X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Leading Women ON AIR - cykl rozmów z Liderkami. Odcinek 2: Siła Mentalna. Zacznij od asertywności - rozmowa z Krystyną Boczkowską, polską menedżerką, w latach 2006?2018 prezes Zarządu Robert Bosch Pol
 
 

Fundacja Liderek Biznesu zaprasza na kolejny odcinek cyklu rozmów z Liderkami "New Norma" z okazji X jubileuszowej edycji Programu Rozwojowego Leding Women: Przywództwo Nowej Rzeczywistości! Odcinek 2: "Siła mentalna - zacznij od asertywności" - rozmowa z Krystyną Boczkowską, polska menedżerka, w latach 2006–2018 prezes Zarządu Robert Bosch i reprezentantka Grupy Bosch w Polsce.


POLECAMY ROZMOWĘ TUTAJ: https://lnkd.in/ebX4VwE


Asertywny lider i liderka to?

Wydaję się, że to osoba, która posiada rozbudowaną umiejętność konstruktywnego wyrażania zarówno próśb jak i poleceń, ale również konstruktywnej krytyki i wspierających pochwał.
 
Cytując Krystynę Boczkowską – Bycie w biznesie i bycie liderem to nic innego jak zdrowe, przyjazne i dobre relacje. (...) W tempie w jakim my pracujemy - nie da się grać - trzeba być naprawdę autentycznym i czasami trzeba pokazać słabości (...), jest to zbliżenie się do naszych pracowników i pokazanie: 'ja też jestem człowiekiem, ja też mam swoje słabości'! Ale ta osoba (lider) musi wiedzieć, że ma również mocne strony.
 
NIE PRZEGAP! 24 marca 2021 rusza najbardziej kompleksowy program rozwojowy dla kobiet w Polsce: LEADING WOMEN - X jubileuszowa edycja - Przywództwo Nowej Rzeczywistości | 8 modułów | 24 godziny warsztatów | Diagnoza indywidualna Extended DISC | Formuła Online | Poznaj szczegóły tutaj >> 
 
 
Kolejne odcinki Leading Women ON AIR - już wkrótce!
Stay Tuned!

 
 
 
« Powrót do listy wydarzeń