X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Znaj swoją wartość
Mika Brzeziński, Wydawnictwo Studio Emka
 
 

Najważniejsza różnica między ludźmi, którym za bardzo się nie wiedzie a ludźmi sukcesu zależy od siły przebicia. Nigdy niesłabnącej. 

Ta refleksja Donalda Trumpa jest motywem przewodnim książki Miki Brzezinski, amerykańskiej dziennikarki telewizyjnej, córki Zbigniewa Brzezinskiego (doradcy ds. bezpieczeństwa prezydenta USA - Jimmego Cartera). Prowadziła jeden z popularniejszych programów telewizyjnych, relacjonowała kampanie wyborcze na terenie całych Stanów Zjednoczonych. W życiu zawodowym szła jak burza, jednocześnie wychowując dzieci. Nagle zorientowała się, że mimo tego sukcesu, zarabia 14 razy mniej niż jej kolega po fachu. Zdenerwowała się i napisała książkę podkreślając, w jakich momentach popełniała błędy, wynikające głównie z niedoceniania swojej pracy i niepromowania własnych osiągnięć. To nie tylko wciągająca historia, ale niemal praktyczny przewodnik, jak nie wpadać w pułapkę niedowartościowania i walczyć o swoje.

« Powrót do listy książek