X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Śniadanie z Liderką Dominiką Bettman-Dyrektor ds. finansowych w Siemens Polska
 
 

Bohaterką grudniowego śniadania z liderką była Dominika Bettman, prezes ds. finansowych w Siemens Polska. Rozmawiano między innymi o tym, że chcąc być liderem w nowoczesnych technologiach trzeba nie tylko zaakceptować gwałtowne zmiany technologiczne , ale także jak najszybciej się do nich dostosowywać i próbować nowych rozwiązań. Dominika Betttman pytana jak nawiązywać kontakty z klientami polecała rozwijanie własnego hobby. Dla niej jest to piłka nożna, która interesuje się prawie każdy.

Rozmawiano także o rekrutacji i młodych pokoleniach wchodzących na rynek pracy. Bettman opowiadała, że gdy Siemens zetknął się z brakiem kadr, postanowiono postawić na młode kobiety, absolwentki kierunków technicznych. I to się opłaciło, ponieważ dzisiaj często klienci domagają się zróżnicowanych pod względem płci zespołów.

Uczestnicy śniadania pytali też Dominikę Bettman o motywacje i najważniejsze cechu umożliwiające robienie kariery. Według niej najważniejsza jest cierpliwość. 

             

« Powrót do listy wydarzeń