X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN
 
 
 
 

LEADING WOMEN MasterClass - 4 edycja (bez narzędzia diagnostycznego Extended Disc)

Kompetencje przyszłości
Sale szkoleniowe, Centrum Warszawy       START: 16 września 2020
Prowadzący: Agnieszka Bilińska, Paweł Prokopczuk, Sandra Bich
0 zł
brutto

Cena netto: 0 zł
Produkt niedostępny

 

CEL PROGRAMU

Leading Women "Master Class" - jest odpowiedzią na wyzwania stojące przed liderami w dzisiejszej rzeczywistości biznesowej. Program wyposaża uczestniczki w kompetencje niezbędne w epoce VUCA.

Tematy i przebieg programu zostały przygotowane na podstawie analizy badań i trendów dotyczacych kompetencji liderskich w czasie rewolucji technologicznej, globalizacji i nieustającej zmiany.

Autorka i trenerka naszego programu rozwojowego, Agnieszka Bilińska, znalazła się w gronie 25 finalistek konkursu WE Empower Challenge, pierwszego tego typu konkursu biznesowego, mającego na celu uhonorowanie przedsiębiorczych kobiet, które wspierają Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Zgłoszony program Leading Women realizuje cel Gender Equality.

Merytoryka programu oraz metodyka pracy warsztatowej odpowiada najnowszym trendom rynkowym.

KORZYŚCI

 • Pogłębienie kluczowych zagadnień i kompetencji przywódczych, wskazywanych w światowych badaniach jako niezbędne w obszarze nowoczesnego przywództwa.
 • 4 intensywne, 1-dniowe warsztaty nastawione na praktykę i łączące najnowszy know-how i jego zastosowania w formie ćwiczeń pracy z własnym ciałem, wymianą doświadczeń i case studies.
 • Wsparcie ze strony doświadczonej trenerki, managerki i praktyka biznesu, specjalizującej się we wspieraniu liderek w rozwoju zawodowym i osobistym.
 • Budowanie pewności siebie podczas wystąpień publicznych oraz wywieraniu wpływu na otoczenie, ze wsparciem doświadczonego aktora i gości specjalnych.
 • Networking, wymiana doświadczeń i wzajemna inspiracja w gronie kobiet - liderek z różnych organizacji.
 • Inspirujący Goście Specjalni.

DLA KOGO?

Adresatkami programu są wszystkie liderki i przedsiębiorczynie, które:

 • Chcą świadome dopasować swój model przywództwa do wyzwań dzisiejszego biznesu i móc nazywać się "nowoczesną liderką"
 • Chcą uzyskać większą pewność siebie i konsekwentnie kształtować swój wizerunek.
 • Chcą poznać inne liderki i zainspirować się historiami kobiet, które odniosły sukces w biznesie.
 • Są w momencie zmiany lub dojrzewają do decyzji o zmianie.
 • Chcą zwiększyć swoją skuteczność w roli liderki.
 • Chcą dołączyć do grona kobiet „Leading Women” - społeczności, która także po zakończeniu programu będzie się wspierać  i inspirować.
 • Chcą pogłębić swoją wiedzę na temat przywództwa, zarządzania sobą, zespołami i relacjami.

PRZEBIEG PROGRAMU

Program po raz kolejny opiera się o 4-intensywne, 1-dniowe moduły, organizowane co  3 tygodnie, pomiędzy którymi uczestniczki pracują nad wdrażaniem nowych umiejętności i budowaniem swoich kompetencji. Przed Programem, uczestniczki otrzymują indywidualne zadania do wykonania.


Moduł 1. | Public Speaking Masterclass

Prowadzący: Paweł Prokopczuk

W trakcie tego dnia uczestniczki będą rozwijać umiejętność prezentacji i wystąpień publicznych przed grupą osób. Zdobędą wiedzę, jak skutecznie prezentować cele swoich wystąpień, poznają zasady komunikacji niewerbalnej, wzmacniania przekazu i treści oraz wywierania większego wpływu na audytorium. Merytoryka warsztatu koncentruje się na:

 • umiejętności budowania interakcji,
 • efektywnej komunikacji z grupą odbiorców,
 • oddziaływaniu na różne zmysły odbiorców (bodźce wizualne, audialne),
 • postawa i poruszanie się w miejscu prezentacji,
 • praca z grupami o różnej liczebności.

