X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Spotkanie networkingowe X edycji Programu Mentoringowego na temat zdrowia psychicznego
2023-08-29

29 sierpnia w Warszawie odbyło się spotkanie stacjonarne w ramach X edycji Programu Mentoringowego. Tym razem tematem przewodnim było "Zdrowie psychiczne w świetle mentoringu. Dbając o siebie i innych". Wydarzenie było odpowiedzią na coraz bardziej aktualne i istotne wyzwania związane ze zdrowiem psychicznym, które dotykają zarówno całe społeczeństwo, jak i środowisko biznesowe.

Czytaj więcej »
 
 
 
Uroczysta Gala otwierająca VIII edycję największego w Polsce Programu Mentoringowego 2021 Fundacji Liderek Biznesu
2021-05-19
18 maja br. w Fundacji Liderek Biznesu odbyła się uroczysta, VIII gala otwierająca największy w Polsce cross-biznesowy Program Mentoringowy 2021
 
Z ogromną dumą i radością Fundacja Liderek Biznesu powitała w tegorocznej edycji rekordową ilość 488 (!) Mentorów i Mentees, w śród których znalazło się aż 15 stypendystów, a dzięki współpracy z EMCC Polska - 6 z nich będzie pracowało w parach mentoringowych z najlepszymi Mentorami w Polsce akredytowanymi w EMCC Global. Uczestnicy projektu będą, do marca 2022, pracować w parach mentorigowych pod kierunkiem Opiekunów Merytorycznych: Agnieszki Marudy-Sperczak, Katarzyny Syrówki i Łukasza Szymuli, zespołu Fundacji i dedykowanego Opiekuna "Lead&Share 2021" - Jadwigi Kuczkowskiej.
Czytaj więcej »
 
 
 
Po raz pierwszy w historii Fundacja Liderek Biznesu i EMCC Poland łączą siły w ramach - Program Mentoringowy 2021cznej!
2021-04-27

W ramach największego w Polsce Programu Mentoringowego 2021 prowadzonego przez Fundację Liderek Biznesu - pojawiała się dodatkowa możliwość udziału - pula 5 bezpłatnych miejsc - dla osób z całej Polski, które straciły pracę i dzięki wsparciu Mentora chcą z sukcesem zaplanować i zrealizować swój powrót na rynek pracy.

Dzięki współpracy z EMCC Polska (European Mentoring and Coaching Council) przyszli stypendyści będą mieli niepowtarzalną okazję aby przez 9 miesięcy Programu pracować z najlepszymi mentorami w Polsce akredytowanymi w EMCC Global! Dodatkową będą uczestnicy wezmą udział w warsztatach merytorycznych dla Mentees i sesjach networkingowych w ramach VIII edycji Programu Mentoringowego.

Czytaj więcej »
 
 
 
Szkoła Mentorów Biznesu zaprasza na otwarty warsztat - Mentor Foundation INTRO - dla Mentorów i Liderów, 19.04.21
2021-04-08
Mentoring jest dziś najbardziej elastyczną i optymalną kosztowo metodą wspierania liderów. Jedną z odpowiedzialności lidera jest rozwój ludzi, w związku z czym posiadanie umiejętności mentoringowych jest dziś niezbędne także w roli lidera, a zapotrzebowanie na mentoring ciągle rośnie.
 
Jest sprawdzone miejsce, gdzie możesz w profesjonalnych standardach i modułowo (adekwatnie do Twoich potrzeb) rozwijać swoje umiejętności mentoringowe - Szkoła Mentorów Biznesu Fundacji Liderek Biznesu!
Czytaj więcej »
 
 
 
Trwa rekrutacja do największego w Polsce Programu Mentoringowego 2021 Fundacji Liderek Biznesu
2021-03-25

Dlaczego warto rozwijać pracowników korzystając ze wsparcia profesjonalnych Mentorów w ramach największego w Polsce cross-biznesowego Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu - wyjaśnia Agnieszka Maciejewska, Prezes Zarządu, Fundacja Liderek Biznesu, Human Resources Director, EY.

Do 31 marca 2021 trwa rekrutacja do VIII edycji Program Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu. Po raz pierwszy – dwie wersje językowe: polska i angielska! 

