X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
         
PL | EN
 
 
 
 
Warsztat z dr. Aleksandrem Poniewierskim "Speed", 22 listopada 2018 r.
2018-11-23

22 listopada odbył się warsztat prowadzony przez dr. Aleksandra Poniewierskiego przeprowadzający nas przez świat najnowszych technologii i ich znaczenie dla biznesu. 

Czytaj więcej »
 
 
 
Program rozwojowy dla kobiet LEADING WOMEN - V edycja
2018-10-25
 

Celem Programu LEADING WOMEN jest wsparcie uczestniczek w osiągnięciu celów zawodowych poprzez świadomą pracę nad kluczowymi obszarami: zarządzanie własnym rozwojem i marką osobistą,  relacjami, komunikacją, stresem. Potwierdzenie własnych talentów przy wsparciu narzędzia diagnostycznego i budowanie na nich swojej ścieżki zawodowej,  praktyczne narzędzia, wiedza i doskonalenie umiejętności niezbędnych  w roli lidera i networking - to korzyści, które wymieniają uczestniczki poprzednich edycji.

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztat "Marka osobista lidera" z Beatą Mońką i Jarosławem Kuźniarem
2018-09-27

25 września 2018 r. odbył się warsztat poświęcony kreowaniu marki osobistej lidera, który został poprowadzony przez ekspertów tej dziedziny: Beatę Mońkę, bizneswoman, prezesa i członka zarządu wielu firm (m.in. Grupa Canal+/ Vivendi, Gremi Business Consulting) oraz Jarosława Kuźniara, dziennikarza radiowego i telewizyjnego, podróżnika, obecnie związanego z portalem Onet.

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztat "DNA Innowatora-Innowacyjność i kreatywność każdego z nas" z Paulą Wąsowską, ekspertem ICAN INSTITUTE
2018-05-22

W dniu 14 maja 2018 r. odbył się warsztat  „DNA innowatora – innowacyjność i kreatywność każdego z nas”, prowadzony przez Paulę Wąsowską, która posiada ponad 20-letnie doświadczenie jako praktyk biznesu w branży nowoczesnych technologii.

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztat z profesorem Andrzejem Blikle "Turkusowa firma XXI wieku"
2018-02-21

19 lutego 2018 r. odbył się warsztat. „Turkusowa Firma XXI wieku” prowadzony przez profesora Andrzeja Blikle, wieloletniego prezesa zarządu Blikle Sp. z o.o., profesora matematyki i informatyki,  członka Europejskiej Akademii Nauk, od lat zajmującego się doradztwem w zakresie jakości i  kompleksowego zarządzania  przedsiębiorstwami.

Czytaj więcej »
 
 
 
LEADING WOMEN - Program rozwojowy dla kobiet: wzmacnianie kompetencji przywódczych i budowanie skuteczności osobistej.
2018-02-07

Wyniki badań prowadzonych w ostatnich latach potwierdzają, że jedną z ważnych przyczyn mniejszej reprezentacji kobiet w zarządach i na wysokich stanowiskach menedżerskich jest ich brak pewności siebie, niedostateczna świadomość swoich talentów i słabsza umiejętność budowania swojej widoczności w organizacji.

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztat Matta Domogały i Małgorzaty Tomasik- "Synergia energii męskiej i żeńskiej w biznesie"
2017-11-28
Warsztat zaczęła Małgorzata Tomasik przytaczając badania, które pokazują, że większy udział kobiet w biznesie przekłada się na wzrost PKB. Decyzje w biznesie, jak i w życiu, nie są pozbawione emocji, a największe emocje powodują relacje między ludźmi. Jak mówili prowadzący lepsze relacje można uzyskać poprzez tworzenie synergii. 
 
Czytaj więcej »
 
 
 
Autorski Warsztat Rafała Ohme: Emo Sapiens. Harmonia Emocji i Rozumu.
2017-10-26

Autorski warsztat Rafała Ohme: Emo Sapiens. Harmonia Emocji i Rozumu.

Rafał Ohme opowiadał o wpływie neuronauki na ludzkie decyzje, biznes oraz tłumaczył, jak bezpośrednio przełożyć metody               neuropsychologiczne na badania przydatne w biznesie oraz wiele więcej.

