MENTOR Foundation Fast Track - kwestionariusz kwalifikacyjny kandydata

Warunki wstępne uczestnictwa w Programie:
  • minimum 15-letnie doświadczenie zawodowe, z czego co najmniej 3 lata na stanowisku kierowniczym i zarządzanie co najmniej trzyosobowym zespołem;
  • w przypadku pracowników akademickich i naukowych: przynajmniej od 3 lat prowadzenie własnych magistrantów lub doktorantów;
  • w przypadku lekarzy – min. 10 lat doświadczenia i zarządzanie zespołem
  • przeprowadzenie minimum jednego pełnego procesu mentoringowego w ramach Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu zakończonego Raportem Końcowym (wymagane jest jego załączenie)
Proces kwalifikacyjny:
  • przesłanie niniejszego kwestionariusza z niezbędnymi załącznikami (jeśli dotyczy)
  • informacja zwrotna, czy wstępne zgłoszenie zostało zaakceptowane w ciągu max 5 dni roboczych
  • w przypadku akceptacji pisemnego zgłoszenia – rozmowa z trenerem w uzgodnionym terminie
  • w przypadku kwalifikacji do udziału w programie - uiszczenie opłaty.

Imię*

Nazwisko*

Liczba lat doświadczenia zawodowego od ukończenia studiów wyższych*

Liczba lat na stanowisku menedżerskim (jeżeli dotyczy)

Adres e-mail*

Telefon*

Dział/departament

Napisz krótki list motywacyjny – dlaczego chcesz wziąć udział w programie MENTOR Foundation Fast Track? Co chcesz osiągnąć?*

Jakie były rezultaty Twojej pracy z Mentee/-s w ramach Programu Mentoringowego Fundacji? Co udało mu/im się osiągnąć?

Czy poza Programem Mentoringowym Fundacji Liderek Biznesu masz inne doświadczenia związane z mentoringiem? – jeśli tak, jakie?

W przypadku zakwalifikowania do Programu – kto opłaciłby Twój udział?*

Raport Końcowy z procesu mentoringowego w ramach Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane