X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN
 
 
 
 
Krystyna Boczkowska nową członkinią zarządu Fundacji Liderek Biznesu
2021-05-12
 
 

Z radością witamy Krystynę Boczkowską, byłą prezes zarządu Robert Bosch i reprezentantkę Grupy Bosch w Polsce, jako nową członkinię zarządu Fundacji Liderek Biznesu.

Krystyna Boczkowska należy do grona najbardziej wpływowych i przedsiębiorczych kobiet w Polsce. Jest doświadczoną liderką, wielokrotnie nagradzaną tytułami Kobiety Roku, Menedżera Roku, osoby zasłużonej dla rozwoju rynku motoryzacyjnego w Polsce.

W 2018 roku została odznaczona Orderem Zasługi Republiki Federalnej Niemiec, najwyższym niemieckim odznaczeniem przyznawanym cudzoziemcom, w uznaniu za dotychczasowe działania na rzecz budowania relacji polsko-niemieckich.

Do najważniejszych, podejmowanych przez Krystynę Boczkowską tematów społecznych należy poprawa edukacji, a zwłaszcza technicznej, i promowanie nowoczesnego szkolnictwa zawodowego w Polsce, które jest podstawą rozwoju nowoczesnej gospodarki.

Aktywnie wspiera ideę różnorodności i rozwoju kobiet w biznesie. Przez dwa lata była też członkinią zarządu Kongresu Kobiet. Jest współautorką książki „Jak zwyciężać i zmieniać świat”, wydanej przez Klub Liderek Biznesu.

Krystyna Boczkowska związana jest z Fundacją Liderek Biznesu od momentu jej powstania i aktywnie wspiera jako mentor sztandarowy program fundacji – Program Mentoringowy.

Ukończyła Wydział Mechaniki Precyzyjnej Politechniki Warszawskiej a także podyplomowe studia handlu zagranicznego na SGH oraz studia MBA Executive Studies in Finance.

https://www.fundacjaliderekbiznesu.pl/s/fundacja-zalozyciele-i-zarzad/

« Powrót do listy materiałów