Czytaj więcej »
 
 
 
Interaktywny warsztat z Matt'em Domogałą i Małgorzatą Tomasik: Synergia męskiej i żeńskiej energii w biznesie
2017-10-20

Jakie przekonania ograniczają kobiety w karierze i jak nad nimi pracować? W jaki sposób mężczyźni mogą zmieniać swoje postrzeganie kobiet w biznesie i angażować je do budowania zwycięskich zespołów? Czego mężczyźni i kobiety mogą się wzajemnie od siebie nauczyć, aby osiągać zawodowy sukces?

To tylko część pytań, które międzynarodowy i zdywersyfikowany zespół ekspertów i praktyków (Kanada, USA, Liban, Polska, Niemcy, Australia) zadawał sobie podczas pracy nad warsztatem, analizując jednocześnie najnowsze badania wskazujące na olbrzymi potencjał tkwiący w integracyjnym przywództwie. Firmy wdrażające z sukcesem kulturę synergii i ją promujące osiągają dużo większe przychody, są bardziej innowacyjne i otwarte na zmiany. To mocny “business case” wspierający potrzebę zmian zachowań kobiet i mężczyzn w biznesie.
Czytaj więcej »
 
 
 
Leading Women - sesja pierwsza
2017-09-28

Za nami pierwsza sesja programu rozwojowego „Leading Women”! W pierwszej sesji uczestniczyło 16 liderek, które postanowiły się na chwilę zatrzymać, sprecyzować swoje cele zawodowe i podzielić się doświadczeniem. 

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztat z Piotrem Stohnijem "Pokoleniowa Wieża Babel, czyli jak mądrze budować na różnicach między generacjami"
2017-05-25

Jednym z głównych wyzwań dzisiejszego lidera jest zarządzanie zespołami składającymi się z trzech, a nawet czterech generacji. Budowanie zaangażowania osób posiadających różne umiejętności, wartości i perspektywy nie jest proste, co potwierdzali wszyscy uczestnicy warsztatu.

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztat z Pawłem Motylem "Jak nie być indykiem wśród czarnych łabędzi czyli o zarządzaniu różnorodnością w podejmowaniu decyzji"
2017-04-12

Podczas szkolenia mieliśmy okazję posłuchać o tym, jak dynamicznie zmieniająca się rzeczywistości wpływa na biznes. Przedstawiony został efekt indyka, który pokazuje, że zbytnia pewność siebie i swojej pozycji często prowadzi do zaprzestania działań mających na celu dostosowanie się do otoczenia. Obecnie żyjemy w świecie zdarzeń nieprzewidywalnych, "czarnych łabędzi".

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztaty "W zdrowym ciele, zdrowy duch"
2017-02-28

21.02. na spotkaniu w Profemed Luxmed  wzięły udział mgr Anna Janiszewska – dietetyk, lek.med.Agnieszka Ziembicka – dermatolog oraz mgr Katarzyna Walkiewicz, psycholog. Spotkanie opierało swą tezę na popularnym powiedzeniu „W zdrowym ciele, zdrowy duch” zatem uczestniczki spotkania były najbardziej zainteresowane tym, jak utrzymać swe ciało w zdrowiu.

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztat z Aleksandrą Ślifirską "Na jakim etapie jest tworzenie Twojej marki osobistej?"
2017-02-02

Aleksandra Ślifirska jest doradcą w obszarze strategicznej komunikacji firm. Tworząc własną markę - czy firmową czy osobistą - należy, mówiła, przede wszystkim zidentyfikować odbiorcę przekazu, a następnie dostosować do niego sam przekaz. Strategia biznesowa, stwierdziła Ślifirska, to w 90% strategia komunikacji z rynkiem oraz wewnątrz spółki.

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztat z Matt'em Domogałą "I CAN..." czyli jak zbudować i utrzymać energię własną i zespołu, a jednocześnie żyć autentycznie i odważnie - Warszawa 24 XI 2016, Poznań 2 XII 2016
2016-12-05

Matt Domogała ukończył Prawo na Uniwersytecie Śląskim i MBA oraz Marketing & Management na Pace University. Na początku swojego pobytu w USA pracował jako sprzedawca ubezpieczeń i przekonał się, jak przełomowy dla jego efektywności był udział w jednym ze szkoleń. Został pasjonatem rozwoju osobistego oraz inspirowania innych.

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztat z Wojciechem Hamanem "Z psychologii Szefa, czyli jak przekazać trudną decyzję"
2016-10-25

18.10 w poznańskiej Concordia Design odbyły się warsztaty „Z psychologii Szefa, czyli jak przekazać trudną decyzję” z Wojciechem Hamanem.

