X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN
 
 
 
 

Dla Firm


PROGRAM MENTORINGOWY FUNDACJI LIDEREK BIZNESU
 
NAJWIĘKSZY CROSS-BIZNESOWY PROGRAM MENTORINGOWY W POLSCE
 
DOSTĘPNY W CAŁOŚCI ONLINE

Zgłoś zainteresowanie udziałem w Programie Mentoringowym 2022

Formularz dla Mentee

https://www.fundacjaliderekbiznesu.pl/pm/edycja-2022-zgloszenie-mentee/

Formularz dla Mentora 

https://www.fundacjaliderekbiznesu.pl/pm/edycja-2022-zgloszenie-mentora/

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do grona firm współpracujących z Fundacją Liderek Biznesu, które co roku nominują swoich pracowników do udziału w naszym Programie Mentoringowym.

W ciągu ostatnich 7 edycji zaufało nam blisko 400 organizacji.
 
Zwłaszcza dzisiaj – w tzw. „nowej rzeczywistości” - mentoring jest metodą wspierania pracowników, która w najbardziej elastyczny i kosztowo optymalny sposób odpowiada na dzisiejsze potrzeby liderów.
 
"Jedną z najbardziej imponujących rzeczy w skutecznym programie mentoringowym jest to, jak daleko potrafią sięgać pozytywne efekty. (...) Dobry mentor może być pomostem między Twoimi indywidualnymi potrzebami, a Twoją organizacją." (Forbes: czytaj wiecej)
 
 
Korzyści dla Organizacji nominującej pracowników do udziału w Programie Mentoringowym
 
  • Indywidualne wsparcie liderów dostosowane do ich profilu i celów
  • Wzmocnienie kompetencji przywódczych kadry liderów i kandydatów na ważne stanowiska, wzrost ich pewności siebie w roli lidera, elastyczności w reagowaniu na zmiany (akcenty tej edycji położone są na kompetencje „nowej rzeczywistości”)
  • Zapewnienie liderom dostępu do najnowszej wiedzy i dobrych praktyk z obszaru przywództwa, możliwość wymiany doświadczeń w gronie Mentees, utrzymywania kontaktów i wspierania się w tym gronie 
  • Możliwość skorzystania z innych doświadczeń, perspektyw i rozwiązań innych organizacji
  • Zwiększenie motywacji pracowników – skierowanie do Programu Mentoringowego jest dla nich ważnym dowodem uznania i zaufania
  • Nawiązanie nowych relacji biznesowych
  • W przypadku skierowania do programu Mentorów – nabycie przez nich kompetencji prowadzenia sesji i procesów mentoringowych, które będą możliwe do wykorzystania w rozwoju pracowników organizacji
  • Wszyscy uczestnicy projektu otrzymują indywidualną diagnozę motywacji (Reiss Motivation Profile). 

Warunki udziału w VIII edycji Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu dla osób skierowanych przez Pracodawcę:

W trosce o zapewnienie odpowiedniej jakości merytorycznej i organizacyjnej programu osoby przystępujące do niego w roli Mentee lub ich Pracodawcy zobowiązani są do wniesienia jednorazowej opłaty administracyjnej w wysokości:
  • 2 890 PLN netto (3 554,70 PLN brutto)/ 1 osoba, dla osób z organizacji skierowanych i opłacanych przez pracodawcę;
  • 2 601 PLN netto (3 199,23 PLN brutto)  / 1 osoba dla organizacji zgłaszających 3 i więcej Mentees - oferujemy 10% zniżki.
 
Opłata administracyjna przeznaczona zostanie na pokrycie kosztów administracyjnych związanych z koordynacją programu, organizacją spotkań warsztatowych oraz wsparcia programu przez profesjonalnych konsultantów, trenerów i coachów. Możliwość indywidualnej pracy z mentorem, zdobycia wiedzy i umiejętności oraz budowania relacji w środowisku wciąż pozostaje nieodpłatną wartością oferowaną przez Fundację.
 
Mentorzy działają w naszym Programie społecznie. 
 
Osoby zdecydowane na udział w Programie w roli Mentees prosimy o wypełnienie formularzy aplikacyjnych w poniższym linku (prosimy o przygotowanie CV – konieczne jest jego załączenie do aplikacji).
 
Przed wysłaniem formularza aplikacyjnego prosimy o zapoznanie się z Regulaminem VIII edycji Programu Mentoringowego. Akceptacja Regulaminu jest niezbędna przy składaniu aplikacji do Programu. Wysłanie formularza aplikacyjnego jest zobowiązaniem do przystąpienia do programu w przypadku pozytywnego wyniku procesu kwalifikacji.
 
 

Potwierdzenie przyjęcia do Programu

Kluczowe przy wyborze uczestników programu jest dobranie spośród nich optymalnych par Mentor / Mentee w ten sposób, aby Mentor jak najlepiej mógł wesprzeć Mentee w obszarach wskazanych w formularzu aplikacyjnym. Bierzemy pod uwagę obszary wsparcia, doświadczenie, profil zawodowy, branżę.
Prosimy zatem o wyrozumiałość - nie możemy zagwarantować przyjęcia do Programu wszystkich kandydatów chętnych do udziału w roli Mentora lub Mentee.

Mentoring odwrócony

Od kilku edycji realizujemy również ścieżkę mentoringu odwróconego, gdzie Mentor jest młodszy wiekiem i doświadczeniem od Mentee.
Czytaj więcej

Patroni Merytoryczni VIII edycji Programu Mentoringowego  
 
 
 
 
 
Patron Medialny VIII edycji Program Mentoringoweg