OFERTA PRACY W FUNDACJI LIDEREK BIZNESU

Misją Fundacji Liderek Biznesu jest propagowanie idei równości i różnorodności w zarządzaniu. Poprzez nasze projekty badawcze i programy rozwojowe wspieramy rozwój kompetencji kobiet, budowanie dialogu w biznesie i promujemy korzyści dla biznesu wynikające z obecności kobiet w zarządzaniu i w sferze ekonomicznej.
Według badań, osiągnięcie pełnego równouprawnienia kobiet i mężczyzn na rynku pracy zajmie jeszcze 216 lat. Uważamy, że to stanowczo za długo.

Czy chcesz nam pomóc przyśpieszyć ten proces? Dołącz do nas.

Napisz, dlaczego chcesz z nami współpracować, dołącz swoje CV i wyślij na adres:
praca@liderkibiznesu.pl w tytule maila wpisując: „Aplikacja – Asystent / Asystentka”.