X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Różnorodni są wśród nas. Budowanie włączającej kultury pracy dla nas wszystkich
2023-09-27

20 września odbyło się spotkanie grupy HR4Diversity. W gronie wybitnych ekspertek i ekspertów zajmujących się kwestią różnorodności i włączania dyskutowaliśmy na temat: "Różnorodni są wśród nas. Budowanie włączającej kultury pracy dla wszystkich"  Spotkanie było okazją do wymiany poglądów, doświadczeń i inspiracji dotyczących tworzenia bardziej inkluzywnych i różnorodnych środowisk pracy.

Czytaj więcej »
 
 
 
Work, life, balance & vacation. Workation - szanse i wyzwania dla pracowników i pracodawców.
2023-06-20

Za nami ostatnie spotkanie przed wakacyjną przerwą Grupy HR4Diversity, organizowane przez Fundację Liderek Biznesu. Głównym tematem spotkania było workation, czyli połączenie pracy zdalnej i wakacji. Uczestnicy spotkania mieli okazję wziąć udział w inspirującej debacie i nawiązać wartościowe kontakty na tarasie warszawskiego Hotelu NYX. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym ekspertkom biorącym udział w panelu

Czytaj więcej »
 
 
 
Mierzysz? Nie mierzysz? Zmierz się z wyzwaniami przyszłości w branży HR: KPI, digitalizacja procesów, AI, nowe technologie
2023-05-15

W maju 2023 roku odbyło się kolejne spotkanie z cyklu HR4Diversity, organizowanego przez Fundację Liderek Biznesu. Uczestnicy spotkania i zaproszeni eksperci omawiali zagadnienia związane z nowymi technologiami oraz zmianami specyfiki procesów w działach HR. 

Czytaj więcej »
 
 
 
Talenty na srebrnej tacy? czyli dlaczego warto stawiać na osoby 50 plus czyli tzw. silversów
2023-03-15

Marcowe spotkanie z cyklu HR4Diversity, poświęcone zostało problemowi age'izmu i wyzwaniom, jakie stoją przed pokoleniem silversów (osób w wieku 50) na rynku pracy. 

Czytaj więcej »
 
 
 
Nadużycia i pomówienia w miejscu pracy. Dwie strony tego samego medalu.
2023-01-18

Styczniowe spotkanie grupy HR4Diversity, było poświęcone problemowi nadużyć i pomówień w miejscu pracy. Goście oraz eksperci debatowali na temat mobbingu zarówno od strony prawnej, psychologicznej, ale przede wszystkim procedur i ich wdrażania w działach HR.

Czytaj więcej »
 
 
 
Wynagradzanie w czasach nieprzewidywalnych
2022-10-27

W październiku grupa HR4Diversity zorganizowała spotkanie poświęcone tematowi "Wynagradzanie w czasach nieprzewidywalnych". 

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Rola HR w budowaniu wytrzymałych i odpornych organizacji - spotkanie online z Agatą Błaszkiewicz, Colliers International Poland i Darią Gostkowską, BNP Paribas Bank Polski
2020-11-09

3 listopada br. w Fundacji Liderek Biznesu odbyło się cykliczne spotkanie „HR4Diversity”, tym razem pod hasłem: "Rola HR w budowaniu wytrzymałych i odpornych organizacji". Gośćmi specjalnymi były: Agata Błaszkiewicz Dyrektor Działu Personalnego, Colliers International Polska i Daria Gostkowska Dyrektor Wykonawczy Obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi, BNP Paribas Bank Polska, a całość spotkania, w formule online, poprowadziła Agnieszka Maciejewska Prezes Zarządu, Fundacji Liderek Biznesu i Dyrektor Personalna, EY Polska.

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Klub HR4Diversity o mentoringu, 11.12.2019 r.
2019-12-11

Tematem spotkania Kluby HR4Diveristy był mentoring. Swoimi doświadczeniami z realizacji programu mentoringowego podzielili się Wiesława Czarnecka-Stańczak, Dyrektor ds. Zarządzania Personelem, i Mateusz Puzyno Starszy Inżynier Centrum Zarządzania Energią z firmy Siemens oraz Justyna Kozera, Dyrektor ds. Współpracy z Absolwentami SGH.

Czytaj więcej »
 
 
 
Czerwcowe spotkanie "HR4Diversity"
2018-06-08

5 czerwca 2018 r. miało miejsce kolejne spotkanie z cyklu „HR4Diversity” dla grupy dyrektorek personalnych zainteresowanych i propagujących wdrażanie polityki różnorodności w organizacjach.

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie z cyklu "HR4 Diversity"
2018-03-12

5 marca 2018 r. odbyło się drugie spotkanie grupy„HR4Diversity”, zrzeszającej dyrektorki personalne zainteresowane wdrażaniem polityki różnorodności w swoich organizacjach.

Czytaj więcej »