OTWARTA! VII. edycja Programu Mentoringowego 2020 Fundacji Liderek Biznesu - Interaktywna Gala! (9.06.2020)

9 czerwca br. odbyła się uroczysta Inauguracja 7. edycji Programu Mentoringowego 2020, którą w imieniu Fundacji Liderek Biznesu otworzyła Iwona Kozera, Fundator i Agnieszka Maciejewska, Prezes Zarządu Fundacji.

Po raz pierwszy w historii naszej Fundacji gala przeniosła się w interaktywną przestrzeń. Było to możliwe dzięki profesjonalnemu wsparciu firm: Agencja Perfectto Events, Studio graficzne Dreamage, Studio firmy VES oraz prowadzącej event Iwonie Radziszewskiej.

Już na etapie rekrutacji wiedzieliśmy, że edycja 2020 pod wieloma względami będzie pionierska! Po raz pierwszy rekrutacja do Programu była prowadzona w tak skomplikowanej i turbulentnej  rzeczywistości, z którą przyszło nam wszystkim się mierzyć. Dla Fundacji stało się to wyzwaniem, ale również stworzyło dodatkową wartość i przestrzeń, m.in. otwierając dostęp do Programu w formule online dla uczestników z całej Polski.

"Plan Podróży" Programu Mentoringowego 2020  podczas wczorajszego wieczoru przedstawiło grono – po raz pierwszy - aż trzech Opiekunów Merytorycznych: Jadwiga Kuczkowska, Agnieszka Maruda-Sperczak i Dawid Wawrzyniak.

W 7. edycji Programu będzie pracować razem 144 pary mentoringu klasycznego i odwróconego. Uruchomiona została także po raz pierwszy dodatkowa inicjatywa wsparcia dedykowana dla mentorów bieżącej edycji i mentorów „bez pary”, którzy będą się wzajemnie wspierać, dzielić wiedzą i doświadczeniem w aktualnej rzeczywistości.

Gościem specjalnym wieczoru był Dustin W. Seal, partner w londyńskim biurze Heidrick & Struggles i Partner Zarządzający Heidrick Consulting w Europie, który od lat koncentruje się na zagadnieniu przywództwa, zarządzaniu talentami, ale przede wszystkim kształtowaniu kultury organizacji. W swoim wystąpieniu: "A THRIVING CULTURE- healthy, high performing, sustaining, and self-renewing culture” podzielił się z nami swoimi przemyśleniami i wiedzą dotyczącą transformacji organizacji poprzez kulturę.

Tego wyjątkowego wieczoru mieliśmy przyjemność również gościć przedstawicieli naszych Partnerów Merytorycznych panią prof. dr hab. Hanna Godlewska Majkowska, prorektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i pana Andrzeja Jacaszka, Dyrektora Zarządzającego ICAN Institute, którzy opowiadali m.in. dlaczego od wielu lat wspierają ideę mentoringu i nasz Program Menorignowy. W gronie naszych Partnerów Merytorycznych znajdują się również EMCC - European Mentoring & Coaching Council Polska i Ośrodek Informacji ONZ w Warszawie, a Patronem Medialnym po raz kolejny jest Radio TokFm.

Patroni Merytoryczni VII. edycji Programu Mentoringowego

Patron Medialny VII. edycji Program Mentoringowego

Partnerzy Wydarzenia - Interaktywnej Inauguracji VII. edycji Programu Mentoringowego

Fotorelacja z pierwszej w historii Fundacji Liderek Biznesu