X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 

Program rozwojowy dla kobiet LEADING WOMEN - IV edycja

Program rozwojowy dla kobiet: wzmacnianie kompetencji przywódczych i budowanie skuteczności osobistej
Agnieszka Bilińska , Sale szkoleniowe, Centrum Warszawy 18 września
5 412,00 zł
brutto

Cena netto: 4 400,00 zł
Produkt niedostępny

 

 
Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto tam już doszedł.
Robert Kiyosaki
 
 
Cel Programu
 
Wyniki badań prowadzonych w ostatnich latach potwierdzają, że jedną z ważnych przyczyn mniejszej reprezentacji kobiet w zarządach i na wysokich stanowiskach menedżerskich jest ich brak pewności siebie, niedostateczna świadomość swoich talentów i słabsza umiejętność budowania swojej widoczności w organizacji.
 
Celem Programu LEADING WOMEN jest wsparcie uczestniczek w osiągnięciu celów zawodowych poprzez świadomą pracę nad tymi właśnie obszarami, tj.: potwierdzenie własnych talentów przy wsparciu narzędzia diagnostycznego i budowanie na nich swojej ścieżki zawodowej, a także wyposażenie ich w praktyczne narzędzia, wiedzę i umiejętności kluczowe w roli lidera.
 
Dzięki zbudowaniu świadomości swoich mocnych stron oraz obszarów do rozwoju uczestniczki uzyskają pewność siebie i wiarę we własne możliwości, większą skuteczność i umiejętność budowania pozycji w organizacji oraz będą mogły dzielić się wiedzą uzyskaną w programie z innymi kobietami.
 
Zgodnie z naszym mottem „Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto tam już doszedł”,
w wybranych sesjach Programu weźmie udział Gość Specjalny – inspirująca kobieta liderka, która odniosła sukces w biznesie i podzieli się swoimi doświadczeniami.
 
Dlaczego warto wziąć udział w Programie?
 
 • program adresuje najistotniejsze zagadnienia związane z pełnieniem roli lidera, z położeniem akcentów na obszary wymagające wzmocnienia
 • program zawiera 4 intensywne 1-dniowe warsztaty nastawione na praktykę - łączą najnowsze know-how i jego zastosowania, ćwiczenia, wymianę doświadczeń i case’y
 • prowadząca jest praktykiem biznesu, doświadczoną menedżerką, specjalizującą się we wspieraniu liderów w rozwoju zawodowym i osobistym
 • udział w programie da możliwość poznania kobiet liderek z innych organizacji, wzajemnej inspiracji i wymiany doświadczeń
 • w cenie programu zawarta jest możliwość skorzystania z narzędzia diagnostycznego ExtendedDISC, dzięki któremu uczestniczki dowiedzą się:

- jaki jest ich naturalny styl zachowań

- jaki jest ich styl przywódczy

- jakie są ich mocne strony i talenty

- jakie czynniki wpływają na ich motywację

- jaki mają styl komunikacji z innymi.

(koszt analizy indywidualnej ExtendedDisc z feedbackiem poza programem Leading Women to cena od 800 PLN netto).

 
Dla kogo?
 
Program adresujemy do kobiet ze średniego i wyższego szczebla menedżerskiego, które:
 • chcą świadomie spojrzeć na swoją pozycję zawodową, kompetencje i obszary do rozwoju
 • są w momencie zmiany lub dojrzewają do decyzji o zmianie
 • chcą wzmocnić swoje kompetencje przywódcze
 • chcą uzyskać większą pewność siebie i konsekwentnie kształtować swój wizerunek
 • chcą zwiększyć swoją skuteczność  w roli lidera
 • mają potrzebę uzyskania aktualnej wiedzy na temat przywództwa, zarządzania sobą,  zespołami i relacjami
 • chcą poznać inne liderki i zainspirować się historiami kobiet, które odniosły sukces w biznesie.
 
Przebieg Programu
 
Program składa się z 4 intensywnych 1-dniowych modułów co ok. 3 tygodnie, pomiędzy którymi uczestniczki pracują nad wdrażaniem nowych umiejętności i budowaniem swoich kompetencji.
 
Moduł I „Ja Liderka”
Program rozpoczynamy od modułu poświęconemu budowaniu własnej tożsamości i misji w roli kobiety Liderki. Poznajemy swój styl przywództwa oraz odnajdujemy swoje talenty i mocne strony. Identyfikujemy swoje kluczowe wartości i odkrywamy, co nas motywuje do działania i pracy z ludźmi. Przy wykorzystaniu specjalnych narzędzi uczestniczki wyznaczą swoje indywidualne cele dalszego rozwoju osobistego.
 
Moduł II „Zarządzanie relacjami”
Kolejne spotkanie poświęcamy szeroko pojętej komunikacji, a także współpracy, budowaniu relacji i zarządzaniu ludźmi. Zaczynamy od uświadomienia sobie, że komunikacja jest podstawą do budowania relacji z innymi ludźmi i też do budowania swojego wizerunku. Poznajemy zasady postawy asertywnej. W drugiej części spotkania skupiamy się na roli efektywnej komunikacji i udzielaniu informacji zwrotnej. Poznajemy kluczowe czynniki wpływające na budowanie zaufania.
 
