MENTOR Foundation FAST TRACK

Specjalna skrócona wersja Modułu Foundation tylko dla Mentorów Fundacji Liderek Biznesu
trenerzy: PIOTR CIACEK akredytacja EMCC, ICF, JMT | MARTA SKRZYDELSKA akredytacja ICF, ACC | JOANNA KUCHARCZYK-CAPIGA akredytacja ICF PCC | JACEK BEŁDOWSKI akredytacja EMCC EIA Practitioner , Online 24-25 kwietnia 2023 r.
4 538,70 zł
brutto

Cena netto: 3 690,00 zł
Produkt niedostępny

FUNDACJA LIDEREK BIZNESU oraz firma STIBITZ zapraszają do Szkoły Mentorów Biznesu!

Jedyny w Polsce program z akredytacją EMCC (European Mentoring and Coaching Council)

dla edukacji mentoringowej na poziomie Foundation i Practitioner

Program MENTOR Foundation FAST TRACK - specjalna skrócona wersja

Mentor Foundation FAST TRACK - jest skierowany wyłącznie do Mentorów Fundacji Liderek Biznesu, którzy zakończyli Raportem Końcowym minimum 1 proces mentoringowy i tym samym mogą skorzystać ze skróconej ścieżki „Foundation Fast Track”, którą składa się z:

• kilkugodzinnego spotkania podsumowującego i weryfikującego wiedzę na temat mentoringu prowadzenia sesji, procesu itp.
  • autorefleksji pisemnej.

Przebieg procesu kwalifikacyjnego do programu MENTOR Foundation Fast Track obejmuje:

• Kontakt z Organizatorem,
  • Wypełnienie przez kandydata kwestionariusza zgłoszeniowego,
  • Odesłanie kwestionariusza wraz wymaganymi załącznikami (m.in. Raportu Końcowego Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu – warunek konieczny),
  • Akceptacja pisemnego zgłoszenia,
  • Rozmowa kwalifikacyjna z jednym z trenerów (ca. 30 minut),
  • Pozytywny wynik rozmowy kwalifikacyjnej,
  • Rezerwacja miejsca w wybranym terminie,
  • Wniesienie opłaty przez uczestnika.

Koszt udziału w programie MENTOR Foundation Fast Track:

• 3 690 PLN netto / 4538,70 PLN brutto / 1 osoba
  • cena obejmuje: udział w spotkaniu, materiały szkoleniowe, konsultacje prowadzących.

Warunki Udziału w Programie MENTOR Foundation Fast Track:

Kandydatów prosimy o szczegółowe zapoznanie się z Warunkami Udziału. Akceptacja Warunków Udziału jest konieczna przy zgłoszeniu do programu.

Warunki Udziału  – PDF do pobrania

PROWADZĄCY

Piotr Ciacek – akredytacja EMCC, ICF, JMT

Badacz jakościowy, trener, negocjator i mentor. Współzałożyciel SMG/KRC Poland (obecnie: Kantar MillwardBrown). Przez wiele lat pełnił funkcję Dyrektora Zespołu Badawczego oraz Prezesa Rady Nadzorczej MillwardBrown Polska. Dydaktyk studiów II stopnia w Collegium Civitas, wykładowca Szkoły Liderów Instytutu Wolności, autor i współautor podręczników: “Sprzedaż bez sprzedaży”, “Negocjacje – o co chodzi?”, „Być Mentorem – czy warto?”, „Komunikacja”. Obecnie prowadzi własną firmę szkoleniową i doradczą „STIBITZ”. Pracuje z zarządami i najwyższą kadrą menedżerską.

Marta Skrzydelska – akredytacja ICF, ACC

Trener indywidualny oraz grupowy, coach, mentor, certyfikowany supervisor coachingu. Absolwentka kursu „Train to Trainer” na Uniwersytecie Warszawskim. W 2016 roku została certyfikowanym trenerem biznesowym – otrzymała Dyplom Business Coaching w PwC. W 2017 r. uzyskała uprawnienia ICF na poziomie Associate Certified Coach. Od 2009 roku jest koordynatorem w Open University Uniwersytetu Warszawskiego. Realizowała projekty szkoleniowe dla takich firm oraz instytucji jak: Polska Agencja Prasowa, Komenda Główna Policji, Centralne Biuro Antykorupcyjne, CHRIS Turystyka i Rekreacja, Narodowy Bank Polski, Ambasada Niemiec w Polsce.

Joanna Kucharczyk-Capiga - akredytacja ICF PCC

Executive Coach, Mentor, Team Coach, Trener z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Wykładowca akademincki. Specjalizuje się w indywidualnych i grupowych procesach coachingowych, mentoringowych oraz  szkoleniach skierowanych do kadry zarządzającej. Zaprojektowała i realizowała cykle szkoleń oraz programów rozwojowych dla wielu branż m.in.: finansowej, konsultingowej, motoryzacyjnej, farmaceutycznej, prawniczej, FMCG, rządowej, uczelni wyższych oraz NGO’s. Liderka i autorka szkoły Business Coaching Diploma w PwC. W latach 2012-2014 Prezes European Mentoring & Coaching Council Poland.

Jacek Bełdowski -  akredytacja EMCC, EIA Practitioner

Wieloletni szef firmy Egmont w Polsce oraz regionie CEE. Przez 25-lat zarządzał lokalnymi i globalnymi międzykulturowymi zespołami. Jest liderem, który wnosi do coachingu-mentoringu pasję i doświadczenie biznesowe.
Był członkiem globalnych zespołów menadżerskich, które transformowały biznes dostosowując jego organizację do radykalnych zmian w otoczeniu. Absolwent między innymi Executive MBA Szkoły Biznesu PW, Advanced Management Program w IESE Business School – Barcelon oraz Diploma in Professional Coach-Mentoring w The Oxford School of Coaching & Mentoring. Wykładowca w w Akademii Leona Koźmińskiego Specjalizuje się w executive coaching i mentoringu, wpierając profesjonalistów w ich rozwoju jako liderów. Pracuje z managerami, członkami zarządów, właścicielami firm i liderami organizacji pozarządowych.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

biuro@szkolamentorowbiznesu.pl       |       www.szkolamentorowbiznesu.pl