X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Zapraszamy na webinar #LiderkawZmianie: Różnorodność - napędowa siła biznesu. Perspektywa Anny Sirockiej, nowej Prezes Zarządu Fundacji Liderek Biznesu, Partnera EY, Liderki Zespołu ds. MSSF
2021-03-30

7 kwietnia zapraszamy na specjalne wydanie webinaru z cyklu #LiderkawZmianie, pt. „Różnorodność - napędowa siła biznesu. Perspektywa Anny Sirockiej, nowej Prezes Zarządu Fundacji Liderek Biznesu, Partnera EY, Lidera Zespolu ds. MSSF. Spotkanie poprowadzi Agnieszka Maciejewska, dotychczasowa Prezes Zarządu FLB (w okresie marzec 2016-marzec 2021), Dyrektor People & Culture TVN i Discovery w Polsce.

Potwierdź udział w otwartym webinarze: TUTAJ 

Czytaj więcej »
 
 
 
Webinar z cyklu Ekspert Fundacji z udziałem - Edyty Sadowskiej, Prezes Zarządu, CANAL+ Polska, 12 marca 2021
2021-03-16

12 marca br. odbyło się cykliczne spotkanie Fundacji Liderek Biznesu #EkspertFundacji z udziałem wyjątkowej osoby i pasjonatki w swojej branży – Edyta Sadowska, Prezes Zarządu, CANAL+ Polska.

Iwona Kozera, Fundator Fundacji Liderek Biznesu, rozmawiała z naszym Gościem Specjalnym -  o przyszłości i wyzwaniach branży medialnej i o zmianach jakie pandemia korona wirusa wymusiła na nas wszystkich.

Czytaj więcej »
 
 
 
#EkspertFundacji - spotkanie z Martą Harazińska Partnerem i Dyrektor Kreatywną, Perfectto Events
2021-01-27

26 stycznia br., w ramach cyklu Ekspert Fundacji odbyło się niezwykle interesujące spotkanie z Martą Harazińska Partnerem i Dyrektor Kreatywną w agencji Perfectto Events. Tematem spotkania był: "Nowy wymiar eventów - od koncepcji do realizacji". Dyskusję poprowadziła Agnieszka Maciejewska Prezes Zarządu Fundacji Liderek Biznesu. 

Czytaj więcej »
 
 
 
#LiderkwZmianie - spotkanie z Patrycją Piekutowską, wybitną skrzypaczką-solistką, dr hab. sztuk muzycznych, Ambasadorką Centrum Zdrowia Dziecka, filantropką
2021-01-19

19 stycznia 2021 Fundacja Liderek Biznesu miała zaszczyt gościć w ramach cyklu webinarów "LiderkawZmianie - Patrycję Piekutowską, wybitną skrzypaczką-solistkę, dr hab. sztuk muzycznych, Ambasadorkę Centrum Zdrowia Dziecka, filantropkę, która w spotkaniu z Agnieszką Maciejewską, Prezes Zarządu Fundacji Liderek Biznesu, opowiadała: Jak zarazić wszystkich potrzebą pomagania, odwagi i przywództwa?

Czytaj więcej »
 
 
 
Webinar #EkspertFundacji: rozmowa z Magdaleną Kąkolewską, Prezes Fundacja Artystyczna Podróż Hestii / Hestia Artistic Journey Foundation, Dyrektor ds. Art Brandingu, ERGO Hestia SA
2020-09-23

23 września br. zaprosiliśmy naszych gości na kolejny webinar Fundacji Liderek Biznesu z cyklu: #EkspertFundacji, którego gościem specjalnym była Magdalena Kąkolewska Prezes Fundacji Artystyczna Podróż Hestii / Hestia Artistic Journey Foundation, Dyrektor ds. Art Brandingu, ERGO Hestia. Spotkanie pt.: "Lider w lustrze sztuki – czyli jak stać się kreatywnym i awangardowym liderem XXI wieku", poprowadziła Krystyna Boczkowska była prezes Zarządu Robert Bosch i reprezentantka Grupy Bosch w Polsce. 

