X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Śniadanie z Liderką - Małgorzatą Romaniuk - Wiceprezes Zarządu Banku BPH
2019-12-10
Grudniowym gościem „Śniadania z liderką” była Małgorzata Romaniuk, Wiceprezes Zarządu banku BPH. Spotkanie poprowadziła Krystyna Boczkowska, przez wiele lat Prezes firmy Bosch w Polsce. 
 
Połączenie ich doświadczenia zawodowego oraz zaangażowanie w sprawy związane ze wspieraniem rozwoju zawodowego kobiet były podstawą niezwykle ciekawej dyskusji i wymiany obserwacji na temat różnorodności w biznesie. 
Czytaj więcej »
 
 
 
Śniadanie z Liderką - Hanną Godlewską-Majakowską, profesor nauk ekonomicznych, profesor Szkoły Głównej Handlowej
2019-10-18
Bohaterką śniadania była Hanna Godlewska-Majkowska, profesor nauk ekonomicznych, prorektor Szkoły Głównej Handlowej. Spotkanie zdominował temat kobiecego przywództwa i konieczność ciągłego rozwoju. Dla prof. Majkowskiej-Godlewskiej rozwój to głęboka potrzeba, która definiuje jej sposób myślenia i działania. Kiedy została prorektorem uznała, że dotychczasowe doświadczenia związane z zarządzaniem zespołami badawczymi mogą być niewystarczające. Dlatego zdecydowała się na udział w Programie Mentoringowym naszej fundacji.
Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie "Śniadanie z Liderką", 12 lutego 2019 r.
2019-02-12

Na śniadaniu z liderką 12 lutego gościem była dr hab. n. med. Agnieszka Pawlak, profesor PAN. Spotkanie prowadziła Agnieszka Maciejewska, prezes Fundacji Liderek Biznesu.

Czytaj więcej »
 
 
 
Śniadanie z Liderką - Beatą Pawłowską, Dyrektor Zarządzającą Oriflame Polska
2018-09-21

Tym razem bohaterką cyklicznego spotkania „Śniadania z Liderką ” była Beata Pawłowska, Dyrektor Zarządzająca Oriflame Poland oraz od niedawna Dyrektor Regionu Europy Centralnej. Spotkanie odbyło się w siedzibie  firmy Oriflame, a moderatorką dyskusji była Agnieszka Maciejewska, Prezeska Fundacji Liderek Biznesu.

 

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Śniadanie z Liderką - Dr. Joviną Ang, Profesor w Business School, National University of Singapore
2018-05-25

Tym razem majowe spotkanie z cyklu „Śniadanie z Liderką” odbyło się 25 maja 2018 r. w sali Senatu w gmachu polskiej Uczelni Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Gościem specjalnym była Jovina Ang z National University of Singapore Business School, która posiada ponad 20-letnie doświadczenie pracy dla firm z listy Fortune 500. Ponadto jest laureatką nagród m.in. Women Leadership Award czy Strategic Communication Management.

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Śniadanie z Liderką Magdaleną Skorupą - Dyrektor Bezpieczeństwa Informatycznego w Honeywell
2018-05-07

Spotkanie z cyklu „Śniadanie z Liderką” odbyło się 25 kwietnia w przestrzeni Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.
Tym razem specjalnym gościem była Magdalena Skorupa, Dyrektor Bezpieczeństwa Informatycznego w Honeywell, która już od 10 lat w tej firmie zajmuje się zagadnieniami cyberbezpieczeństwa.

Czytaj więcej »
 
 
 
Śniadanie z Liderką Joanną Jaśkowiak-notariusz, żoną Prezydenta Poznania
2017-12-12

We wtorek 12 grudnia przed południem, w ramach cyklu „ Śniadanie z Liderką” odbyło się spotkanie z Gościem Specjalnym,Panią Joanną Jaśkowiak, żoną Prezydenta Miasta Poznania, prawniczką i przedsiębiorczynią. 

Czytaj więcej »
 
 
 
Śniadanie z Liderką Dominiką Bettman-Dyrektor ds. finansowych w Siemens Polska
2017-12-08

Bohaterką grudniowego śniadania z liderką była Dominika Bettman, prezes ds. finansowych w Siemens Polska. Rozmawiano między innymi o tym, że chcąc być liderem w nowoczesnych technologiach trzeba nie tylko zaakceptować gwałtowne zmiany technologiczne , ale także jak najszybciej się do nich dostosowywać i próbować nowych rozwiązań

Czytaj więcej »
 
 
 
Śniadanie z Liderką Kaliną Ben Sirą - Założycielką i Prezesem sieci klinik La Perla
2017-09-19

Bohaterką wrześniowego spotkania z cyklu „Śniadanie z Liderką ‘’ była założycielka i szefowa sieci klinik medycyny estetycznej „La Perla” Kalina Ben Sira. Pani Kalina opowiadała o tym , że od zawsze była wrażliwa na piękno i estetykę, a cechy te rozwinęły się dzięki studiom na wydziale historii sztuki. Po ukończeniu studiów podjęła jednak decyzję, że prowadzenie galerii nie jest jej wymarzoną drogą zawodową.

Czytaj więcej »
 
 
 
Śniadanie z Liderką Dorotą Raczkiewicz-Prezes Zarządu Fundacji im. Anny Wierskiej DAR SZPIKU
2017-09-19

Bohaterką wrześniowego spotkania z cyklu „Śniadanie z Liderką ‘’ w Poznaniu była Dorota Raczkiewicz - Prezes Zarządu Fundacji im. Anny Wierskiej DAR SZPIKU, Szefowa Drużyny Szpiku. Dorota opowiedziała nam historię powstania fundacji i Drużyny oraz w jakich okolicznościach doszło do jej spotkania z Anną Wierską, której marzeniem pod koniec życia było stworzenie fundacji wspierającej osoby chore na białaczkę i promującą oddawanie szpiku oraz krwiodawstwo.

Czytaj więcej »