X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Warsztat kompetencyjny dla Liderek: Leading Women MasterClass - KREOWANIE ZMIANY. Jak zarządzić sobą i wesprzeć zespół w czasach zmiany, 15 i 22 kwietnia br
 
 

Fundacja Liderek Biznesu zaprasza na warsztat kompetencyjny Leading Women MasterClass - KREOWANIE ZMIANY. Jak zarządzić sobą i wesprzeć zespół w czasach zmiany. Warsztat jest dedykowany dla wszystkich Pań na stanowiskach kierowniczych, które zarządzają zespołami .

Warsztat w formule online (Zoom), 15 i 22 kwietnia 2021 - poprowadzi Agnieszka Bilińska, Mentorka, executive coach, trenerka biznesu oraz doświadczona menedżerka pracująca od ponad 20 lat w globalnych firmach. 

Warsztat pozwoli uczestnikom na zrozumienie istoty zmiany i jej wpływu na stany emocjonalne lidera oraz zespołu. Dzięki krzywej Fishera analizujemy poszczególne etapy zmiany i dowiadujemy się jak bardzo wpływa ona na nasze emocje. Dlaczego tak ważna jest umiejętność odnalezienia się w zmianie i jakie skuteczne modele oraz rozwiązania biznesowe mogą nam w tym pomóc? Jak zbudować elastyczność oraz otwartość na nowe, nieprzewidywalne? W czasie warsztatu uczestniczki poznają praktyczną wiedzę oraz narzędzia pozwalające na efektywne przeprowadzenie zespołu przez proces zmiany (m.in. mapę interesariuszy). Praca części warsztatu oparta jest na realnych i aktualnych przykładach biznesowych.
 
Warsztat on-line jest prowadzony interaktywną metodą experiential learning - uczenia się poprze doświadczanie podczas  proponowanych ćwiczeń warsztatowych.

Szczegóły warsztatu tutaj, liczba miejsc jest ograniczona.


 

 

« Powrót do listy wydarzeń