Moduł prowadzony jest przez zawodowego aktora, w dynamicznej oraz interaktywnej formie. Uczestniczki pracują na realnych przykładach i sytuacjach z dnia codziennego. Każdy uczestnik warsztatu dostaje indywidualny feedback i wskazówki rozwojowe w zakresie kompetencji prezentacji i wystąpień do dalszej pracy po szkoleniu.


Moduł  2. | Liderki Przyszłości | Digital Ready
A. Przywództwo w czasach zmiany
Prowadząca: Agnieszka Bilińska

Moduł koncentruje się na zagadnieniu zmiany w kontekście wyzwań rynkowych  i rozwoju osobistego. Skuteczne zarządzanie zmianą jest obecnie jednym z największych wyzwań, przed którym stoi każda osoba aktywna w biznesie. Celem tego modułu jest wykształcenie otwartości i gotowości do zmiany, poznanie siebie w procesie zmiany, wykreowanie postawy wychodzącej poza strefę komfortu oraz nabycie wiedzy w zakresie specyfiki procesu zmiany i jego etapów.

 • Jak odnaleźć się w zmianie?
 • Ja w zmianie – co mnie ogranicza, co mi pomaga?
 • Sztuka budowania postawy asertywnej i zaufania w środowisku zmiany.
 • Zrozumienie własnych nieświadomych przekonań (unconcious bios), wspierających a także ograniczających nas w procesie zmiany.
 • Różnorodność zespołów.

B. Digital Ready

Prowadząca: Praktyk z firmy Future Collars

Moduł koncentruje się na najważniejszych aspektach kompetencji cyfrowych niezbędnych do przygotowania siebie oraz firmy do odnalezienia się w rzeczywistości biznesowej 4,0 oraz przekraczania barier technologicznych.

Moduł ten obejmuje praktyczny warsztat Virtual Master, gdzie poznajemy narzędzia pracy zdalnej współczesnej liderki (social media profesjonalnie, copywriting itp.) w celu wykorzystania możliwości cyfrowych do swojej lepszej obecności online.


Moduł 3. | Nowoczesne przywództwo: Budowanie zaangażowania i motywowanie pracowników 

Prowadząca: Agnieszka Bilińska 

Ten moduł koncentruje się na motywowaniu i angażowaniu zespołu. Uczestniczki zdobędą wiedzę dotyczącą najbardziej skutecznych zasad i narzędzi budowania zaangażowania swoich pracowników. Nauczą się, jak podnieść poziom motywacji zespołu z pozycji menedżera oraz jak dbać o motywację poszczególnych członków ich zespołu.

 • Omawiamy zasady sprawnego funkcjonowania zespołu oraz najważniejsze kwestie motywowania pozafinansowego.
 • Poruszamy kwestie motywowania, w świetle różnic międzypokoleniowych.
 • Mentoring jako narzędzie przyszłości

W tym module weźmie udział gość specjalny. Praktyk biznesu, który podzieli się swoją wiedzą i unikalnym doświadczeniem w zakresie motywowania i angażowania zespołów pracowników.


Moduł 4| Kompetencje przyszłości - Kreatywność | Innowacyjność | Growth mindset | Budowanie kariery w czasach zmiany

A. Kreatywność / Innowacyjność / Growth mindset

Prowadząca: Agnieszka Bilińska 

Jak wzmacniać w sobie kompetencje przyszłości oraz nastawić siebie na rozwój i ciągłe zdobywanie wiedzy? Jak budować odporność psychiczną i przygotować skuteczną strategię rozwoju w oparciu o mocne strony, talenty i wymagające środowisko biznesowe?

B. Kariera przyszłości

Prowadząca: Sandra Bichl

W tym module weźmie udział gość specjalny: Sandra Bichl, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie budowania ścieżki kariery. W czasie warsztatu „Twoja idealna ścieżka kariery istnieje” Sandra przedstawi różne podejścia oraz casy dotyczące możliwości i wyboru różnych dróg zawodowych.

PROWADZĄCY 

Agnieszka Bilińska

Mentorka, executive coach, trenerka biznesu oraz doświadczona menedżerka pracująca od ponad 20 lat w globalnych firmach -  na stanowiskach executive (PwC, Scandinavian Tobacco), w zarządach i radach nadzorczych.

