X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 

Zespół

 
Program Mentoringowy Fundacji Liderek Biznesu to kompleksowy projekt, wspierający kobiety i mężczyzn w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej, rozwijaniu samoświadomości i doskonaleniu kompetencji przywódczych.
 
 
8
edycji
600
mentorów
1700
mentee
realizacja celów na poziomie 80%

Opiekunowie Merytoryczni Programu Mentoringowego 2022

 

 

Agnieszka Maruda-Sperczak

Trenerka Biznesu, mówczyni inspiracyjna i motywacyjna. Certyfikowany Coach ICF, Certyfikowany konsultant Reiss Motivation Profile, Mentorka, konsultantka biznesu. Od dwóch edycji Opiekunka Merytoryczna Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu w Poznaniu. Promotorka przedsiębiorczości kobiet, skutecznego motywowania i komunikacji opartej o wartości. Jedyna trenerka Instant Influence w Polsce – metody  Błyskawicznej Motywacji wg dr. Michaela V.Pantalona. Członkini Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, ma za sobą setki godzin na scenie, tysiące na sali szkoleniowej i w pracy indywidualnej z ludźmi. Przemawia również na dużych scenach. Lubi ludzi i wierzy, że każdy ma jakiś talent – ważne żeby go odkryć i dobrze wykorzystać.

 

Katarzyna Izabela Syrówka

Praktyk biznesu z ponad 25 letnim doświadczeniem w marketingu, sprzedaży i zarządzaniu strategicznym oraz konsultingu biznesowym. Posiada wysokie kompetencje managerskie w budowaniu efektywnych i zaangażowanych zespołów. Certyfikowany mentor rozwoju kariery zawodowej z akredytacją EMCC Practitioner® Level oraz certyfikowany coache Gallupa®. Przez ostatnie 4,5 roku zarządzała międzynarodową firmą szkoleniową Tack TMI w Polsce, jest też członkiem zarządu ds. edukacji w stowarzyszeniu EMCC (European Mentoring and Coaching Council). Rozwija własną markę Syrowka.com i prowadzi programy oparte o metodykę Gallupa. Posiada umiejętność inspirowania innych do zmian a jej strategiczną specjalizacją jest pomoc ludziom w odkrywaniu ich silnych stron i budowaniu na nich swojej kariery zawodowej. Prowadzi autorski program #1000dla40+, aktywizacji zawodowej dla osób powyżej 40 r. życia.

 

Jacek Bełdowski

Akredytowany Coach i Mentor EMCC. Wieloletni szef firmy Egmont w Polsce oraz regionie CEE. Przez 25-lat zarządzał lokalnymi i globalnymi międzykulturowymi zespołami. Jest liderem, który wnosi do coachingu-mentoringu pasję i doświadczenie biznesowe. Był członkiem globalnych zespołów menadżerskich, które transformowały biznes dostosowując jego organizację do radykalnych zmian w otoczeniu. Absolwent między innymi Executive MBA Szkoły Biznesu PW, Advanced Management Program w IESE Business School – Barcelon oraz Diploma in Professional Coach-Mentoring w The Oxford School of Coaching & Mentoring. Wykładowca w w Akademii Leona Koźmińskiego Specjalizuje się w executive coaching i mentoringu, wpierając profesjonalistów w ich rozwoju jako liderów. Pracuje z managerami, członkami zarządów, właścicielami firm i liderami organizacji pozarządowych.

 

Jadwiga Kuczkowska

Certyfikowany coach ICC i ICF.

Opiekunka Merytoryczna Programu Mentoringowego 2019, 2020 oraz Lead&Share

Zespół projektowy Fundacji Liderek Biznesu 
 
Współpraca merytoryczna, kwestie doboru par mentoringowych:
Elżbieta Różycka-Szymanko,
Menedżer Zarządzający
elzbieta.rozycka-szymanko@liderkibiznesu.pl
tel. +48 502 444 733
 
Koordynacja, organizacja, kontakt w bieżących kwestiach (ścieżka polskojęzyczna):
Marta Kudrewicz-Roszkowska,
Koordynator Projektu
mentoring@liderkibiznesu.pl
tel. +48  573 339 221
 
Koordynacja, organizacja, kontakt w bieżących kwestiach
(ścieżka angielskojęzyczna):
Ewelina Romańczuk
Koordynator Projektu
mentoring@liderkibiznesu.pl
tel. +48  519 511 608
 
Współpraca partnerska, komunikacja i marketing: 
Joanna Knast
Marketing Manager 
mentoring@liderkibiznesu.pl
tel. +48  571 663 692
 

Zespół trenerów współpracujących

Agnieszka Kaseja
 
Executive coach Corporate Wellness&Resilience Programs ,Practitioner EIA EMCC, ICF PCC, Trener odporności psychicznej i rezyliencji, Superwizor akredytowany IC, Ekspert DISC | Prezes zarządu EMCC Poland 2016-18 
 
Piotr Ciacek
 
Badacz jakościowy, trener, negocjator i mentor.
Trener wiodący Szkoły Mentorów Biznesu
Opiekun Merytoryczny Programu Mentoringowego 2018,
Opiekun Klubu Mentora
Dr Marcin Capiga
 
Mentor, trener, coach, wykładowca akademicki.  
Autor książki „Motywacja przez wielkie M”, 
Opiekun merytoryczny magazynu „Coaching”. 
Opiekun Merytoryczny Programu Mentoringowego 2019, 
Opiekun Klubu Mentora.
Romuald Kępa
 
Freelancer, ICF PCC Senior Executive 
Coach & Mentor, 
Opiekun Klubu Mentora