PROGRAM MENTORINGOWY 2021 FUNDACJI LIDEREK BIZNESU

największy, cross-biznesowy program - dostępny dla uczestników z całej Polski

Formularz rezerwacji - zgłoszenie MENTORA  - edycja 2021

Formularz rezerwacji - zgłoszenie MENTEE - edycja 2021

Program Mentoringowy Fundacji Liderek Biznesu powstał aby wspierać ambitne osoby - zarówno kobiety jak i mężczyzn - w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej, rozwijaniu samoświadomości, a także aby wspierać je w ciągłym zdobywaniu i doskonaleniu kompetencji przywódczych.

Wierzymy w skuteczność mentoringu, który w tym trudnym czasie może okazać się dla wielu osób i organizacji nieocenionym wsparciem, a relacja Mentora & Mentee połączona z udziałem w warsztatach i przynależnością do naszej społeczności, pozwali zmierzyć się z bieżącymi wyzwaniami liderów. Tym bardziej chcemy, aby nasza unikatowa platforma, jaką jest Program Mentoringowy Fundacji Liderek Biznesu, mogła służyć osobom z całej Polski właśnie #dziś!

Poznaj szczegóły dotyczące Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu TUTAJ LINK

Kontakt z Fundacją Liderek Biznesu

Wątpliwości związane z przebiegiem projektu:
Elżbieta Różycka-Szymanko,
Menedżer Zarządzający

Bieżące kwestie organizacyjne i administracyjne:
Marta Kudrewicz-Roszkowska,
Koordynator Projektu