OKO w OKO z trudnymi emocjami

Praktyczne wskazówki, jak radzić sobie w wymagających czasach
Karina Tomczyk, psycholog, trener biznesu , platforma Webex 26 listopada 2020, godz. 14:00-17:00
brutto

Cena netto: 349,00 zł
Produkt niedostępny
PODCZAS WARSZTATU WARSZTAT ONLINE

OKO w OKO z trudnymi emocjami

Praktyczne wskazówki, jak radzić sobie w wymagających czasach

Prowadząca:
Karina Tomczyk

Doświadczony trener, psycholog i konsultant biznesowy.

Jest ekspertem w obszarze inteligencji emocjonalnej oraz praktycznej psychologii pozytywnej.

Konstruuje, wdraża i superwizuje niestandardowe rozwiązania szkoleniowe, w takich obszarach, jak: Efektywność osobista, Zarządzanie Emocjami, Zmianą, Wywieranie Pozytywnego Wpływu, Budowanie Zespołów, Stress Management, Techniki Skutecznej Prezentacji i Wystąpień Publicznych, Komunikacja Interpersonalna (także Komunikacja pomiędzy Kobietami i Mężczyznami), Customer Centricity.

Praktyk autorskiej metody regeneracji umysłu MIND-RETREAT. Swoje pasje rozwija na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, gdzie od 2007 roku prowadzi interaktywne warsztaty oraz wykłady z zakresu psychologii pozytywnej.

Opis warsztatu:

Funkcjonujemy w niełatwych czasach, które wymagają nie tylko realizacji celów biznesowych, ale też reorganizacji naszego sposobu działania zawodowego i prywatnego, zadbania o siebie i swoją dobrą kondycję fizyczną i psychiczną.

W ogniu pandemii warto zająć się własnymi reakcjami emocjonalnymi – tymi codziennymi, nawykowymi, a szczególnie tymi, które są dla nas najbardziej uciążliwe i nam nie służą.

Nie możemy kontrolować ogromnej liczby wyzwań zewnętrznych na co dzień (kryzysy, nowe informacje, zaskakujące okoliczności), ale jesteśmy w stanie nauczyć się, jak radzić sobie z własnym umysłem w obliczu silnych emocji.

Rozumiejąc siebie, zrozumiemy też innych ludzi wokół siebie, co w efekcie przyniesie ulgę podczas największych trudności i  spowoduje, że będziemy działać spokojniej i skuteczniej.

Podczas warsztatu:

• otrzymasz wskazówki, które pozwalają efektywnie działać w obliczu sytuacji związanych z wyjątkowo silnymi emocjami
  • dowiesz się, co możemy zrobić „tu i teraz”, natychmiast!"
  • poznasz sposoby na to, jak radzić sobie z emocjami długofalowo
  • zrozumiesz i nauczysz się, co  w praktyce oznacza bycie gospodarzem swoich własnych emocji.

Dla kogo jest warsztat?

Warsztat dedykowany jest wszystkim:

• którzy chcą zadbać o siebie w dzisiejszej wymagającej rzeczywistości
  • którzy na co dzień borykają się z wyzwaniami emocjonalnymi – ulegają złości, lękowi czy frustracji, lub na co dzień obserwują trudne reakcje emocjonalne w swoim otoczeniu
  • dla których ważne jest świadome niepopadanie w pułapki emocji.

Formuła warsztatu:

Interaktywny warsztat online, obejmujący ćwiczenia konkretnych technik.
Kameralna grupa do 20 osób.

Data i miejsce:

26 listopada 2020, godz. 14:00-17:00, platforma online (Webex), wymagane użycie użycie kamery i mikrofonu.

Warunki udziału:
  • Cena udziału w warsztacie online - 349 PLN netto ( 429,27 PLN brutto) / za osobę.
  • W przypadku zgłoszenia 2 i więcej osób z jednej organizacji – 5% zniżki - 331,55 PLN netto (407,80 PLN brutto) / za osobę.
  • Dla członków Klubów Mentora i Mentee Fundacji Liderek Biznesu - 5% zniżki - 331,55 PLN netto (407,80 PLN brutto) / osobę; kod rabatowy dla członków: Emocje2020
  • Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty przed rozpoczęciem kursu.
  • Bezkosztowa rezygnacja z udziału w warsztacie możliwa jest najpóźniej na 14 dni przed terminem. Po tym terminie możliwy jest udział w warsztacie innej wskazanej osoby pod warunkiem poinformowania organizatora.
  • Nieobecność na szkoleniu nie jest podstawą do zwrotu opłaty za szkolenie.
  • Fundacja Liderek Biznesu zastrzega sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania szkolenia.
  • Zakup biletu jest równoważny z akceptacją warunków uczestnictwa w szkoleniu.

W razie dodatkowych pytań napisz do nas: fundacja@liderkibiznesu.pl