Moduł III „Mój wizerunek i mój networking”
Nasz wizerunek i nasze kontakty zawodowe są kluczowe dla dalszego rozwoju i budowania kariery. W czasie tej sesji koncentrujemy się na rozwinięciu umiejętności skutecznego networkingu, tworzenia kontaktów i poszerzania perspektyw.
Uczymy się zasad strategicznego networkingu i tworzymy indywidualną mapę kluczowych kontaktów. Pokazujemy, jaką rolę odbywa w nim własny autentyczny wizerunek. Uczestniczki zdobywają wiedzę, jak świadomie budować swój wizerunek i jakie czynniki mają na to wpływ.
 
Moduł IV „Zarządzanie sobą”
Umiejętność zarządzania swoimi emocjami, zachowania spokoju i opanowania w sytuacjach trudnych i stresujących to dzisiaj jedne z kluczowych kompetencji Lidera. Współczesne przywództwo to emocje. Dobry Lider to ten, który rozumie emocje swoje i swoich ludzi, potrafi nimi zarządzać i asymilować je tak, by były sprzymierzeńcem w drodze do sukcesu. W czasie tego modułu uczestniczki poznają kluczowe techniki radzenia sobie ze stresem na czterech poziomach (fizjologia, myślenie, emocje, zachowanie).
 
Program kończy się otrzymaniem certyfikatu „Leading Women”.
 
Prowadzący:
 
Agnieszka Bilińska
Mentor, Executive Coach, doświadczona menedżerka pracująca w firmach globalnych od ponad 20 lat na stanowiskach executive, w zarządach i radach nadzorczych. CEO w firmie doradczej Trusted Communication, wspierającej liderów w rozwoju zawodowym i osobistym. Ekspertka w dziedzinie mentoringu, komunikacji i przywództwa. Założycielka,  fundatorka i w latach 2010-2015 CEO Vital Voices Poland, polskiego oddziału globalnej  organizacji  założonej przez Hillary Clinton i wspierającej rozwój kompetencji przywódczych kobiet poprzez ideę mentoringu. Profesjonalny moderator w forum rozwoju przywództwa CEO Round Table. Opiekun Merytoryczna Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu (edycja 2017).
 
W wybranych sesjach weźmie udział inspirujący Gość Specjalny – kobieta liderka, która odniosła sukces w biznesie. 
 
 
Co myślą o programie uczestniczki? 
 
"Program niezwykle ciekawy i pomagający w samorozwoju i budowaniu samoświadomości. Porusza bardzo ważne tematy dla kobiet, ktore chcą osiągnąć sukces i szczęście"
Mariola Bryk, Dyrektor Finansowy, Vandermoortele Polska
 
"Bardzo inspirujący program, pozwala na zastanowienie się nad własnym stylem zarządzania i na wymianę doświadczeń z interesującymi osobami."
Aleksandra Krzyżowska, HR Operations Director EMEA, MoneyGram International
 
"Program sprawia, że krzesło, na którym siedzisz, wydaje się wcale nie takie pewne; poszerza horyzonty, wyrywa ze strefy komfortu"
Sylwia Bogucka, Dyrektor Planowania Biznesowego, Orange Polska
 
"Świetny program modułowy, moduły mądrze ze sobą skorelowane. Dodaje wiary, inspiracji, pewności siebie, motywuje do dalszej zmiany".
Agnieszka Jaworska-Martycz, Dyrektor ds. Klientów Instytucjonalnych, NN Investment Partners TFI S.A.
 
"Program pomógł mi odnaleźć pewność siebie dzięki licznym ćwiczeniom realizowanym w trakcie jego trwania. Z pełnym przekonaniem polecam program wszystkim kobietom, które chcą być bardziej świadome siebie i swoich umiejętności. Dziękuję i gorąco polecam!" 
Monika Bęcka, Area Manager, Amazon 
 
 
Terminy IV edycji:
 
Program obejmuje 4 sesje jednodniowe w terminach: 
 • 18 wrzesień
 • 16 październik
 • 13 listopad
 • 4 grudzień
 
Warsztaty będą odbywać się w salach konferencyjnych w centrum Warszawy, w godz. 9-17. Kameralna grupa do 15 osób.
 
 
Warunki udziału
 
Cena udziału w pełnej edycji Programu - 4 400 PLN netto (5 412 PLN brutto) / za osobę.
W przypadku zgłoszenia 2 i więcej osób z jednej organizacji – 10% zniżki (3 960 PLN netto / 4870,80 PLN brutto / za osobę). 
W cenie materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz lunch.
 
Rezygnacja  z udziału możliwa jest najpóźniej 3 tygodnie przed szkoleniem, po tym terminie możliwe jest wykorzystanie miejsca przez inną osobę. W przypadku nieobecności  na jednej z sesji uczestniczka otrzyma materiały oraz możliwość telefonicznej konsultacji z prowadzącą (indywidualnej – do 30 minut, w przypadku większej liczby nieobecnych – telekonferencja do 60 minut).
 
Zakup miejsca jest równoznaczny z akceptacją powyższych warunków. 
 
 
W przypadku pytań prosimy o kontakt: 
 
Agnieszka Bilińska
CEO
Trusted Communication
+48 601 441 340
abilinska@trustedcommunication.pl
 
Elżbieta Różycka-Szymanko
Menedżer Zarządzający
elzbieta.rozycka-szymanko@liderkibiznesu.pl