X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Dzień Kobiet 2021 z Fundacją Liderek Biznesu na otwartym warsztacie z Dr Agnieszką Wolińską-Skuza
 
 
Fundacja Liderek Biznesu świętowała 8 marca 2021 - podczas otwartego warsztatu, dedykowanego dla pań i prowadzonego przez przez Dr Agnieszkę Wolińską-Skuza. Tematem dwugodzinnego warsztatu było: "12 OBSZARÓW RÓWNOWAGI WEWNĘTRZNEJ. Czyli jak osiągać wyższe rezultaty w najważniejszych obszarach życia?"
 
Dr Agnieszka Wolińska-Skuza jest ekspertem ds. zarządzania strategicznego, zarządzania kapitałem ludzkim, trenerem biznesowym i mentorem. Ukończyła Szkołę Główną Handlową z tytułem doktora nauk ekonomicznych, University of Westminster w Londynie, Trinity College of London. Zarządza firmą MasConsulting, specjalizującą się w doradztwie strategicznym. Prowadzi wykłady i badania naukowe w Szkole Głównej Handlowej. Współpracuje z IESE Business School University of Navarra w zakresie Changing Mindset, Design Thinking, Change Management. Przez 11 lat pracowała w międzynarodowej firmie doradczej KPMG, gdzie odpowiedzialna była za współtworzenie polityki personalnej firmy w Polsce i zagranicą (region CEE i EMA).  W ostatnim czasie wdraża kompleksowe rozwiązania dla firm pomagające w skutecznym zarządzaniu organizacjami w czasie kryzysu na podstawie stworzonego przez MasConsulting Modelu iCARE.
 
Podczas spotkania warsztatowego, Dr Agnieska Wolińska-Skuza przedstawiła uczestniczkom 5 zasad, które pomagają opanować sztukę skupienia się, produktywności, osiągania przełomowych wyników i pozytywnego nastawienia w celu uzyskania lepszej równowagi wewnętrznej.
 
Uczestniczki warsztatu otrzymały większą świadomość w szukaniu sposobów na uzyskiwanie równowagi i harmonii w najważniejszych obszarach swojego życia. Miały możliwość stworzyć mapę własnych wartości oraz zmierzyć się z wychodzeniem ze strefy komfortu, żeby odważniej podejmować decyzje, wiedząc gdzie leżą osobiste priorytety. Dodatkowo uczestniczki warsztatu uzyskały kilka sprawdzonych wskazówek jak budować nowe nawyki i tworzyć pozytywną energię w czasach zmian i niepewności.
 
Już wkrótce kolejne otwarte spotkania eksperckie w Fundacji Liderek Biznesu - zapraszamy.
Do zobaczenia online!
« Powrót do listy wydarzeń