X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN
 
 
 
 

Edycja Polska 2021

Największy cross-biznesowy program mentoringowy w Polsce - wspierający kobiety i mężczyzn!PROGRAM MENTORINGOWY 2021 FUNDACJI LIDEREK BIZNESU


Rezerwacja - zgłoszenie MENTORA  - edycja 2021


Rezerwacji - zgłoszenie MENTEE - edycja 2021


 
Program Mentoringowy Fundacji Liderek Biznesu powstał aby wspierać ambitne osoby - zarówno kobiety jak i mężczyzn - w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej, rozwijaniu samoświadomości, a także aby wspierać je w ciągłym zdobywaniu i doskonaleniu kompetencji przywódczych. 
 
Wierzymy w skuteczność mentoringu, który w tym trudnym czasie może okazać się dla wielu osób i organizacji nieocenionym wsparciem, a relacja Mentora & Mentee połączona z udziałem w warsztatach i przynależnością do naszej społeczności, pozwali zmierzyć się z bieżącymi wyzwaniami liderów. Tym bardziej chcemy, aby nasza unikatowa platforma, jaką jest Program Mentoringowy Fundacji Liderek Biznesu, mogła służyć osobom z całej Polski właśnie #dziś!
 

Poznaj szczegóły dotyczące Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu TUTAJ LINK 


Kontakt z Fundacją Liderek Biznesu 

Wątpliwości związane z przebiegiem projektu:
Elżbieta Różycka-Szymanko,
Menedżer Zarządzający
elzbieta.rozycka-szymanko@liderkibiznesu.pl 
tel. +48 502 444 733 
 
Bieżące kwestie organizacyjne i administracyjne:
Marta Kudrewicz-Roszkowska,
Koordynator Projektu
mentoring@liderkibiznesu.pl 
tel. +48  573 339 221