X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN
 
 
 
 

Warsztat: Odwaga w przywództwie - DARE TO LEAD wg modelu Brené Brown

Joanna Chmura
Biuro EY, Rondo ONZ 1, 14 piętro, Warszawa       3 marca 2020
1 319 zł
brutto

Cena netto: 1 072 zł
Produkt niedostępny

Zapraszamy serdecznie na warsztat z Joanną Chmurą: 

„Odwaga w przywództwie – Dare to Lead™” wg modelu Brené Brown

Warszawa, 3 marca 2020, godz. 9:30 – 17:00

 

Uwaga: Zapisy na listę rezerwową.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: fundacja@liderkibiznesu.pl

 

PROWADZĄCA:

Joanna Chmura

Daring Way™, Rising Strong™, Dare to Lead™ Certified Facilitator, Dare to Lead™ Speaking Team, Akredytowany coach PCC ICF

Psycholog, trener. Realizuje projekty rozwojowe w Polsce i Europie. Pracuje z klientami indywidualnymi i biznesowymi w tematyce wewnętrznego przywództwa i związanych z nim: autentyczności, poczucia własnej wartości oraz odwagi. Współpracuje z dr Brené Brown z Uniwersytetu w Houston. Jako pierwsza w Polsce w swojej praktyce szkoleniowej zaczęła wykorzystywać modele The Daring Way™, Rising Strong™ oraz Dare to Lead™ stworzone przez Brown na podstawie kilkunastu lat prac badawczych. Jako jedyna osoba z Europy należy do zespołu międzynarodowych mówców Dare to Lead™ Speaking Team. Jest członkiem Rady Programowej magazynu Coaching.

Wywiady z nią ukazały się między innymi w Forbes, Forbes Women, Wysokie Obcasy, Harvard Business Review, Dzień dobry TVN, Uroda Życia oraz Vogue Polska.

O WARSZTACIE:

Warsztat „Odwaga w przywództwie – Dare to Lead” został zaprojektowany na podstawie już 20 letnich badań dr Brené Brown z Uniwersytetu w Houston nad wstydem, odwagą, wrażliwością i empatią oraz jej 7 letnich najnowszych badań nad odwagą w przywództwie. Badania Brown pokazały, że odwaga to zbiór czterech umiejętności, których można się nauczyć, które można mierzyć i obserwować:

• Fundamentem całości jest ang. vulnerability czyli gotowość do odsłaniania siebie, odważnego pokazania tego, kim tak naprawdę jesteśmy.
• Druga to świadomość własnych wartości oraz umiejętność życia zgodnie z nimi.
• Trzecią jest umiejętność budowanie zaufania do siebie oraz do innych.
• Czwartą umiejętność przechodzenia przez trudności, błędy i porażki.
 
W trakcie niemal 8 godz. warsztatu, uczestnicy zapoznają się z wiedzą dotyczącą wyników wspomnianych badań oraz będą mieli okazję rozwinąć dwie ze wskazanych umiejętności poprzez wybrany zestaw ćwiczeń i praktyk. To warsztat o charakterze psychoedukacjnym, gdzie teoria łączy się z praktyką a wiedza z doświadczaniem jej na sobie samym.
 
 
DLA KOGO?
 
„Odwaga w przywództwie – Dare to Lead”to warsztat dedykowany liderom, którzy wiedzą, że zmiana, której szukają na zewnątrz zaczyna się w nich samych. To warsztat dla tych, którzy mają gotowość rozwinąć wewnętrzną odwagę do bycia sobą niezależnie od tego, czy są menadżerami, prezesami, nauczycielami czy rodzicami. Bo lider to ktoś, kto bierze odpowiedzialność za odnajdywanie potencjału w innych a następnie ma odwagę go w nich rozwijać.
 
KIEDY?

3 marca 2020,  godz. 9:30 – 17:00

MIEJSCE:

Warsztat odbędzie się w Warszawie w biurze firmy EY przy ul. Rondo ONZ 1 (14. piętro).

WARUNKI UDZIAŁU:

 • Koszt udziału jednej osoby to 1072 PLN netto / 1319 PLN brutto;
 • Przy zgłoszeniu dwóch i więcej osób z tej samej organizacji:  zniżka 10% -  964,98 PLN netto / 1186,92 PLN brutto;
 • Dla członków Klubów Mentora i Mentee Fundacji Liderek Biznesu:  zniżka 10% - 964,98 PLN netto / 1186,92 PLN brutto (Kod rabatowy:Odwaga);
 • Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty przed rozpoczęciem kursu;
 • Bezkosztowa rezygnacja z udziału w warsztacie możliwa jest najpóźniej na 14 dni przed terminem. Po tym terminie możliwy jest udział w warsztacie innej wskazanej osoby pod warunkiem poinformowania organizatora. Nieobecność na szkoleniu nie jest podstawą do zwrotu opłaty za szkolenie;
 • Fundacja Liderek Biznesu zastrzega sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania szkolenia;
 • Zakup biletu jest równoważny z akceptacją warunków uczestnictwa w szkoleniu.

CENA ZAWIERA:

 • Udział w 1- dniowym warsztacie;
 • Materiały warsztatowe;
 • Lunch i przerwy kawowe;
 • Zaświadczenie potwierdzające udział w warsztacie.
Uprzejmie informujemy, że podczas spotkania będą robione zdjęcia. Decyzja o udziale w warsztacie oznacza wyrażenie zgody na publikację wizerunku.