Czytaj więcej »
 
 
 
Webinar #EkspertFundacji: rozmowa z Joanną Bensz, Founder & CEO, Longevity Center, pt.: Jak zyc zdrowo długo i szczęśliwie ? czyli Longevity w praktyce
2020-08-26

25 sierpnia br. odbył się kolejny webinar merytoryczny Fundacji Liderek Biznesu z cyklu #EkspertFundacji, którego gościem specjalnym była Joanna Bensz, Założycielka i CEO Longevity Center, która w rozmowie z Agnieszką Maciejewską, Prezes Zarządu Fundacji Liderek Biznesu odpowiadała na pytanie: Jak żyć zdrowo długo i szczęśliwie - czyli Longevity w praktyce.

Czytaj więcej »
 
 
 
Webinar #EkspertFundacji: rozmowa z Markiem Rozkrutem, Partnerem, Głównym Ekonomistą EY, pt.: Wpływ pandemii na gospodarkę krajową i światową. Co nas czeka?
2020-08-06

6 sierpnia br. odbył się kolejny webinar merytoryczny Fundacji Liderek Biznesu z cyklu #EkspertFundacji, którego gościem specjalnym był Marek Rozkrut, Partner, Główny Ekonomista EY, tematem spotkania był: "Wpływ pandemii na gospodarkę krajową i światową. Co nas czeka?".  Spotkanie moderowała Beata Osiecka, Członek Zarządu Fundacji Liderek Biznesu, która zaprosiła do merytorycznej dyskusji eksperta z firmy EY.

Czytaj więcej »
 
 
 
Webinar #EkspertFundacji: Karina Kreja, International Concept Manager & Workplace Expert w Kinnarps, pt.: Bezpieczne Biuro, czyli jak COVID-19 wpływa na przestrzeń i zachowania.
2020-07-07

8 lipca br. w Fundacji Liderek Biznesu odbył się kolejny webinar z cyklu #EkspertFundacji, tym razem gościem specjalnym była Karina Kreja, International Concept Manager & Workplace Expert w Kinnarps, która w niezwykle interesujący sposób przedstawiła temat: "Bezpieczne Biuro, czyli jak COVID-19 wpływa na przestrzeń i zachowania." Spotkanie moderowała Agnieszka Maciejewska, Prezes Zarządu Fundacji Liderek Biznesu, która zaprosiła do merytorycznej dyskusji z ekspertkę firmy Kinnarps.

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Webinar z cyklu: #EkspertFundacji Katarzyna Karpa-Świderek, Rzeczniczką Prasową WWF Poland
2020-06-29

Nowy raport Fundacji WWF, pt.  „COVID 19: pilne wezwanie do ochrony ludzi i przyrody", wskazuje kluczowe czynniki środowiskowe powodujące rozprzestrzenianie się groźnych patogenów. To głównie handel i konsumpcja gatunków dzikich zwierząt wysokiego ryzyka. Jednak równie ważne są zmiany sposobu użytkowania gruntów prowadzące do wylesiania, zwłaszcza w wyniku rozwoju rolnictwa i niezrównoważonej intensyfikacji produkcji żywności. Pora na zmiany!

W tym właśnie duchu, 26 czerwca br. w ramach cyklu: #EkspertFundacji, Agnieszka Maciejewska, Prezes Zarządu Fundacji Liderek Biznesu – zaprosiła do bloku eksperckiego Katarzynę Karpę-Świderek, Rzeczniczkę Prasową WWF Polska. Tematem spotkania był: "Człowiek, a przyroda w trakcie pandemii. Jak mądrze działać by chronić środowisko naturalne, od którego zależymy?"

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Webinar z cyklu: #EkspertFundacji z z Paulą Wąsowską, DBA, Ekspertem ICAN Institute i Harvard Business Review Polska
2020-06-26

19 czerwca br. w cyklu #EkspertFundacji, spotkaliśmy się na pasjonującym webinarze z Paulą Wąsowską, DBA, Ekspertem ICAN Institute i Harvard Business Review Polska, praktykiem biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży nowoczesnych technologii.  Webinar pt. "Innowacyjność i kreatywność w nowej rzeczywistości kryzysowej" - prowadziła Agnieszka Maciejewska, Prezes Fundacji Liderek Biznesu, która zadała szereg pytań nurtujących obecnie liderów i liderki biznesu. Uczestnicy usłyszeli m.in. odpowiedź na pytania: Dlaczego globalne wyzwanie, jakim stała się pandemia korona-wirusa, może być szansą na rozwój?

 

Czytaj więcej »