X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
 
Program Mentoringowy Fundacji Liderek Biznesu to kompleksowy projekt, wspierający kobiety i mężczyzn w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej, rozwijaniu samoświadomości i doskonaleniu kompetencji przywódczych.
 
 
9
edycji
700
mentorów
1300
mentee
realizacja celów na poziomie 85%
 
ZGŁOŚ ZAINTERESOWANIE udziałem w edycji 2024:
 
Formularz zainteresowania MENTEE - edycja 2024
Formularz zainteresowania  MENTORA - edycja 2024

 


Program Mentoringowy Fundacji Liderek Biznesu 2023

WSZECHSTRONNOŚĆ I ZAUFANIE I MOC


Serdecznie zapraszamy do dołączenia do grona firm współpracujących z Fundacją Liderek Biznesu, które co roku nominują swoich pracowników do udziału w naszym Programie Mentoringowym.

W ciągu ostatnich 9 edycji zaufało nam blisko 400 organizacji.

Zwłaszcza w dzisiejszej rzeczywistości - mentoring jest wyjątkowo efektywną metodą wspierania pracowników, która w najbardziej elastyczny i kosztowo optymalny sposób odpowiada na dzisiejsze potrzeby liderów (w USA jest to obecnie najczęściej wybierana przez organizacje metoda rozwoju pracowników).

Korzyści dla Organizacji nominującej pracowników do udziału w Programie Mentoringowym

  • Indywidualne wsparcie liderów dostosowane do ich profilu oraz krótko- i długoterminowych celów zawodowych;
  • Wzmocnienie kompetencji przywódczych kadry liderów i kandydatów na ważne stanowiska; wzrost ich pewności siebie w roli lidera, elastyczności w reagowaniu na zmiany (akcenty tej edycji położone są na kompetencje „nowej rzeczywistości”);
  • Zapewnienie liderom dostępu do najnowszej wiedzy i dobrych praktyk z obszaru przywództwa, możliwość wymiany doświadczeń w gronie Mentees, utrzymywania kontaktów i wspierania się w tym gronie;
  • Możliwość skorzystania z doświadczeń, perspektyw i rozwiązań innych organizacji z wielu sektorów biznesowych;
  • Zwiększenie motywacji pracowników – skierowanie do Programu Mentoringowego jest dla nich ważnym dowodem uznania i zaufania;
  • Nawiązanie nowych relacji biznesowych;
  • W przypadku skierowania do programu Mentorów – nabycie przez nich kompetencji prowadzenia sesji i procesów mentoringowych, które będą możliwe do wykorzystania w rozwoju pracowników organizacji.

Koszt udziału w X edycji Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu dla osób skierowanych przez Pracodawcę:

W trosce o zapewnienie odpowiedniej jakości merytorycznej i organizacyjnej programu osoby przystępujące do niego w roli Mentee lub ich Pracodawcy zobowiązani są do wniesienia jednorazowej opłaty administracyjnej w wysokości:

  • 4 500 PLN netto / osoba z organizacji skierowana i opłacana przez pracodawcę 
  • 4050 PLN netto  / osoba - dla organizacji zgłaszających 3 i więcej mentees   

 

Opłata administracyjna przeznaczona zostanie na pokrycie kosztów administracyjnych związanych z koordynacją programu, organizacją spotkań warsztatowych oraz wsparcia programu przez profesjonalnych konsultantów, trenerów i coachów. Możliwość indywidualnej pracy z mentorem, zdobycia wiedzy i umiejętności oraz budowania relacji w środowisku wciąż pozostaje nieodpłatną wartością oferowaną przez Fundację.

W przypadku chęci zgłoszenia większej liczby osób lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt do Koordynatorki Programu - Justyny Gwoździk, tel. +48 573 339 221, justyna.gwozdzik@liderkibiznesu.pl 

 

Mentorzy działają w naszym Programie społecznie.

Osoby zdecydowane na udział w Programie w roli Mentees lub Mentorów prosimy o wypełnienie formularzy aplikacyjnych w poniższych linkach (prosimy o przygotowanie CV – konieczne jest jego załączenie do aplikacji).

 


 

Przed wysłaniem formularza aplikacyjnego prosimy o zapoznanie się z Regulaminem X edycji Programu Mentoringowego.. Akceptacja Regulaminu jest niezbędna przy składaniu aplikacji do Programu. Wysłanie formularza aplikacyjnego jest zobowiązaniem do przystąpienia do programu w przypadku pozytywnego wyniku procesu kwalifikacji.

Rekrutacja do Programu została zakończona.


Potwierdzenie przyjęcia do Programu
Kluczowe przy wyborze uczestników programu jest dobranie spośród nich optymalnych par Mentor / Mentee w ten sposób, aby Mentor jak najlepiej mógł wesprzeć Mentee w obszarach wskazanych w formularzu aplikacyjnym. Bierzemy pod uwagę obszary wsparcia, doświadczenie, profil zawodowy, branżę.

Prosimy zatem o wyrozumiałość - nie możemy zagwarantować przyjęcia do Programu wszystkich kandydatów chętnych do udziału w roli Mentora lub Mentee.

Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone do 30 kwietnia 2023


Mentoring odwrócony

Od kilku edycji realizujemy również ścieżkę mentoringu odwróconego, gdzie Mentor jest młodszy wiekiem i doświadczeniem od Mentee. 

Dowiedz się więcej


Patroni Merytoryczni X edycji Programu Mentoringowego

 
 
Patronat medialny