X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Dzień Kobiet 2021 z Fundacją Liderek Biznesu na otwartym warsztacie z Dr Agnieszką Wolińską-Skuza
2021-03-08

Fundacja Liderek Biznesu świętowała 8 marca 2021 - podczas otwartego warsztatu, dedykowanego dla pań i prowadzonego przez Dr Agnieszkę Wolińską-Skuza, ekspertkę ds. zarządzania strategicznego, zarządzania kapitałem ludzkim, trenerkę biznesu i mentorkę.

Tematem dwugodzinnego warsztatu było: "12 OBSZARÓW RÓWNOWAGI WEWNĘTRZNEJ. Czyli jak osiągać wyższe rezultaty w najważniejszych obszarach życia?"

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztat online: "Dieta Emocjonalna" z Agnieszką Marudą-Sperczak (23.04.2020)
2020-04-26

W ramach serii warsztatów Fundacji Liderek Biznesu, 23 kwietnia br, odbył się pierwszy online warsztat pt. "Dieta Emocjonalna", prowadzony przez Agnieszkę Marudę-Sperczak, Opiekunkę Merytoryczną Programu Mentoringowego 2020. Był to praktyczny i angażujący warsztat, który był okazją do pracy nad sobą - opartej o unikalne cechy, preferencje, wartości i osobiste warunki brzegowe. Rezultatem spotkania było skomponowanie, unikalnej diety emocjonalnej!

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztat: "Speed - no limits in the digital era" z dr Aleksandrem Poniewierskim, 3.10.2019, EY Wavespace
2019-10-03

Warsztat „Speed – no limits in the digital era” poprowadzony przez dr Aleksandra Poniewierskiego, lidera sektora IoT i Partnera w EMEIA Advisory Center w firmie EY, był przyśpieszonym przeglądem synergii nowych technologii i biznesu.

Teoria  SPEED (Security - Partnership - Emerging Technologies – Economy - Digital Transformation) oddaje istotę czwartej rewolucji przemysłowej.

Czytaj więcej »
 
 
 
X Konferencja Lato HR
2019-07-11

Co jest za zakrętem? Czy HR nadąża za biznesową rzeczywistością i czy jest gotowy na jej zautomatyzowane oblicze, wykorzystując naturalny potencjał pracownika? Podczas panelu konferencji Lato HR, odbyła się merytoryczna i niezwykle ciekawa dyskusją z udziałem prezesów i członków zarządów dotycząca znaczenia HR w obecnej rzeczywistości. Założycielka Fundacji Liderek Biznesu oraz Partner EY, Lider Doradztwa Biznesowego w Polsce i regionie CESA - Iwona Kozera - podkreślała, że HR powinien stanowić strategiczny filar firmy ściśle współpracujący z zarządem, wsłuchujący się w potrzeby przedsiębiorstwa oraz wspierający rozwój kompetencji i zaangażowania pracowników. Podkreśliła również znaczenie działań employer branding.

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztat: "Trening emocji - Niech pracują na Twoją korzyść" z prof. Rafałem Ohme, 21.05.2019
2019-05-28

"Trening emocji - Niech pracują na Twoją korzyść" to już trzeci warsztat poprowadzony dla Fundacji Liderek Biznesu przez prof. Rafała Ohme. Podobnie, jak poprzednie, dotyczył harmonii emocji i rozumu. Emocje są ważne i nie wolno ich tłumić, przekonuję Ohme. Jego zdaniem emocje pokazują, jakim jest się człowiekiem, czego się potrzebuje i pozwalają na autentyczność reakcji.

Czytaj więcej »
 
 
 
Podsumowanie pierwszego wydarzenia - Leading Women Network, 21 marca 2019
2019-03-22

Leading Women Network to nasza nowa inicjatywa, którą kierujemy do absolwentek programu rozwojowego Leading Women. Pierwsze spotkanie odbyło się pod hasłem „lifelong learnig”, które za sprawą uczestniczek rozmowy poprowadzonej przez Agnieszkę Bilińską, wywołało wartką dyskusję i wiele refleksji dotyczących kompetencji przyszłości oraz kształtowania ścieżki zawodowej.

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztat z dr. Aleksandrem Poniewierskim "Speed", 22 listopada 2018 r.
2018-11-23

22 listopada odbył się warsztat prowadzony przez dr. Aleksandra Poniewierskiego przeprowadzający nas przez świat najnowszych technologii i ich znaczenie dla biznesu. 

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztat "Marka osobista lidera" z Beatą Mońką i Jarosławem Kuźniarem
2018-09-27

25 września 2018 r. odbył się warsztat poświęcony kreowaniu marki osobistej lidera, który został poprowadzony przez ekspertów tej dziedziny: Beatę Mońkę, bizneswoman, prezesa i członka zarządu wielu firm (m.in. Grupa Canal+/ Vivendi, Gremi Business Consulting) oraz Jarosława Kuźniara, dziennikarza radiowego i telewizyjnego, podróżnika, obecnie związanego z portalem Onet.

Czytaj więcej »
 
 
 
Śniadanie z Leading Women - 5 września 2018 r., godz. 9.00-11.00
2018-08-06

Czujesz, że przyszedł czas na coś więcej, lepiej, inaczej w Twoim zawodowym życiu? Czujesz, że masz w sobie nieodkryty potencjał i przy pomocy profesjonalnego narzędzia diagnostycznego chcesz odkryć swoje mocne strony i obszary do rozwoju? Pragniesz lepszych relacji z ludźmi i lepszej komunikacji? Chcesz budować skuteczny networking i w każdej sytuacji zachować swoją autentyczność? Chcesz poznać inne kobiety-liderki, poznać ich doświadczenia, wyzwania i wzajemnie się zainspirować? Jeśli do tego jesteś kobietą, to.... Przyjdź na - Śniadanie z Leading Women! 

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztat "DNA Innowatora-Innowacyjność i kreatywność każdego z nas" z Paulą Wąsowską, ekspertem ICAN INSTITUTE
2018-05-22

W dniu 14 maja 2018 r. odbył się warsztat  „DNA innowatora – innowacyjność i kreatywność każdego z nas”, prowadzony przez Paulę Wąsowską, która posiada ponad 20-letnie doświadczenie jako praktyk biznesu w branży nowoczesnych technologii.

 

Czytaj więcej »