X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN
 
 
 
 
Webinar #EkspertFundacji: rozmowa z Magdaleną Kąkolewską, Prezes Fundacja Artystyczna Podróż Hestii / Hestia Artistic Journey Foundation, Dyrektor ds. Art Brandingu, ERGO Hestia SA
2020-09-23

23 września br. zaprosiliśmy naszych gości na kolejny webinar Fundacji Liderek Biznesu z cyklu: #EkspertFundacji, którego gościem specjalnym była Magdalena Kąkolewska Prezes Fundacji Artystyczna Podróż Hestii / Hestia Artistic Journey Foundation, Dyrektor ds. Art Brandingu, ERGO Hestia. Spotkanie pt.: "Lider w lustrze sztuki – czyli jak stać się kreatywnym i awangardowym liderem XXI wieku", poprowadziła Krystyna Boczkowska była prezes Zarządu Robert Bosch i reprezentantka Grupy Bosch w Polsce. 

Czytaj więcej »
 
 
 
Webinar #LiderkawZmianie: rozmowa z Krystyna Boczkowską, Martą Harazińską, Aleksandrą Smyczyńska, Anną Ładą, Renatą Toczyska-Seliga, Ambasadorkami programu Leading Women
2020-09-09

8 września br. odbył się kolejny webinar merytoryczny Fundacji Liderek Biznesu z cyklu: #LiderkawZmianie, pt.: "Czas zmiany, Czas Liderek - czyli 'nowa rzeczywistość' z perspektywy Ambasadorek Leading Women", którego gościem były:  Krystyna Boczkowska - była Prezes Robert Bosch Polska, Marta Harazinska - Partner, Dyrektor Kreatywny Perfectto, Anna Łada - Dyrektor Zarządzający Baumalog, Aleksandra Smyczyńska - Dyrektor Komunikacji Innogy Polska, Renata Toczyska-Seliga - Członek Zarządu MSL Polska. Spotkanie poprowadziła Agnieszka Bilińska, mentorka, executive coach, doświadczona menedżerka, trenerka i autorka programu Leading Women.

Czytaj więcej »
 
 
 
Webinar #EkspertFundacji: rozmowa z Joanną Bensz, Founder & CEO, Longevity Center, pt.: Jak zyc zdrowo długo i szczęśliwie ? czyli Longevity w praktyce
2020-08-26

25 sierpnia br. odbył się kolejny webinar merytoryczny Fundacji Liderek Biznesu z cyklu #EkspertFundacji, którego gościem specjalnym była Joanna Bensz, Założycielka i CEO Longevity Center, która w rozmowie z Agnieszką Maciejewską, Prezes Zarządu Fundacji Liderek Biznesu odpowiadała na pytanie: Jak żyć zdrowo długo i szczęśliwie - czyli Longevity w praktyce.

Czytaj więcej »
 
 
 
Webinar #EkspertFundacji: rozmowa z Markiem Rozkrutem, Partnerem, Głównym Ekonomistą EY, pt.: Wpływ pandemii na gospodarkę krajową i światową. Co nas czeka?
2020-08-06

6 sierpnia br. odbył się kolejny webinar merytoryczny Fundacji Liderek Biznesu z cyklu #EkspertFundacji, którego gościem specjalnym był Marek Rozkrut, Partner, Główny Ekonomista EY, tematem spotkania był: "Wpływ pandemii na gospodarkę krajową i światową. Co nas czeka?".  Spotkanie moderowała Beata Osiecka, Członek Zarządu Fundacji Liderek Biznesu, która zaprosiła do merytorycznej dyskusji eksperta z firmy EY.

Czytaj więcej »
 
 
 
Webinar #EkspertFundacji: Karina Kreja, International Concept Manager & Workplace Expert w Kinnarps, pt.: Bezpieczne Biuro, czyli jak COVID-19 wpływa na przestrzeń i zachowania.
2020-07-07

8 lipca br. w Fundacji Liderek Biznesu odbył się kolejny webinar z cyklu #EkspertFundacji, tym razem gościem specjalnym była Karina Kreja, International Concept Manager & Workplace Expert w Kinnarps, która w niezwykle interesujący sposób przedstawiła temat: "Bezpieczne Biuro, czyli jak COVID-19 wpływa na przestrzeń i zachowania." Spotkanie moderowała Agnieszka Maciejewska, Prezes Zarządu Fundacji Liderek Biznesu, która zaprosiła do merytorycznej dyskusji z ekspertkę firmy Kinnarps.

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Webinar z cyklu: #EkspertFundacji Katarzyna Karpa-Świderek, Rzeczniczką Prasową WWF Poland
2020-06-29

Nowy raport Fundacji WWF, pt.  „COVID 19: pilne wezwanie do ochrony ludzi i przyrody", wskazuje kluczowe czynniki środowiskowe powodujące rozprzestrzenianie się groźnych patogenów. To głównie handel i konsumpcja gatunków dzikich zwierząt wysokiego ryzyka. Jednak równie ważne są zmiany sposobu użytkowania gruntów prowadzące do wylesiania, zwłaszcza w wyniku rozwoju rolnictwa i niezrównoważonej intensyfikacji produkcji żywności. Pora na zmiany!

W tym właśnie duchu, 26 czerwca br. w ramach cyklu: #EkspertFundacji, Agnieszka Maciejewska, Prezes Zarządu Fundacji Liderek Biznesu – zaprosiła do bloku eksperckiego Katarzynę Karpę-Świderek, Rzeczniczkę Prasową WWF Polska. Tematem spotkania był: "Człowiek, a przyroda w trakcie pandemii. Jak mądrze działać by chronić środowisko naturalne, od którego zależymy?"

