X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Leading Women ON AIR - cykl rozmów z Liderkami. Odcinek 4 - Odwaga Liderki, rozmowa z Agnieszką Popko, Dyrektor Zarządzającą, ECE Projektmanagement Polska
 
 

Fundacja Liderek Biznesu zaprasza na kolejny odcinek cyklu rozmów z Liderkami "New Norma" z okazji X jubileuszowej edycji Programu Rozwojowego Leading Women: Przywództwo Nowej Rzeczywistości! Odcinek 4: ODWAGA LIDERKI - rozmowa z Agnieszką Popko, Dyrektor Zarządzającą, ECE Projektmanagement Polska.

24 marca 2021 - rusza X edycja Programu Rozwojowego LEADING WOMEN, który będzie prowadzony w rytmie: Modelu Przywództwa Nowej Rzeczywistości".


POLECAMY ROZMOWĘ TUTAJ:  https://lnkd.in/eMFbFKU


Model Przywództwa Nowej Rzeczywistości i jego cechy.
- Rozważanie przywództwa nowej rzeczywistość jest nieodzownym działaniem i bardzo odpowiedzialnym w sytuacji i warunkach zmieniającego się otoczenia, ale moją uwagę w tym modelu przykuły dwie cechy: pierwszą z nich jest poszukiwanie różnorodności, a drugą odwaga. O różnorodności pięknie mówiła (w 1 odcinku) Agnieszka Maciejewska, więc trudno już coś dodać. A odwaga nieco nawiązuje do poszukiwania różnorodności, ponieważ trzeba mieć odwagę żeby aktywnie zmierzyć się z poszukiwaniem różnorodności, żeby w naszych zespołach zadbać o to - żeby ta różnorodność rzeczywiście była, żebyśmy nią na co dzień żyli. (...) W takich zespołach nie jest łatwo - jest dynamika - są tarcia - jest czasem cisza, a często też burza. – Agnieszka Popko.
 
NIE PRZEGAP! 24 marca 2021 rusza najbardziej kompleksowy program rozwojowy dla kobiet w Polsce: LEADING WOMEN - X jubileuszowa edycja - Przywództwo Nowej Rzeczywistości | 8 modułów | 24 godziny warsztatów | Diagnoza indywidualna Extended DISC | Formuła Online | Poznaj szczegóły tutaj >> 
 

 

« Powrót do listy wydarzeń