X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Zapraszamy do obejrzenia filmu Fundacji Liderek Biznesu pt.: "Mentoring Rhapsody"
 
 

Zapraszamy do obejrzenia inspirującej historii o mentoringu podczas filmu pt.: „Mentoring Rhapsody", który jest wyjątkową opowieścią Mentorów i Mentees o ich doświadczeniach, gdzie metaforą procesów mentoringowych są znane filmy lub ich bohaterowie. Film powstał na podsumowanie szóstej edycji Program Mentoringowy 2019 Fundacji Liderek Biznesu.

Premiera filmu "Mentoring Rhapsody" ,odbyła się pod czas Gali finałowej, 6. edycji Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu w warszawskiej Kinotece (25.02.2020).

"Mentoring Rhapsody" jest to jedyna taka opowieść Mentorów i Mentees - niezwykle barwnych 13 minut filmu, zaskakujących i zróżnicowanych zwrotów historii, a co najistotniejsze wszystkich bohaterów łączy poczucie satysfakcji z osiągniętych celów i wzięcia odpowiedzialności za swój rozwój. 

Serdeczne podziękowania za udział w filmie dla Mentorów i Mentees: Weroniki Litwin, Magdaleny Gery-Pikulskiej, Agnieszki Maciejewskiej, Romualda Kępy, Marty Wyszomierskiej, Mateusza Puzyno, Luizy Głuchowskiej, Piotra Ciacka, Doroty Barbeitos da Costa, Anny Nawrot, Agnieszki Bilińskiej i dla opiekunów merytorycznych 6. edycji Programu Mentoringowego: Jadwigi Kuczkowskiej i Marcina Capigi. Do zobaczenia w kolejnej edycji Programu Mentoringowego 2020
« Powrót do listy wydarzeń