X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Zbuduj karierę swoich marzeń
Agnieszka Okońska, Pan Wydawca
 
 

Co zrobić, żeby hasło „zbuduj karierę swoich marzeń” zmienić w rzeczywistość?

Wystarczy mieć marzenia, wiarę w swoje możliwości, odwagę do realizacji marzeń zamienionych na cele, wiedzieć dokładnie, co dla nas oznacza sukces i jak powinna wyglądać kariera, która nas do sukcesu doprowadzi. Niby proste, ale gdy się głębiej zastanowić nad każdym z tych wyżej wymienionych elementów, można się przekonać, że diabeł tkwi w szczegółach.

Jak zatem zacząć?

Autorka prowadzi nas przez proces zaczynający się od zdefiniowania filarów, jakimi są marzenia, wiara w siebie, odwaga i sukces, jako pewnego rodzaju wartości, które dla każdego mogą być bardzo indywidualne, spersonalizowane. Następnie na bazie autodiagnozy naszych filarów autorka pomaga w zdefiniowaniu celów krótkoterminowych i długoterminowych, które pomogą nam w zbudowaniu ścieżki do kariery marzeń.

Dla kogo jest ta książka?
 
Każdy moment jest dobry, aby zacząć projekt swojego życia zawodowego, nigdy nie jest za wcześnie ani za późno. Nie ulega jednak wątpliwości, że o ile pewne metody są wspólne i takie same dla każdego etapu naszego życia, to jednak są pewne aspekty projektowania kariery zupełnie odmienne dla osób z grupy 20+, 30+, 40+ i 50+. Autorka zapoznaje nas zarówno z tymi uniwersalnymi, jak i dedykowanymi dla rozpoczynających karierę i będących „na zakręcie”.
 
Jest to praktyczny poradnik zawodowy, głównie kierowany do kobiet rozpoczynających karierę oraz  planujących życiową zmianę, nie mniej każdy może znaleźć tu coś dla siebie.
 
 
 
« Powrót do listy książek