CEO w firmie doradczej Trusted Communication, która wspiera liderów w rozwoju zawodowym i osobistym.

Ekspertka w dziedzinie mentoringu, komunikacji i przywództwa. Założycielka, fundatorka i w latach 2010-2015 CEO Vital Voices Poland, polskiego oddziału globalnej  organizacji  założonej przez Hillary Clinton i wspierającej rozwój kompetencji przywódczych kobiet poprzez ideę mentoringu. Opiekun Merytoryczna Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu (edycja 2017). Absolwentka Yale School of Management.

Paweł Prokopczuk

Ekspert z zakresu wystąpień publicznych, komunikacji, wywierania wpływu, negocjacji oraz autoprezentacji. Absolwent Akademii Teatralnej im A. Zelwerowicza w Warszawie,  zawodowy aktor. Wybitny trener, niezwykle doświadczony w prowadzeniu szkoleń dedykowanych  wzmacnianiu relacji i siły kontaktu. Reżyseruje i prowadzi premierowe prezentacje produktów, premiery  aut, wydarzenia firmowe. Brał udział w wielu konferencjach z zakresu komunikacji oraz sprzedaży w Niemczech, Hiszpanii oraz Szwajcarii (z ramienia firmy Raytheon Professional Services). Występował jako gość specjalny na licznych kongresach m.in. Konferencji prof. Roberta Cialdiniego w październiku 2014 r. przeprowadził wykład pt.: „Komunikacja niewerbalna jako narzędzie pracy”.

Sandra Bichl

W autorski sposób łączy training, coaching i consulting zwłaszcza w obszarze Sales & Marketing, który skutecznie pomaga freelancerom, małym i średnim firmom oraz pracownikom korporacji w zdobywaniu większej ilości klientów. Twórca unikatowych materiałów dot. wizerunku internetowego dostępnych na InternetFit.com oraz autor dwóch e-booków. Zaczęła swoją międzynarodową karierę w rekrutacji w czerwcu 2002 roku w Budapeszcie (Węgry) w firmie TMP Worldwide (obecnie Hudson) w Dziale Rekrutacji Prawnej, który później przekształcił się w Legalis. Pracowała z managerami wyższego szczebla w Europie Środkowo-Wschodniej zarówno z siedziby w Budapeszcie, jak i w Warszawie. W czerwcu 2010 roku, po 2-letniej przerwie w branży rekrutacji (zajmowała pozycję Sales & Marketing Manager w Ameryce Południowej) Sandra zdecydowała się na zmianę – nie na pracę w stanowisku HR w korporacji, ale na coś, co zwykła nazywać „trzecią stroną” procesu rekrutacji: wspieranie kadry managerskiej w procesie poszukiwania pracy. Sandra pracuje w języku angielskim, polskim, niemieckim i hiszpańskim. Mówi również po portugalsku i francusku.

TERMINY

Program obejmuje 4 sesje jednodniowe w terminach: 

 • 16 września
 • 14 października
 • 4 listopada
 • 2 grudnia

Warsztaty będą odbywać się w salach konferencyjnych w centrum Warszawy, w godz. 9-17. Kameralna grupa do 15 osób.

WARUNKI UDZIAŁU 

Cena udziału w Programie bez skorzystania z narzędzia diagnostycznego Extended Disc.

Możliwe jest również nabycie udziału w Programie w wersji z wykorzystaniem narzędzia diagnostycznego Extended Disc.

Rezygnacja z udziału możliwa jest najpóźniej 3 tygodnie przed szkoleniem, po tym terminie możliwe jest wykorzystanie miejsca przez inną osobę. W przypadku nieobecności na jednej z sesji uczestniczka otrzyma materiały oraz możliwość telefonicznej konsultacji z prowadzącą (indywidualnej – do 30 minut,  w przypadku większej liczby nieobecnych – telekonferencja  do 60 minut).

Zakup udziału w szkoleniu jest równoznaczny z akceptacją powyższych warunków. 

KONTAKT

Agnieszka Bilińska

CEO | Trusted Communication

+48 601 441 340

abilinska@trustedcommunication.pl

Elżbieta Różycka-Szymanko

Menedżer Zarządzający

Fundacja Liderek Biznesu

elzbieta.rozycka-szymanko@liderkibiznesu.pl