X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Pracuj ze mną
Barbara Annis i John Gray, Wydawnictwo Rebis
 
 

82 procent kobiet przyznaje się do poczucia wykluczenia - czy to podczas firmowych imprez, nieformalnych spotkań, czy rozmów. 92 proc. mężczyzn nie wierzy, że ich zachowanie wyklucza kobiety.

Brak partnerstwa między kobietami i mężczyznami w biznesie zaczyna się od nieumiejętności wzajemnego słuchania. W dużej mierze odpowiada za to płeć mózgu. Tak przynajmniej uważają Barbara Annis, badaczka inteligencji płci oraz John Gray, autor bestselleru „Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus”. Swoje tezy popierają setką badań, pokazujących, dlaczego kobiety i mężczyźni nie potrafią porozumieć się w pracy. Publikacja, prócz tych wielu zaskakujących danych, zawiera mnóstwo konkretnych wskazówek, jak radzić sobie podczas zwykłego życia w biurze i negocjacji na najwyższym szczeblu. Jak, nie ograniczając swojej kobiecości, wrażliwości, gładko wejść do męskiego świata biznesu i stać się tam równorzędnym graczem. 

« Powrót do listy książek