X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
SUN TZU dla kobiet. Szesnaście sprawdzonych strategii biznesowych
Becky Sheetz-Runkle, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
 
 
Kobiety często zatrzymują się w swojej karierze, ponieważ nie umieją wykorzystać swoich umiejętności w odpowiednim czasie i miejscu. Czy można się tego nauczyć? Autorka Becky Sheetz-Runkle, bazując na zasadach chińskiej sztuki wojny pokazuje, jak można wykorzystać ją do budowania strategii i relacji w biznesie. Książka uczy pozbywania się hamujących ograniczeń, planowania, właściwej oceny własnej kreatywności, dyplomacji. Zwycięstwo to stan umysłu, można je osiągnąć bez konfliktów, zanim przystąpi się do walki. To złota zasada, którą warto pamiętać wychodząc codziennie do pracy.
 
Niewątpliwą zaletą książki jest jej przystępność merytoryczna i edytorska. Krótkie rozdziały - każdy z odniesieniem do jakiejś zasady chińskiej sztuki wojny, każdy przetykany cytatami i radami, a na koniec podsumowanie zwane polem bitwy, czyli zestaw wskazówek lub pytań, „jak walczyć dalej” oraz historia kobiety z biznesu, która właśnie wdrożyła taką strategię. Można czytać do poduszki lub jako spójną strategiczną całość. Jedynym minusem jest militarny język.
« Powrót do listy książek