Leading Women ON AIR - cykl rozmów z Liderkami. Odcinek - 7 Kreowanie zmiany wyprzedza rzeczywistość - rozmowa z Renatą Toczyską-Seligą, Członkinią Zarządu MSLGROUP, grupa Publicis

Fundacja Liderek Biznesu zaprasza na kolejny odcinek cyklu rozmów z Liderkami "New Norma" z okazji X jubileuszowej edycji Programu Rozwojowego Leading Women: Przywództwo Nowej Rzeczywistości! Odcinek 7: "Kreowanie zmiany wyprzedza rzeczywistość" - rozmowa z Renatą Toczyską-Seligą, Członkinią Zarządu MSLGROUP, grupa Publicis.

24 marca 2021 - rusza X edycja Programu Rozwojowego LEADING WOMEN, który będzie prowadzony w rytmie: Modelu Przywództwa Nowej Rzeczywistości".

POLECAMY ROZMOWĘ TUTAJ: https://www.youtube.com/watch?v=nX-kYyFo20w

- Moja pierwsza myśl (nt. Modelu Przywództwa Nowej Rzeczywistości) była taka, że cieszę się niezmiernie, że ktoś w końcu o tym głośno powiedział. (...) Już dawno czułam, że ten model wejdzie w życie, że na te cechy będziemy zwracać uwagę. Nie ma prawdziwego leadership'u bez empatii, siły mentalnej czy odwagi. Dobry lider dba o innych - mało tego - bardzo trudno budować biznes i osiągnąć sukces bez tych cech. Nie bójmy się ich, bo są one oznaką ogromnej siły i samoświadomości. - podkreśla Renata Toczyska-Seliga.

NIE PRZEGAP! 24 marca 2021 rusza najbardziej kompleksowy program rozwojowy dla kobiet w Polsce: LEADING WOMEN - X jubileuszowa edycja - Przywództwo Nowej Rzeczywistości | 8 modułów | 24 godziny warsztatów | Diagnoza indywidualna Extended DISC | Formuła Online | Poznaj szczegóły tutaj >>