X
Regulamin serwisu.

PL | EN    KONTAKT

Dołącz do nas i poczuj, jak praca staje się pasją!

Od wielu lat jako Fundacja Liderek Biznesu inspirujemy, rozwijamy i propagujemy ideę równości oraz różnorodności w zarządzaniu. Dzięki naszym projektom badawczym i programom rozwojowym wspieramy rozwój liderów, budujemy dialog w biznesie pomiędzy kobietami i mężczyznami oraz skutecznie promujemy korzyści dla biznesu, wynikające z obecności kobiet w zarządzaniu i w sferze ekonomicznej.
Według raportu GLOBAL GENDER GAP REPORT 2021 roku kobiety będą miały równy status ekonomiczny, prawny, społeczny i równe szanse w 2158 roku. Czyli za 136 lat! Uważamy, że to stanowczo za długo, a Ty? Włącz się w nasze działania, żeby przyspieszyc ten proces.

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko:

Digital Marketing Coordinator

Twoje zadania:

  • Wdrażanie planów promocyjnych oraz dbałość o ich zgodność ze strategią działania Fundacji.
  • Przygotowywanie komunikacji,  w szczególności aktualizacja i optymalizacja stron oraz tworzenie i optymalizacja mailingów.
  • Prowadzenie kanałów w mediach społecznościowych, w tym wyszukiwanie adekwatnych treści i samodzielne generowanie contentu, ze szczególnym naciskiem na LinkedIn.
  • Pozyskiwanie i analizowanie danych marketingowych,  raportów podsumowujących efekty – wyciąganie wniosków z danych liczbowych.
  • Współpraca z grafikami i koordynacja projektów graficznych, w tym przygotowanie briefów
  • Koordynacja eventów offline i online (webinary, szkolenia, konferencje).
  • Współpraca z partnerami / mediami – realizacja działań PR.
  • Analityka i monitorowanie konkurencji.
  • Koordynacja projektów, w tym: zarządzanie timingiem, optymalizacja procesów marketingowych (mailingi, SEO, social media), dbałość o wyniki oraz stała optymalizacja działań.

Kluczowe kmpetencje:

  • Min 3 lata doświadczenia w digital marketing (analityka, mailingi, social media, automatyzacja).
  • Umiejętność pisania i tworzenie treści (mailingi, artykuły, blog).
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia złożonych projektów.
  • Wiedza i pasja w obszarze budowania pozycji kobiet w biznesie, oferty rozwoju osobistego oraz mentoringu.

Mile widziane:

  • Doświadczenie we wprowadzaniu produktów i usług  e-commerce na rynek.
  • Doświadczenie w działaniu pozyskiwaniu klientów w social mediach np. LinkedIn.
  • Umiejętność pracy z bazami danych.

Wymagania dodatkowe:

  • Duża samodzielność.
  • Proaktywność -  proponowanie innowacyjnych rozwiązań
  • Bardzo dobra organizacja pracy i planowania.
  • Odpowiedzialność za realizowane zadania.
  • Terminowość wykonywanych działań.

Proponujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Mozliwość uczestniczenia w innowacjnych projektach, które pomagają zmienić świat biznesu na lepszy
  • Możliwość pracy w unikalnym środowisku z najwyższą kadrą menedżerską EY oraz
    firmami i organizacjami współpracujacymi
  • Udział w inicjatywach Fundacji, warsztatach rozwojowych i spotkaniach z przedstawicielami biznesu i polityki.
Prześlij nam swoje CV i napisz, dlaczego chcesz dołączyć do zespołu.

Czekamy na Twoją aplikację pod adresem praca@liderkibiznesu.pl