X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Moja Pasja, moja rodzina
Mika Brzezinski, Daniel Paisner, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Sopot 2014
 
 

Największe porażki spotykały mnie zawsze wtedy gdy usiłowałam robić za dużo i za szybko - pisze Mika Brzezinski, ceniona dziennikarka amerykańskich telewizji NBC i MSNBC. To kolejna książka tej publicystki, która pokazuje, dlaczego w życiu, bez względu na jego atrakcyjność, nie można pójść na żywioł.

Przestańmy przyjmować własne osiągnięcia z miłym zaskoczeniem, a zacznijmy patrzeć na nie pragmatycznie - mówi Brzezinski. Planujmy tak nasze zawodowe posunięcia, by móc realizować siebie w pełni, a nie musieć wybierać - kariera czy dom. W życiu nie chodzi o to, by robić pauzy, ale znaleźć dla siebie odpowiednie tempo. Dwadzieścia lat pracy pracy w mediach, gdzie wszystko dzieje się tu i teraz, dobitnie uświadomiło autorce, jak ważna jest długofalowa strategia. Jeśli ją opracujemy możemy z pasją oddawać się rodzinie i pracy. Brzezinski opowiadając swoją historię, pokazuje, jak można to robić zaczynając na nowo życie po 40-tce.

« Powrót do listy książek