X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Rola HR w budowaniu wytrzymałych i odpornych organizacji - spotkanie online z Agatą Błaszkiewicz, Colliers International Poland i Darią Gostkowską, BNP Paribas Bank Polski
2020-11-09

3 listopada br. w Fundacji Liderek Biznesu odbyło się cykliczne spotkanie „HR4Diversity”, tym razem pod hasłem: "Rola HR w budowaniu wytrzymałych i odpornych organizacji". Gośćmi specjalnymi były: Agata Błaszkiewicz Dyrektor Działu Personalnego, Colliers International Polska i Daria Gostkowska Dyrektor Wykonawczy Obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi, BNP Paribas Bank Polska, a całość spotkania, w formule online, poprowadziła Agnieszka Maciejewska Prezes Zarządu, Fundacji Liderek Biznesu i Dyrektor Personalna, EY Polska.

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Klub HR4Diversity o mentoringu, 11.12.2019 r.
2019-12-11

Tematem spotkania Kluby HR4Diveristy był mentoring. Swoimi doświadczeniami z realizacji programu mentoringowego podzielili się Wiesława Czarnecka-Stańczak, Dyrektor ds. Zarządzania Personelem, i Mateusz Puzyno Starszy Inżynier Centrum Zarządzania Energią z firmy Siemens oraz Justyna Kozera, Dyrektor ds. Współpracy z Absolwentami SGH.

Czytaj więcej »
 
 
 
Czerwcowe spotkanie "HR4Diversity"
2018-06-08

5 czerwca 2018 r. miało miejsce kolejne spotkanie z cyklu „HR4Diversity” dla grupy dyrektorek personalnych zainteresowanych i propagujących wdrażanie polityki różnorodności w organizacjach.

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie z cyklu "HR4 Diversity"
2018-03-12

5 marca 2018 r. odbyło się drugie spotkanie grupy„HR4Diversity”, zrzeszającej dyrektorki personalne zainteresowane wdrażaniem polityki różnorodności w swoich organizacjach.

Czytaj więcej »
 
 
 
Inauguracyjne spotkanie HR4Diversity
2017-12-04

4 grudnia odbyło się inauguracyjne spotkanie nowej grupy „HR4Diversity” .Spotkania są platformą do dyskusji dla Członków Zarządów ds. HR oraz Dyrektorów HR, których celem jest wymiana doświadczeń i praktycznych rozwiązań w zakresie zarządzania różnorodnością w organizacjach. Rozmawialiśmy o tym czym jest różnorodność i jakie konkretne korzyści biznesowe przynosi.

Czytaj więcej »