X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Śniadanie z Leading Women - 5 września 2018 r., godz. 9.00-11.00
 
 

Czujesz, że przyszedł czas na coś więcej, lepiej, inaczej w Twoim zawodowym życiu? 

Czujesz, że masz w sobie nieodkryty potencjał i przy pomocy profesjonalnego narzędzia diagnostycznego chcesz odkryć swoje mocne strony i obszary do rozwoju? Pragniesz lepszych relacji z ludźmi i lepszej komunikacji? 

Chcesz budować skuteczny networking i w każdej sytuacji zachować swoją autentyczność? 

Chcesz poznać inne kobiety-liderki, poznać ich doświadczenia, wyzwania i wzajemnie się zainspirować? Jeśli do tego jesteś kobietą, to.... Przyjdź na - Śniadanie z Leading Women! Jest to spotkanie informacyjne na tematu programu: Leading Women, który wzmacnianie kompetencji przywódczych i budowanie skuteczności osobistej.

 

 

Śniadanie będzie okazją do spotkania z prowadzącą Agnieszką Bilińską oraz absolwentkami programu.

 

Przy porannej kawie porozmawiamy o programie Leading Women

  • jakie są jego cele i założenia;
  • nad czym będziemy pracować podczas 4 modułów programu: „Ja Liderka”, „Zarządzanie relacjami”, „Mój wizerunek i mój networking”, „Zarządzanie sobą”;
  • udział gości specjalnych w programie - inspirujące liderki i ich historie;
  • jak oceniają efekty programu jego absolwentki.

Prowadząca: Agnieszka Bilińska 

 

Mentor, Executive Coach, doświadczona menedżerka pracująca w firmach globalnych od ponad 20 lat na stanowiskach executive, w zarządach i radach nadzorczych. CEO w firmie doradczej Trusted Communication, wspierającej liderów w rozwoju zawodowym i osobistym. Ekspertka w dziedzinie mentoringu, komunikacji i przywództwa. Założycielka,  fundatorka i w latach 2010-2015 CEO Vital Voices Poland, polskiego oddziału globalnej  organizacji  założonej przez Hillary Clinton i wspierającej rozwój kompetencji przywódczych kobiet poprzez ideę mentoringu. Profesjonalny moderator w forum rozwoju przywództwa CEO Round Table. Opiekun Merytoryczna edycji (2017) Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu. 

 

Termin:

5 września 2018 r., godz.9.00 - 11.00

 

Miejsce:

Biuro Colliers, Sala Bloom, Pl. Piłsudskiego 2, Warszawa

 

Potwierdzenie przybycia:

Ze względu na konieczność wcześniejszego zgłoszenia gości na recepcji budynku prosimy o przesyłanie na adres: fundacja@liderkibiznesu.pl  imiennych potwierdzeń udziału o treści: Śniadanie 5.09 - udział osobisty - imię i nazwisko - adres mailowy.

Istnieje również możliwość udziału zdalnego (w formie webinaru) - osoby zainteresowane prosimy o przesłanie imiennego zgłoszenia na adres: fundacja@liderkibiznesu.pl o treści: Webinar 5.09. - Imię i nazwisko - adres mailowy.

W odpowiedzi otrzymacie Państwo zwrotnie link, pod którym będzie można uczestniczyć w webinarze.

Uprzejmie informujemy, że podczas spotkania będą robione zdjęcia. 
Przyjęcie zaproszenia oznacza wyrażanie zgody na publikację wizerunku.

Zapraszamy!

« Powrót do listy wydarzeń