X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Uwolnij moc kobiecego mózgu
Daniel G.Amen, wydawnictwo Rebis, Poznań 2015
 
 

Co jest największym atutem kobiety? Mózg. Jak go usprawnić? Zacznij być o siebie zazdrosna - doradza dr Daniel G. Amen, amerykański lekarz psychiatra, badacz układu nerwowego. 

Napisz na kartce pięć powodów, dla których chcesz być sprawna i zdrowa, powieś w widocznym miejscu i skupiaj się na tym, by je realizować. To jedna ze wskazówek z książki „Uwolnij moc kobiecego mózgu”, która jest nową, bardzo szczegółową biblią funkcjonowania kobiety. Amen pozwala kobietom zrozumieć ich sposób działania i wskazuje różne drogi maksymalnego wykorzystania mózgu. Dowiemy się na przykład, dlaczego przewód pokarmowy czy równowaga hormonalna ma decydujące znaczenie dla optymalnej pracy mózgu oraz jak ją przywrócić i utrzymać. Jak wyzwolić się z lęku, ciągłego podenerwowania, depresji czy perfekcjonizmu. Jak ważne dla pracy mózgu jest udane życie seksualne, jakim atutem może być „mózg mamy”. A także, jak rozprawiać się z ciągłymi negatywnymi myślami, które stale nawiedzają kobiety.

Doktor Amen nie tylko prowadzi badania, ale jest mocno osadzony w codziennym życiu kobiet - ma trzy córki, dwie wnuczki i 14 siostrzenic.

« Powrót do listy książek