X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Śniadanie z Liderką - Beatą Pawłowską, Dyrektor Zarządzającą Oriflame Polska
 
 

Tym razem bohaterką cyklicznego spotkania „Śniadania z Liderką ” była Beata Pawłowska, Dyrektor Zarządzająca Oriflame Poland oraz od niedawna Dyrektor Regionu Europy Centralnej. Spotkanie odbyło się w siedzibie  firmy Oriflame, a moderatorką dyskusji była Agnieszka Maciejewska, Prezeska Fundacji Liderek Biznesu.

Spotkanie z Beatą Pawłowską to energetyzująca  dawka inspiracji  i refleksji nad wyborami zawodowymi i życiowymi. Tych w życiu Beaty Pawłowskiej było niemało. Pierwsza wakacyjna praca ukształtowała jej podejście do biznesu i wytyczyła marzenia. Motywacja, aby wrócić do luksusowych sklepów Paryża po elegancką torebkę okazałą się niezwykle skuteczna. To właśnie motywacja i odwaga są jej siłą i znakiem rozpoznawczym. Kolejnym jest pasja, która jest też  podstawową wartością Oriflame. Dlatego też pewnie pani Beata tak znakomicie odnajduje się w tej organizacji i jak mówi wprost –  jest zachwyconą tą firmą ponieważ robiąc biznes jednocześnie robi coś dobrego społecznie, szczególnie dla kobiet. Sprzyja temu model biznesowy, wsparcie finansowe młodych firm i szkolenia. Ogromną radość i satysfakcję daje jej  obserwowanie zmian jakie zachodzą w kobietach rozwijających swój biznes i odnoszących sukces zawodowy. Jej zdaniem kobiety są wręcz stworzone do biznesu bowiem kompetencje potrzebne dziś bardzo w biznesie to te same, które od zarania kobiety ćwiczą w zaciszu swoich rodzin i domów. To  właśnie zarządzanie rodziną daje nam umiejętności  empatii, sztuki komunikacji, otwartości, szacunku, zarzadzania emocjami, kryzysem. Wystarczy to przenieść na grunt biznesowy,  aby stać się liderką.

Co do równowagi życia zawodowego i prywatnego pani Beata ma jasne stanowisko – trzeba wybierać ponieważ zachowanie tych dwóch obszarów w równowadze na wysokich stanowiskach nie jest jej zdaniem możliwe. Ma świadomość, że coś ją ominęło, ale z drugiej strony dała synowi przykład, że kobieta może być niezależna i spełniona zawodowo i wie, że jest z niej dumny.

Niezwykła otwartość pani Beaty dała początek wielu pytaniom uczestniczek spotkania. Bardzo dziękujemy wszystkim Paniom za udział w spotkaniu.

Czytaj wywiad z bohaterką

 

 

 

 

 

 

 

« Powrót do listy wydarzeń