X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
         
PL | EN
 
 
 
 

Fundator

Iwona Kozera

Iwona.Kozera@liderkibiznesu.pl

 

Prezes Zarządu

Agnieszka Maciejewska

Agnieszka.Maciejewska@liderkibiznesu.pl 
Tel. 508 087 440

 

Menedżer Zarządzający

Elżbieta Różycka-Szymanko

Elzbieta.Rozycka-Szymanko@liderkibiznesu.pl
Tel. 502 444 733

 

Konsultant ds. Komunikacji 

Joanna Nowocień

Joanna.Nowocien@liderkibiznesu.pl
Tel. 784 965 508
 

Doradca Prawny

Angelina Sarota

Angelina.Sarota@liderkibiznesu.pl

 

Koordynator Projektów

Emilia Melon

Emilia.Melon@liderkibiznesu.pl
Tel. 797 974 211

 

Asystentka

Monika Adamczyk

Monika.Adamczyk@liderkibiznesu.pl
Tel. 797 305 791

 

Stażysta

Jędrzej Dobieszewski

staz@liderkibiznesu.pl

_______________________________________________________________________________________

Dane 

Fundacja Liderek Biznesu

ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa

NIP 525-258-17-95

REGON 147058971

 

 
 
 
 
Projekt: Borek Design
 
Realizacja: Internet Age