X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Śniadanie z Liderką - Dr. Joviną Ang, Profesor w Business School, National University of Singapore
 
 

Tym razem majowe spotkanie z cyklu „Śniadanie z Liderką” odbyło się 25 maja 2018 r. w sali Senatu w gmachu polskiej Uczelni Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Gościem specjalnym była Jovina Ang z National University of Singapore Business School, która posiada ponad 20-letnie doświadczenie pracy dla firm z listy Fortune 500. Ponadto jest laureatką nagród m.in. Women Leadership Award czy Strategic Communication Management.

Podczas spotkania pani Ang przekonywała uczestników do wielu zalet i korzyści płynących ze sponsoringu biznesowego.

 

Na własnym przykładzie opowiedziała, jak kluczowe jest posiadanie sponsora w organizacji  nie tylko do rozwoju kariery zawodowej, ale i  i rozwoju osobistego.

 

Jovina Ang przybliżyła również typy barier, zarówno te zewnętrzne jak i wewnętrzne, które kobiety często napotykają na swojej drodze. Jedną z  barier jest strach przed niepowodzeniami i brak pewności siebie. Pani Jovina zapewniła jednak uczestników, że tak naprawdę to czy spotka nas niepowodzenie w danej sytuacji nie jest istotne, ale najważniejsze jest to czy wyciągniemy z niego wnioski. Następnie Profesor odpowiedziała czym właściwie jest sponsoring biznesowy, pokazując różnice pomiędzy coachingiem, mentoringiem i sponsoringiem.

 

W końcowej części spotkania uczestnicy zadawali bardzo interesujące oraz inspirujące pytania prowadzącej m.in. w jaki sposób zyskać sponsoring ze strony starszych stażem liderów.

 

 

« Powrót do listy wydarzeń