Webinary

Webinary to doskonała baza wiedzy online. Fundacja Liderek Biznesu prowadzi cykl webinarów merytorycznych, m.in.: #LiderkawZmianie, #LiderwZmianie, #EkspertFundacji - zapraszamy do skorzystania.

Wśród webinarów Fundacji Liderek Biznesu min.:
  • Innowacyjność i kreatywność w nowej rzeczywistości kryzysowej - rozmowa z Paulą Wąsowską, DBA, ekspertem ICAN Institute i Harvard Business Review Polska.
  • (R)ewolucja czyli jak wykorzystać kryzys by transformować własny biznes? - rozmowa z Ewą Voelkel-Krokowicz, CEO Concordia Design w Poznaniu.
  • Lider ery social distancing. Czy coś się zmienia? - rozmowa z dr Aleksandrem Poniewierskim, Globalnym Liderem sektora IoT w EY.
  • Przywództwo w kryzysie Covid-19 - rozmowa z Agnieszką Romańczuk, Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Abbvie na region Azji i Pacyfiku od 2015 z siedzibą w Singapurze.

Podaj nam kontakt do Ciebie, a wyślemy Tobie link do materiałów online. Możesz z niego korzystać za każdym razem, gdy zachcesz uzyskać znów dostęp do naszych webinarów.

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że:
  • Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Liderek Biznesu mieszcząca się przy ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa, można się z nami kontaktować listownie,
  • Inspektorem Ochrony Danych jest Jarosław Kępski, kontakt: iod@liderkibiznesu.pl
  • podstawą przetwarzania moich danych osobowych podanych przez zemnie w powyższym formularzu jest powyżej dobrowo lnie wyrażona moja zgoda na przetwarzanie moich danych osobowych w celu podanym powyżej,
  • odbiorcami moich danych osobowych będą osoby i podmioty wspomagające, wspierające Fundację Liderek Biznesu w jej działalności statutowej,
  • moje dane będą przetwarzane przez administratora do czasu zgłoszenia mojego żądania o ich usunięcie chyba, że inne przepisy prawa stanowią inaczej,
  • mam prawo do dostępu i poprawiania moich danych osobowych oraz dostania ich kopii,
  • mam prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
  • mam prawo do żądania usunięcia moich danych,
  • mam prawo do żądania przeniesienia moich danych,
  • mam prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.