X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 

Opis grupy

HR4DIVERSITY

Grupa branżowa Fundacji Liderek Biznesu HR4DIVERSITY jest dynamicznym i innowacyjnym środowiskiem skupiającym reprezentantki/reprezentantów branży HR, tj. business partnerki/partnerów, dyrektorki/dyrektorów, ekspertów/ekspertki oraz menedżerki/menedżerów, którzy wykazują szczególne zainteresowanie tematami związanymi z różnorodnością, zarządzaniem zespołami, inkluzywnością czy digitalizacją procesów w obszarze zasobów ludzkich.

Na tym wyjątkowym forum gromadzą się ekspertki/eksperci oraz praktyczki/praktycy HR, którzy chcą wspólnie eksplorować kluczowe wyzwania, trendy i innowacje w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Spotkania tej grupy odbywają się stacjonarnie, co (około) dwa miesiące, zapewniając uczestniczkom/uczestnikom regularne i inspirujące możliwości wymiany wiedzy oraz doświadczeń.

Podczas każdego spotkania, uczestniczki/uczestnicy mają okazję wziąć udział w pełnoprawnej debacie, moderowanej przez ekspertki/ekspertów na wybrany wcześniej temat. Wszystkie członkinie oraz wszyscy członkowie grupy są zachęcani do aktywnego udziału, dzielenia się swoimi doświadczeniami, pomysłami oraz pytaniami. To interaktywne podejście pozwala na głębsze zrozumienie omawianych zagadnień i wymianę różnorodnych perspektyw.

Grupa HR4DIVERSITY serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do dołączenia i aktywnego uczestnictwa w organizowanych spotkaniach:

Jeśli zarządzasz działem HR, który pragnie poszerzyć swoją wiedzę, rozwijać umiejętności oraz angażować się w rozmowy na temat przyszłości branży, ta grupa zapewni Ci wartościową przestrzeń do dzielenia się, uczenia i tworzenia inspirujących rozwiązań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

 


Relacje z wydarzeń

Miniature
2019-12-11

Tematem spotkania Kluby HR4Diveristy był mentoring. Swoimi doświadczeniami z realizacji programu mentoringowego podzielili się Wiesława Czarnecka-Stańczak, Dyrektor ds. Zarządzania Personelem, i Mateusz Puzyno Starszy Inżynier Centrum Zarządzania Energią z firmy Siemens oraz Justyna Kozera, Dyrektor ds. Współpracy z Absolwentami SGH.