X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
         
PL | EN
 
 
 
 
Fundator
 
Iwona Kozera
Iwona.Kozera@liderkibiznesu.pl

 
Prezes Zarządu
 
Agnieszka Maciejewska
Agnieszka.Maciejewska@liderkibiznesu.pl
tel. +48 508 087 440

 
Menedżer Zarządzający
 
Elżbieta Różycka-Szymanko
Elzbieta.Rozycka-Szymanko@liderkibiznesu.pl
tel. +48 502 444 733

 
Doradca Prawny
 
Angelina Sarota
Angelina.Sarota@liderkibiznesu.pl

 
Koordynator Projektów
 
Sabina Dzik-Kopcewicz
Sabina.Dzik-Kopcewicz@liderkibiznesu.pl
tel. +48 517 882 325

 
Konsultant ds. Komunikacji 
 
Joanna Nowocień
Joanna.Nowocien@liderkibiznesu.pl
tel. +48 784 965 508

 
Asystentka
 
Justyna Gwoździk
fundacja@liderkibiznesu.pl
tel. +48 517 882 373

 
Asystent
 
Jędrzej Dobieszewski
fundacja@liderkibiznesu.pl

Dane 

Fundacja Liderek Biznesu
ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
+48 22 5577219  
 
NIP: 525-258-17-95 | REGON: 147058971 | KRS: 000049253