X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 

Zespół

 
Program Mentoringowy Fundacji Liderek Biznesu to kompleksowy projekt, wspierający kobiety i mężczyzn w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej, rozwijaniu samoświadomości i doskonaleniu kompetencji przywódczych.
 
 
9
edycji
700
mentorów
1300
mentee
realizacja celów na poziomie 85%

Opiekunowie Merytoryczni Programu Mentoringowego 2023

 

 

Agnieszka Maruda-Sperczak

Trenerka Biznesu, mówczyni inspiracyjna i motywacyjna. Certyfikowany Coach ICF, Certyfikowany konsultant Reiss Motivation Profile, Mentorka, konsultantka biznesu. Od dwóch edycji Opiekunka Merytoryczna Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu w Poznaniu. Promotorka przedsiębiorczości kobiet, skutecznego motywowania i komunikacji opartej o wartości. Jedyna trenerka Instant Influence w Polsce – metody  Błyskawicznej Motywacji wg dr. Michaela V.Pantalona. Członkini Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, ma za sobą setki godzin na scenie, tysiące na sali szkoleniowej i w pracy indywidualnej z ludźmi. Przemawia również na dużych scenach. Lubi ludzi i wierzy, że każdy ma jakiś talent – ważne żeby go odkryć i dobrze wykorzystać.

 

Katarzyna Izabela Syrówka

Praktyk biznesu z ponad 25 letnim doświadczeniem w marketingu, sprzedaży i zarządzaniu strategicznym oraz konsultingu biznesowym. Posiada wysokie kompetencje managerskie w budowaniu efektywnych i zaangażowanych zespołów. Certyfikowany mentor rozwoju kariery zawodowej z akredytacją EMCC Practitioner® Level oraz certyfikowany coache Gallupa®. Przez ostatnie 4,5 roku zarządzała międzynarodową firmą szkoleniową Tack TMI w Polsce, jest też członkiem zarządu ds. edukacji w stowarzyszeniu EMCC (European Mentoring and Coaching Council). Rozwija własną markę Syrowka.com i prowadzi programy oparte o metodykę Gallupa. Posiada umiejętność inspirowania innych do zmian a jej strategiczną specjalizacją jest pomoc ludziom w odkrywaniu ich silnych stron i budowaniu na nich swojej kariery zawodowej. Prowadzi autorski program #1000dla40+, aktywizacji zawodowej dla osób powyżej 40 r. życia.

 

Jacek Bełdowski

Akredytowany Coach i Mentor EMCC. Wieloletni szef firmy Egmont w Polsce oraz regionie CEE. Przez 25-lat zarządzał lokalnymi i globalnymi międzykulturowymi zespołami. Jest liderem, który wnosi do coachingu-mentoringu pasję i doświadczenie biznesowe. Był członkiem globalnych zespołów menadżerskich, które transformowały biznes dostosowując jego organizację do radykalnych zmian w otoczeniu. Absolwent między innymi Executive MBA Szkoły Biznesu PW, Advanced Management Program w IESE Business School – Barcelon oraz Diploma in Professional Coach-Mentoring w The Oxford School of Coaching & Mentoring. Wykładowca w w Akademii Leona Koźmińskiego Specjalizuje się w executive coaching i mentoringu, wpierając profesjonalistów w ich rozwoju jako liderów. Pracuje z managerami, członkami zarządów, właścicielami firm i liderami organizacji pozarządowych.

 

Jadwiga Kuczkowska

Certyfikowany coach ICC i ICF.

Opiekunka Merytoryczna Programu Mentoringowego 2019, 2020 oraz Lead&Share

Zespół projektowy Fundacji Liderek Biznesu 
 
Współpraca merytoryczna:
Katarzyna Buchert-Milewska,
p.o. Dyrektor Zarządzającej
katarzyna.buchert-milewska@liderkibiznesu.pl
tel. +48 797 974 252
 
Koordynacja, organizacja, kontakt w bieżących kwestiach:
Justyna Gwoździk,
Koordynatorka Projektu
mentoring@liderkibiznesu.pl
tel. +48 573 339 221
 
 
Komunikacja i marketing: 
Wojciech Gomulski
wojciech.gomulski@liderkibiznesu.pl
tel. +48 572 002 532
 
Płatności:
Oliwia Leszek
faktury@liderkibiznesu.pl
tel. +48 573 802 589

Zespół trenerów współpracujących

Agnieszka Kaseja
 
Executive coach Corporate Wellness&Resilience Programs, Master Practitioner EMCC EIA, SENIOR Practitioner EMCC IPMA, ICF PCC, Trener odporności psychicznej i rezyliencji, Superwizor akredytowany IC, Ekspert DISC | Prezes zarządu EMCC Poland 2016-18 
 
Piotr Ciacek
 
Badacz jakościowy, trener, negocjator i mentor.
Trener wiodący Szkoły Mentorów Biznesu
Opiekun Merytoryczny Programu Mentoringowego 2018,
Opiekun Klubu Mentora
Romuald Kępa
 
Freelancer, ICF PCC Senior Executive 
Coach & Mentor, 
Opiekun Klubu Mentora