 

Czytaj więcej »
 
 
 
For the 1st time Mentoring Program Fundacji Liderek Biznesu in both Polish and English
2021-03-18

For the first time we provide Mentoring Program Fundacji Liderek Biznesu in both Polish and English with the support of a dedicated program supervisor Agnieszka Maruda-Sperczak. Deadline for submitting applications is March 31, 2021. 

We believe in the power of mentoring. Especially during these turbulent times mentoring can be invaluable support for many people and organizations. Moreover Mentor & Mentee relationship combined with workshops and belonging to our community, allows us to face the current challenges as leaders. 

Czytaj więcej »
 
 
 
Miejsca stypendialne w największym w Polsce otwartym Programie Mentoringowym 2021 Fundacji Liderek Biznesu
2021-03-16

Jak co roku Fundacja Liderek Biznesu zaprasza do skorzystania z puli 5. miejsc stypendialnych osoby, które w roli Mentee chciałyby rozwijać się w ramach Programu Mentoringowego 2021, a wniesienie opłaty administracyjnej jest dla nich barierą.

Szczególnie zapraszamy osoby, których sytuacja zawodowa ucierpiała w ciągu ostatniego roku lub które chciałyby wykorzystać kompetencje rozwinięte w programie do lepszego wypełniania ról społecznych.

Rekrutacja do VIII edycji trwa do 31 marca 2021.

Czytaj więcej »
 
 
 
Finał VII edycji największego w Polsce Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu
2021-03-05

Fundacja Liderek Biznesu zakończyła 2 marca VII edycję Programu Mentoringowego. Jest to program dla liderek i liderów z całej Polski. Uroczystą galę, która odbyła się online, otworzyły przedstawicielki zarządu Fundacji – Iwona Kozera, Fundator i Agnieszka Maciejewska, Prezes Zarządu. Podkreślały, że możliwość współpracy w takim gronie, jakie zgromadziło się wokół Programu Mentoringowego, to za każdym razem ogromne wyróżnienie, wyzwanie i zaszczyt dla Fundacji.

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Sprawdź - jak profesjonalny mentoring może pomóc liderom i firmom w osiąganiu celów! Największy w Polsce cross-biznesowy Program Mentoringowy 2021
2021-02-18
Zwłaszcza dzisiaj – w tzw. „nowej rzeczywistości” - mentoring jest metodą wspierania pracowników, która w najbardziej elastyczny i kosztowo optymalny sposób odpowiada na dzisiejsze potrzeby liderów. "Jedną z najbardziej imponujących rzeczy w skutecznym programie mentoringowym jest to, jak daleko potrafią sięgać pozytywne efekty. (...) Dobry mentor może być pomostem między Twoimi indywidualnymi potrzebami, a Twoją organizacją." (Forbes)
 
Dowiedz się 25 lutego br, g. 17:30-18:30, podczas otwartego webinaru z ekspertami w obszarze HR, mentoringu i przywództwa - DLACZEGO MENTORING TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA ROZWIJANIE LIDERÓW W NOWEJ NORMALNOSCI. Potwierdź udział tutaj >>>
Czytaj więcej »
 
 
 
Otwarty webinar: Mentoring - sposób na rozwój w nowej normalności, 23 lutego 2021 g. 17:30-18:30. Największy w Polsce cross-biznesowy Program Mentoringowy 2021
2021-02-12

Fundacja Liderek Biznesu, już po raz ósmy otworzyła rekrutację do największego w Polsce, cross-biznesowego PROGRAMU MENTOIRNGOWEGO 2021. Wierzymy w skuteczność mentoringu, który w tym trudnym czasie może okazać się dla wielu osób i organizacji nieocenionym wsparciem, a relacja Mentora & Mentee, połączona z udziałem w warsztatach i przynależnością do naszej społeczności, pozwali zmierzyć się z bieżącymi wyzwaniami liderów.

Dowiedz się, podczas bezpłatnego webinaru 23 lutego 2021 g. 17:30-18:30 - dla kandydatów na Mentee - DLACZEGO MENTORING TO SPOSÓB NA ROZWÓJ W NOWEJ NORMALNOŚCI!. Zapisz się tutaj >>>

 

Czytaj więcej »