X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
City Girl
Susana S., Wydawnictwo Kurhaus Publishing
 
 

Jak wygląda krok po kroku wchodzenie do świata wielkich pieniędzy, szybkich samochodów i przystojnych mężczyzn, czyli londyńskie City. Kariera Susany S. to historia prawdziwa. Po studiach muzycznych w USA przyjechała do Wielkiej Brytanii, by zostać traderem. Opisała kulisy pracy w światowych bankach, zwykłe życie ich pracowników oraz ich ambicje pokazując, co motywuje młodą dziewczynę do zaangażowania się w morderczy wyścig szczurów i dlaczego staje się on naprawdę przyjemny. 

Z książki Susany wyłania się też wiele uniwersalnych prawd o funkcjonowaniu biznesu i roli kobiet, które zawsze muszą starać się bardziej i mierzyć wyżej, bo, jak twierdzi autorka - nawet w najwyższych szpilkach są rzadziej zauważane niż mężczyźni. Co zresztą dobitnie podsumowała we wstępie książki polska bizneswoman Grażyna Piotrowska-Oliwa: Niski bogaty mężczyzna, jeśli chce wyglądać na wyższego, zawsze może zawsze stanąć na swoim portfelu. Jeśli naprawdę jest na czym stawać.

« Powrót do listy książek