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Webinar z cyklu: #EkspertFundacji z z Paulą Wąsowską, DBA, Ekspertem ICAN Institute i Harvard Business Review Polska
2020-06-26

19 czerwca br. w cyklu #EkspertFundacji, spotkaliśmy się na pasjonującym webinarze z Paulą Wąsowską, DBA, Ekspertem ICAN Institute i Harvard Business Review Polska, praktykiem biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży nowoczesnych technologii.  Webinar pt. "Innowacyjność i kreatywność w nowej rzeczywistości kryzysowej" - prowadziła Agnieszka Maciejewska, Prezes Fundacji Liderek Biznesu, która zadała szereg pytań nurtujących obecnie liderów i liderki biznesu. Uczestnicy usłyszeli m.in. odpowiedź na pytania: Dlaczego globalne wyzwanie, jakim stała się pandemia korona-wirusa, może być szansą na rozwój?

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Webinar z cyklu: #LiderkawZmianie, rozmowa z Elżbieta Wojtczak, CEO Communication Unlimited
2020-06-25

22 czerwca 2020r., Fundacja Liderek Biznesu po raz kolejny zorganizowała webinar z cyklu: #LiderkawZmianie. Tym razem gościem specjalnym była Elżbieta Wojtczak, CEO Communication Unlimited. Spotkanie pt. „Marketing kapitalizmu XXI wieku. Jaką rolę pełni marka w nowej rzeczywistości” – poprowadziły: Iwona Kozera, Fundator Fundacji Liderek Biznesu i Monika Jezierska, PhD, ACCA EY Polska. Podczas pasjonującej godziny, zostały poruszone m.in tematy szeroko rozumianej roli marki w nowej rzeczywistości. Padły również  pytania „Czy w marcu 2020 skończył się "STARY ŚWIAT"? Czy kryzys COVID-19, pogłębi populizm w Europie”?

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Webinar z cyklu: #LiderwZmianie, rozmowa z Pawłem Tynelem, Partnerem, COO, EY Polska
2020-06-05

4 czerwca odbył się kolejny webinar Fundacji Liderek Biznesu z cyklu: #LiderwZmianie, którego gosciem był Paweł Tynel, Partner, COO, EY Polska, pt.: "Jak nasze jutro zmienia się właśnie dziś. COVID-19 katalizatorem zmian." Rozmowę poprowadziła Barbara Sissons, Członek Zarządu Fundacji Liderek Biznesu. Dyrektor ds. finansów i administracji w Kinnarps Polska.

Czytaj więcej »
 
 
 
Webinar z cyklu: #LiderkawZmianie, rozmowa z Ewą Voelkel-Krokowicz, CEO Concordia Design w Poznaniu
2020-05-28
27 maja br., odbył się kolejny webinar z cyklu #LiderkawZmianie, którego gościem była Ewa Voelkel-Krokowicz, CEO Concordia Design w Poznaniu, pt. "(R)ewolucja czyli jak wykorzystać kryzys by transformować własny biznes?". Rozmowę poprowadziła Krystyna Boczkowska – była prezes Zarządu Robert Bosch i reprezentantka Grupy Bosch w Polsce.
Czytaj więcej »
 
 
 
Webinar z cyklu: #LiderwZmianie, spotkanie z dr Aleksandrem Poniewierskim - Globalnym Liderem sektora IoT w EY
2020-05-15

14 maja br. odbył się kolejny webinar z cyklu #LiderwZmianie z dr Aleksandrem Poniewierskim - Globalnym Liderem sektora IoT w EY oraz liderem doradztwa nowych technologii na terytorium Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu i Indii (EMEIA), uznanym na całym świecie ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego i ochrony infrastruktury krytycznej. Temat przewodni spotkania brzmiał "Lider ery social distancing. Czy coś się zmienia?"

Czytaj więcej »
 
 
 
Webinar z cyklu: #EkspertTygodnia, Rozmowa z Beatą Sokołowską Pęk, Stanton Chase
2020-04-30
30 kwietnia br. odbył się pierwszy webinar z cyklu #EkspertFundacji, którego gościem specjalnym była Beata Sokołowska-Pęk, Dyrektor Zarządzająca Stanton Chase, która w rozmowie z Agnieszką Maciejewską, prezes Fundacji Liderek Biznesu odpowiadała na pytania związane ze zmianą rynku pracy po koronowirusie. 
Czytaj więcej »
 
 
 
Webinar z cyklu: #LiderkawZmianie, rozmowa z Anną Rulkiewicz, Prezes Grupy Lux Med
2020-04-27
27 kwietnia br., w ramach Fundacji Liderek Biznesu, odbył się drugi webinar z cyklu #LiderkawZmianie, podczas którego Agnieszka Maciejewska, Prezes Fundacji Liderek Biznesu - rozmawiała z Anną Rulkiewicz, Prezes Grupy Lux Med o "Przywództwie w kryzysie z perspektywy prywatnego sektora zdrowia".
Czytaj więcej »
 
 
 
Webinar z cyklu: #LiderkawZmianie, rozmowa z Agnieszką Romańczuk, Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Abbvie na region Azji i Pacyfiku od 2015 z siedzibą w Singapurze
2020-04-08

7 kwietnia 2020, w ramach Fundacji Liderek Biznesu, odbył się pierwszy webinar z cyklu #LiderkawZmianie, podczas którego Agnieszka Maciejewska, Prezes Fundacji Liderek Biznesu - rozmawiała z Agnieszką Romańczuk - Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Abbvie na region Azji i Pacyfiku od 2015 z siedzibą w Singapurze - o "Przywództwie w kryzysie Covid-19".

Czytaj więcej »