Edycja 2015

Jak wziąć udział w Programie Mentoringowym jako Mentee?

Rekrutacja dla Mentee do Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu Edycja 2015 została otwarta w pierwszych dniach lutego i zakończyła się z końcem marca 2015 r.

Mentee to osoba:

• z wykształceniem wyższym, z minimum siedmioletnim doświadczeniem zawodowym  (jeśli jesteś na początku swojej drogi zawodowej patrz: Program Mentoringowy Młode Talenty)
  • aspirująca do obejmowania stanowisk zarządczych oraz do bycia formalnym liderem w organizacji
  • chcąca stale kształtować i doskonalić kompetencje przywódcze
  • posiadająca  jasno określone cele zawodowe
  • zdyscyplinowana w pracy nad celami uzgodnionymi z Mentorem
  • świadomie chcąca kształtować swój rozwój zawodowy i osobisty
  • otwarta i gotowa na przyjmowanie konstruktywnych informacji zwrotnych.

Aby aplikować do programu jako Mentee należało wypełnić formularz zgłoszeniowy.

• do 27.02.015 – składanie formularzy aplikacyjnych
  • 2 - 20.03.2015 – rozmowy indywidualne z wybranymi kandydatami
  • 26.03.2015 – oficjalna inauguracja Programu
  • do 10.04.2015 – ogłoszenie wyników rekrutacji oraz par Mentor-Mentee
  • 4-12.2015 – spotkania Mentor-Mentee w ustalonych przez pary terminach
  • 12.2015 – zakończenie Programu.

Trenerzy w Edycji 2015

Lis Merrick - uznany w Wielkiej Brytanii i na świecie specjalista do spraw projektowania i wdrażania programów mentoringowych. Dyrektor Zarządzająca Coach and Mentoring Ltd., Dyrektor w Professional Mentor Academy , Członek Zarządu oraz ekspert w Stowarzyszeniu International Standards for Mentoring Programmes in Employment, a także profesor gościnny w departamencie Coachingu i Mentoringu w Shefield Bussiness School. Autorka wielu publikacji nt. coachingu i mentoringu.

Mentor Roku 2011/2012 w Wielkiej Brytanii wg  magazynu Coaching.

Norbert Grzybek - coach, trener, współtwórca firm Mogę Móc i Provocare. Lubi myśleć o sobie jak o poszukiwaczu… tego jak być dobrym ojcem, przyjacielem, partnerem, biznesmenem. Jak żyć w zgodzie ze sobą, z innymi, zarabiać i czerpać z tego satysfakcję.  Od 1998r zbiera doświadczenia pracy z ludźmi i dla ludzi w strukturach korporacyjnych. Najchętniej pracuje z osobami rozumiejącymi rozwój nie tylko jako naukę kolejnych modeli, narzędzi, ale przede wszystkim dążenie do spójności wewnętrznej i zewnętrznej w tym, co robią.

Justyna Pawłowska – psycholog, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Ukończyła 4 – letnie podyplomowe Studium Psychoterapii Analitycznej, akredytowane przez PTPP. Jest kandydatem Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego oraz członkiem ISPSO (International Society for the Psychoanalytic Study of Organizations).

Katarzyna Twarowska -  Prezes Zarządu Fundacji Liderek Biznesu. Dyrektor w dziale audytu w EY, Lider Rynku Nieruchomości w dziale Audytu na kraje Centralnej i Południowo – Wschodniej Europy, Biegły Rewident, Business Coach. Globalna ambasadorka The International Alliance for Women na Polskę.

Ewa Wiejas Lipiecka -  dyplomowany mentor, członek zarządu Ströer Polska Sp. z o.o. W biznesie promuje szerokie spektrum patrzenia na pracę w organizacji, które można streścić w  dwóch słowach - biznes z duszą.