Trwa rekrutacja do ogólnopolskiego Programu Mentoringowego 2020 Fundacji Liderek Biznesu, który w tej edycji będzie prowadzony w bezpiecznej formule online. Cross-biznesowy Program Mentoringowy powstał w 2014 roku aby wspierać ambitne osoby - zarówno kobiety jak i mężczyzn - w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej, rozwijaniu samoświadomości, a także aby wspierać je w ciągłym zdobywaniu i doskonaleniu kompetencji przywódczych. Fundacja Liderek Biznesu zadecydowała również dać możliwość bezpłatnego udziału - 5 osobom, które ze względu na trudną sytuację zawodową potrzebują wsparcia, jakie oferuje udział w Programie Mentoringowym.

Wierzymy w skuteczność mentoringu, który w tym trudnym czasie może okazać się dla wielu osób i organizacji nieocenionym wsparciem, a relacja Mentora & Mentee połączona z udziałem w warsztatach i przynależnością do naszej społeczności, pozwali zmierzyć się z bieżącymi wyzwaniami liderów. Tym bardziej chcemy, aby nasza unikatowa platforma, jaką jest Program Mentoringowy Fundacji Liderek Biznesu, mogła służyć osobom z całej Polski właśnie #dziś!

Mentoring to - według definicji przyjętej przez Fundację - partnerska relacja między Mentorem a Mentee, zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału Mentee. Relacja ta opiera się na wzajemnym zaufaniu, inspirowaniu oraz wzmacnianiu postaw przywódczych. Mentor to doświadczony w biznesie lider, Mentee to zaś osoba świadoma swoich celów zawodowych, która aspiruje do objęcia stanowisk zarządczych oraz do bycia formalnym liderem w swojej organizacji. Relacja Mentor-Mentee powinna opierać się na wzajemnym zaufaniu, akceptacji różnic, szacunku oraz otwartości i szczerości.

UWAGA! Forma prowadzenia Programu Mentoringowego 2020 będzie dostosowana do aktualnych wymogów bezpieczeństwa w kraju. Program Mentoringowy może być prowadzony w formie zdalnej w całości lub w części - tak długo, jak będzie to konieczne.

Patronatem Merytorycznym tegoroczną edycję ogólnopolskiego Programu Mentoringowego objęli: ICAN InstituteMIT Sloan Management Review Polska, EMCC - European Mentoring and Coaching Council PolandSGH - Szkoła Główna Handlowa oraz Ośrodek Informacji ONZ w Warszawie, a patronat medialny objęło: Radio TokFM.

Poznaj siłę mentoringu i DOŁĄCZ do Programu Mentoringowego 2020 do 8 maja 2020!