X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Pierwszy online finał IV. edycji Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu w Poznaniu!
 
 
16 kwietnia 2020, odbył się pierwszy #online - Finał Programu Mentoringowego 2019 w Poznaniu, uroczysta interaktywna formuła zakończyła czwartą już edycję poznańskiego Programu prowadzonego przez Fundację Liderek Biznesu! Wydarzenie poprowadziła Agnieszka Maruda-Sperczak.
 
Opiekunką merytoryczną w poznańskiej edycji 2019 była po raz kolejny Agnieszka Maruda-Sperczak, Trenerka Biznesu, mówczyni inspiracyjna i motywacyjna, Certyfikowany Coach ICF, Certyfikowany konsultant Reiss Motivation Profile, która tym razem miała pod swoją opieką 46 uczestników z Poznania i Wrocławia, w tym 21 par klasycznego mentoringu, 2 pary odwrócone, 38 kobiet i 8 mężczyzn, którzy wzięli udział w intensywnym, inspirującym kilkumiesięcznym Programie Mentoringowym Fundacji Liderek Biznesu.
 
Gościem specjalnym finału IV edyjci była Marzena Mazur, PhD, Prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Mentorów, prowadząca w Radio TokFM autorską audycję #StrefaSzefa.  
 
W edycji 2020, poznański program stał się częścią ogólnopolskiego onlinowego Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu, a Agnieszka Maruda-Sperczak dołączyła do grona ogólnopolskich Opiekunów Merytorycznych.
 
 
Do zobaczenia online w edycji ogólnopolskiej 2020 - tutaj szczegóły!
« Powrót do listy wydarzeń