Opiekunowie Merytoryczni Programu Mentoringowego 2021

Agnieszka Maruda-Sperczak
Trenerka Biznesu, mówczyni inspiracyjna i motywacyjna. Certyfikowany Coach ICF, Certyfikowany konsultant Reiss Motivation Profile, Mentorka, konsultantka biznesu. Od dwóch edycji Opiekunka Merytoryczna Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu w Poznaniu. Promotorka przedsiębiorczości kobiet, skutecznego motywowania i komunikacji opartej o wartości. Jedyna trenerka Instant Influence w Polsce – metody  Błyskawicznej Motywacji wg dr. Michaela V. Pantalona. Członkini Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, ma za sobą setki godzin na scenie, tysiące na sali szkoleniowej i w pracy indywidualnej z ludźmi. Przemawia również na dużych scenach. Lubi ludzi i wierzy, że każdy ma jakiś talent – ważne żeby go odkryć i dobrze wykorzystać.

Katarzyna Izabela Syrówka
Praktyk biznesu z ponad 25 letnim doświadczeniem w marketingu, sprzedaży i zarządzaniu strategicznym oraz konsultingu biznesowym. Posiada wysokie kompetencje managerskie w budowaniu efektywnych i zaangażowanych zespołów. Certyfikowany mentor rozwoju kariery zawodowej z akredytacją EMCC Practitioner® Level oraz certyfikowany coach Gallupa®. Przez ostatnie 4,5 roku zarządzała międzynarodową firmą szkoleniową Tack TMI w Polsce, jest też członkiem zarządu ds. edukacji w stowarzyszeniu EMCC (European Mentoring and Coaching Council). Rozwija własną markę Syrowka.com i prowadzi programy oparte o metodykę Gallupa. Posiada umiejętność inspirowania innych do zmian a jej strategiczną specjalizacją jest pomoc ludziom w odkrywaniu ich silnych stron i budowaniu na nich swojej kariery zawodowej. Prowadzi autorski program #1000dla40+, aktywizacji zawodowej dla osób powyżej 40 r. życia.

Łukasz Szymula
Country Manager Polska & CEE, Tradedoubler, doświadczony menadżer, zarządzający firmami głównie z obszaru Digital Marketingu. Twórca kilku startupów. Doświadczony i certyfikowany trener biznesu, coach i mentor. Certyfikowany trener Reiss Motivation Profile – RMP PRO Master, trener FRIS Style Myślenia. Wspiera menadżerów w obszarze rozwoju kompetencji liderskich, łącząc swoje praktyczne doświadczenie biznesowe z pracą trenerską. Doświadczony i zaawansowany nurek wrakowy i jaskiniowy, aktywny sportowiec amator (triathlon, crossfit).

Zespół projektowy Fundacji Liderek Biznesu

Współpraca merytoryczna, ogólny przebieg projektu:
Elżbieta Różycka-Szymanko,
Menedżer Zarządzający
tel. +48 502 444 733

Koordynacja, organizacja, kontakt w bieżących kwestiach (ścieżka polskojęzyczna):
Marta Kudrewicz-Roszkowska,
Koordynator Projektu
mentoring@liderkibiznesu.pl
marta.kudrewicz-roszkowska@liderkibiznesu.pl
tel. +48  573 339 221

Koordynacja, organizacja, kontakt w bieżących kwestiach (ścieżka angielskojęzyczna):
Ewelina Romańczuk
Koordynator Projektu
ewelina.romanczuk@liderkibiznesu.pl
tel. +48  519 511 608

Współpraca partnerska, komunikacja i marketing:
Sabina Dzik-Kopcewicz
Koordynator ds. Komunikacji
sabina.dzik-kopcewicz@liderkibiznesu.pl
tel. +48  517 882 325

Płatności:
Justyna Gwoździk
fundacja@liderkibiznesu.pl
tel. +48  517 882 373

Zespół trenerów współpracujących

Jadwiga Kuczkowska
Mentorka, trenerka, coach
Opiekunka Merytoryczna Programu Mentoringowego 2019 i 2020
Opiekunka Klubów Mentora i Mentee

Dawid Wawrzyniak
Mentor, trener, coach
Opiekun Merytoryczny Programu Mentoringowego 2020
Opiekun Klubów Mentora i Mentee

Dr Marcin Capiga
Mentor, trener, coach, wykładowca akademicki
Autor książki „Motywacja przez wielkie M”
Opiekun merytoryczny magazynu „Coaching”
Opiekun Merytoryczny Programu Mentoringowego 2019

Executive Coach, Mentor
Opiekunka Merytoryczna Programu Mentoringowego edycja 2017

Piotr Ciacek
Badacz jakościowy, trener, negocjator i mentor.
Trener wiodący Szkoły Mentorów Biznesu
Opiekun Merytoryczny Programu Mentoringowego 2018,