Leading Women & Leading Women MasterClass - ogólnopolski program rozwojowy dla kobiet - finał formuły online!

Koniec czerwca 2020 zaowocował w Fundacji Liderek Biznesu m.in. finałem dwóch ogólnopolskich programów rozwojowych: Leading Women, który wzmacniania kompetencje przywódcze i budowanie skuteczności osobistej pań oraz Leading Women MasterClass, który jest odpowiedzią na wyzwania stojące przed liderkami dzisiejszej rzeczywistości biznesowej i wyposaża uczestniczki w kompetencje przyszłości. Oba programy rozwojowe, w tej edycji, przeszły bezprecedensową transformację, ponieważ po pierwszych warsztatach, jeszcze w offline, z dnia na dzień, zostały przeniesione w pandemiczny, wirtualny świat!

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całego zespołu, fenomenalnej otwartości i gotowości na zmianę naszych uczestniczek, które znalazły się w tak nieoczywistej i skomplikowanej rzeczywistości COVID-19, udało się z sukcesem doprowadzić wiosenne edycje do pięknego finału! Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim paniom, doświadczonym liderkom epoki VUCA, m.in. wśród których - po raz pierwszy w historii programu rozwojowego Leading Women – znalazła się również, zarówno w charakterze gościa specjalnego, jak i uczestniczki, Krystyna Boczkowska, była prezeska Zarządu Robert Bosch i reprezentantka Grupy Bosch w Polsce.

Ogromne podziękowania kierujemy również do naszych doświadczonych trenerów: Agnieszki Bilińskiej, Pawła Prokopczuka, Sandry Bichl i gościa specjalnego - Soni Wędrychowicz, Senior Advisor at McKinsey & Company.

Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto tam już doszedł. (Robert Kiyosaki)

Już teraz zapraszamy wszystkie liderki, które chcą wziąć udział w jesiennej edycji LEADING WOMEN & LEADING WOMEN MasterClass - programach rozwojowych stworzonych dla kobiet epoki VUCA, które wzmacniają kompetencje przywódcze i przygotowują panie do objęcia nowej roli w organizacjach, a tym samym wspierają firmy w budowaniu przewagi konkurencyjnej. Spotkania warsztatowe odbędą się w formule online. Przygotowujemy dla uczestniczek dużo niespodzianek, wkrótce będą dostępne szczegóły na stronie Fundacji Liderek Biznesu!

Chcesz jako pierwsza poznać szczegóły? Napisz do nas: fundacja@liderkibiznesu.pl