczości, rozwijania talentów oraz wspierania aspiracji i niezależności zawodowej kobiet. Fundacja jest otwarta na szeroką współpracę z osobami fizycznymi, firmami oraz uczelniami wyższymi chcącymi przyczyniać się do promocji wspólnych idei.

Zapraszamy do współpracy:

• Partnerów merytorycznych – chcących współtworzyć i realizować z nami projekty, które będą spójne z filozofią oraz Programem Fundacji,
  • Partnerów finansowych – chcących przyczyniać się do promocji idei propagowanych przez Fundację poprzez zaangażowanie finansowe w realizowane przez Fundację przedsięwzięcia.

W razie dodatkowych pytań - zapraszamy do kontaktu.

Jednocześnie zgodnie z zapisami Statutu Fundacji (ust. III, par. 14) “Osoby fizyczne i prawne, które dokonują na rzecz Fundacji darowizny (jednorazowej lub łącznej) w wysokości co najmniej 1.000 (słownie: jednego tysiąca) złotych lub - gdy idzie o osoby zagraniczne - 2.000 (słownie: dwóch tysięcy) USD, uzyskują tytuł „Członka Fundacji” w przypadku osób fizycznych lub „Dobroczyńcy Fundacji” w przypadku innych podmiotów, jeżeli wyrażą takie życzenie.