Edycja 2022 - zgłoszenie zainteresowania Mentee

Rekrutacja rusza 1 lutego 2022r., ale już dziś możesz zgłosić zainteresowanie i otrzymywać powiadomienia o rekrutacji.

Imię*

Nazwisko*

Adres e-mail*

Firma (nazwa firmy, adres, ulica, kod, miasto)

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Liderek Biznesu z siedzibą w Warszawie, ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa („Fundacja”). Dane przetwarzane są w celu przesłania powiadomienia o rozpoczęciu rekrutacji do programu mentoringowego oraz w przypadku dodatkowo wyrażonej zgody w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług Fundacji. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

*Wszystkie pola są wymagane