X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Śniadanie z Liderką Kaliną Ben Sirą - Założycielką i Prezesem sieci klinik La Perla
 
 

Bohaterką wrześniowego spotkania z cyklu „Śniadanie z Liderką ‘’ była założycielka i szefowa sieci klinik medycyny estetycznej „La Perla” Kalina Ben Sira. Pani Kalina opowiadała o tym , że od zawsze była wrażliwa na piękno i estetykę, a cechy te rozwinęły się dzięki studiom na wydziale historii sztuki. Po ukończeniu studiów podjęła jednak decyzję, że prowadzenie galerii nie jest jej wymarzoną drogą zawodową. Od zawsze trenowała sport, dzięki czemu nauczyła się sumienności i dyscypliny. Temat mankamentów urody pojawiał się już wtedy w rozmowach z koleżankami. Początkowo pracowała w sektorze nieruchomości, ale wkrótce zdecydowała się na otworzenie pierwszej niewielkiej kliniki na ul. Wilczej. Pierwszy salon nosił nazwę „Europejski System Odchudzania i Odmładzania Twarzy” i jego promowanie – zwłaszcza w świetle dzisiejszej wiedzy na temat marketingu – było nie lada wyzwaniem.

Aby swobodnie poruszać się  w świecie medycyny estetycznej i zabiegów pielęgnacyjnych, a także  nauczyć się zarządzać personelem, zapisała się do szkoły kosmetycznej. Dzięki temu nauczyła się  weryfikować kosmetologów, kosmetyki, technologie, urządzenia, a także stawiać pierwsze kroki w biznesie. Przełomem dla rozwoju jej firmy było wprowadzenie złotych nici na rynek polski. Wraz ze wzrostem biznesu pojawiła się potrzeba profesjonalnego zarządzania coraz większą ilością placówek i w związku z tym Kalina uzupełniła wiedzę w szkole biznesu.

Bohaterka podkreśla ogromną wagę dokształcania się w różnych dziedzinach, aby być na bieżąco z wyzwaniami szybko zmieniającego się rynku. W swoich klinikach zwraca szczególną uwagę na jakość urządzeń i ich skuteczność, a nie panującą modę. Mówiła, że medycyna estetyczna to biznes sprzedawania marzeń, dlatego tak ważna jest wiarygodność, jakość i bezpieczeństwo.

 

      

 

     

« Powrót do listy wydarzeń