X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Śniadanie z Liderką Magdaleną Skorupą - Dyrektor Bezpieczeństwa Informatycznego w Honeywell
 
 

Spotkanie z cyklu „Śniadanie z Liderką” odbyło się 25 kwietnia w przestrzeni Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.
Tym razem specjalnym gościem była Magdalena Skorupa, Dyrektor Bezpieczeństwa Informatycznego w Honeywell, która już od 10 lat w tej firmie zajmuje się zagadnieniami cyberbezpieczeństwa.

Pani Magda opowiedziała uczestniczkom o swojej ścieżce kariery edukacyjnej i zawodowej. Okazało się, że początkowo pracowała w dziedzinie finansów, a do obszaru związanego z IT trafiła dzięki swojej skłonności do podejmowania się trudnych wyzwań – tych, gdzie nie ma innych śmiałków.

Ponieważ Magda zarządza zespołami rozrzuconymi na kilku kontynentach, przybliżyła nam szczegółowo tematykę zdalnego zarządzania zespołami zróżnicowanymi kulturowo i wiekowo. Podzieliła się też efektywnymi sposobami komunikacji w środowisku IT zdominowanym przez mężczyzn oraz metodami team buildingu.

Magda zachęcała uczestniczki do ciągłego doskonalenia się, udziału w dodatkowych szkoleniach, zdobywaniu certyfikatów, by ciągle się rozwijać i podnosić swoje kompetencje zawodowe. Wspomniała też o ważnej roli swoich dwóch mentorek w świadomym budowaniu kariery.

Pani Magda podkreśliła mocne strony kobiet w wielu obszarach, m.in. w komunikacji, umiejętnościach miękkich, multitaskingu oraz kreatywności. Magda bardzo dużo podróżuje, dyskusja uczestniczek dotyczyła m.in. zagadnienia godzenia ról.

 

 

 

 

« Powrót do listy wydarzeń