Wojciech Haman jest z wykształcenia psychologiem. Przez 12 lat pracował jako terapeuta i trener. Dziś jest szefem, trenerem, coachem i autorem książek:  Docenić konflikt, Handlowanie to gra, Psychologia szefa, Coaching narzędziowy.

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztat z Mirosławem Oczkosiem: 2 KROKI DO SUKCESU, czyli: Jak skutecznie być skutecznym w wystąpieniach publicznych?
2016-10-11
Kolejne warsztaty już za nami. Tym razem szkolił nas Mirosław Oczkoś, aktor, reżyser filmowy i telewizyjny. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, specjalista w zakresie prezentacji, pracy z głosem, autoprezentacji i mowy ciała.
 
Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztat z Wojciechem Eichelbergerem "Odzyskaj spokój, aby móc skupić się na najważniejszym"
2016-06-22

Warsztat z Wojciechem Eichelbergerem cieszył się ogromnym powodzeniem. Zdaniem Eichelbergera odzyskiwanie spokoju obejmuje 3 elementy: ciało, uczucia oraz umysł.

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztat z Dariuszem Tarczyńskim- Poznań
2016-05-17

Pierwszy warsztat Fundacji w Poznaniu, który odbył się 17 maja poprowadził, dr Dariusz Tarczyński, psycholog biznesu, założyciel i dyrektor Instytutu Nieinwazyjnej Analizy Osobowości. Tematem szkolenia była „Sztuka uwodzenia w biznesie”.

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztat z Profesorem Rafałem Ohme: Zadbasz o innych, gdy zadbasz o siebie. Wstęp do Mind Spa.
2016-05-11

Warsztat z Profesorem Rafałem Ohme było to wyjątkowe seminarium z zakresu work-life balance, samorozwoju i neurofitnessu. Po krótkim wykładzie na temat neuronauki, czyli badania pracy mózgu w czasie rzeczywistym, prowadzący opowiadał o możliwościach wykorzystania wyników badań w obszarze przywództwa.


 

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztaty z Miłoszem Brzezińskim - Motywacja a silna wola. Jak w codziennym trudzie zrobić to, co ma się do zrobienia?
2016-03-15

Warsztat na temat „Motywacja a silna wola. Jak w codziennym trudzie zrobić to, co ma się do zrobienia”  poprowadził Miłosz Brzeziński, trener w zakresie efektywności osobistej i zjawisk psychologicznych.

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztaty z Aleksandrą Ślifirską - Wystąpienia medialne Liderek Biznesu. Sztuka tworzenia profilu publicznego.
2015-11-24

Kolejne już warsztaty dotyczyły wystąpień medialnych. Zorganizowało je Wydawnictwo Naukowe PWN i zaprosiło Fundację, ponieważ rozpoczęliśmy ściślejszą współpracę.  Warsztaty prowadziła Aleksandra Ślifirska, ekspert szkoleń medialnych dla menedżerów, prezesów i właścicieli biznesów, a także autorka książki wydanej właśnie przez PWN "Medialne lwy dla rekinów biznesu. Sztuka świadomego wykorzystania mediów"

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztaty z profesorem Jerzym Bralczykiem - Wystąpienia Publiczne Liderek Biznesu
2015-10-13

Pierwsze warsztaty "Wystąpienia publiczne Liderek Biznesu - wiarygodność, sugestywność, sprawność" zorganizowane przez naszą Fundacje już za nami. Wykładowcą był prof. Jerzy Bralczyk. Z typowym dla siebie poczuciem humoru opowiadał o tym jak należy mówić, jak stać, gestykulować, korzystać z rekwizytów. Na odbiorców, mówił, działamy czteroma kanałami: sytuacją, w której się razem z nimi znajdujemy, tym co słuchacze widzą, tym co słyszą oraz językiem, którego używamy.

Czytaj więcej »
 
 
 
Warsztaty biznesowe
2013-10-03

3 października 2013 roku w Warszawie z inicjatywy kilku aktywnych liderek biznesu odbyły się warsztaty dla kobiet poszukujących nowych wyzwań w swojej karierze zawodowej, a także będących na początku drogi biznesowej.

Swoją wiedzą, energią i doświadczeniem z uczestniczkami warsztatów dzieliły się: Katarzyna Twarowska (EY), Magda Hajduk - Naklicka (Aromeda), Beata Osiecka (Kinnarps), Jolanta Lewicka (Li Parie), Aneta Błażejewska - Gaczyńska (EY).

Czytaj więcej »
 
 
 
 
 
 
 
Projekt: Borek Design
 
Realizacja: Internet Age