X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
         
PL | EN
 
 
 
 

LEADING WOMEN Poziom 2, edycja II - bez narzędzia diagnostycznego Extended Disc

Kontynuacja LEADING WOMEN - programu rozwojowego dla kobiet: dalszy rozwój kluczowych kompetencji liderskich oraz pogłębienie zagadnień związanych z zarządzaniem
Sale szkoleniowe, Centrum Warszawy       2 kwietnia
Agnieszka Bilińska
4 797 zł
brutto

Cena netto: 3 900 zł
Produkt niedostępny

 

CEL PROGRAMU:

Leading Women - poziom 2 jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania uczestniczek kilku edycji 1.  poziomu programu Leading Women.

Tematy i przebieg programu przygotowane zostały na podstawie zebranych opinii i propozycji uczestniczek dotychczasowych edycji. W czasie sesji i między nimi będziemy rozwijać i  pogłębiać kompetencje liderskie wskazane jako obszary do rozwoju w ankietach ewaluacyjnych absolwentek 1. poziomu Leading Women.

Merytoryka programu oraz metodyka pracy warsztatowej odpowiadają najnowszym trendom rynkowym.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE:

 • Program pogłębia kluczowe zagadnienia i kompetencje przywódcze, wskazane jako  obszary do rozwoju przez absolwentki 1. Poziomu.
 • Program zawiera 4 intensywne 1-dniowe warsztaty nastawione na praktykę – łączą najnowsze know-how i jego zastosowania, ćwiczenia, pracę z własnym ciałem, wymianę doświadczeń i case’y.
 • Prowadząca jest praktykiem biznesu, doświadczoną menedżerką, specjalizującą się  we wspieraniu liderek  w rozwoju zawodowym  i osobistym. W pracy nad budowaniem pewności siebie podczas wystąpień publicznych oraz wywieranego przez  siebie wpływu wesprą uczestniczki aktor i goście specjalni.
 • Networking, wymiana doświadczeń i wzajemna inspiracja w gronie kobiet- liderek z różnych organizacji.
 • Udział inspirujących Gości Specjalnych.

DLA KOGO?

Program adresowany jest wyłącznie do absolwentek pierwszego poziomu programu Leading Women - kobiet ze średniego i wyższego szczebla menedżerskiego, które:

 • Chcą kontynuować świadome kształtowanie swojej pozycji zawodowej, kompetencje i obszary do rozwoju.
 • Chcą uzyskać większą pewność siebie i konsekwentnie kształtować swój wizerunek.
 • Chcą poznać inne liderki i zainspirować się historiami kobiet, które odniosły sukces w biznesie.
 • Są w momencie zmiany lub dojrzewają do decyzji o zmianie.
 • Chcą zwiększyć swoją skuteczność w roli liderki.
 • Chcą dołączyć do grona kobiet „Leading Women” - społeczności, która także po zakończeniu programu będzie się wspierać  i inspirować.
 • Chcą jeszcze lepiej poznać swoje mocne i słabsze strony oraz pracować nad ich rozwojem.
 • Chcą pogłębić swoją wiedzę na temat przywództwa, zarządzania sobą, zespołami i relacjami.
PRZEBIEG PROGRAMU

Program składa się z 4 intensywnych 1-dniowych modułów co ok. 3 tygodnie,  pomiędzy którymi uczestniczki pracują nad wdrażaniem nowych umiejętności i budowaniem swoich kompetencji.

Moduł I
„Zarządzanie zmianą”

Prowadząca: Agnieszka Bilińska

Moduł ten koncentruje się na zagadnieniu zmiany w kontekście zarówno wyzwań rynkowych, jak i rozwoju osobistego. Skuteczne zarządzanie zmianą jest w dzisiejszych czasach jednym z największych wyzwań, przed którym stoi każda z osób aktywnych w biznesie. Celem tego modułu będzie wykształcenie otwartości i gotowości do zmiany, poznanie siebie w procesie zmiany, wykreowanie postawy wychodzącej poza strefę komfortu oraz nabycie wiedzy w zakresie specyfiki procesu zmiany i jego etapów.

• Jak odnaleźć się w zmianie?
• Ja w zmianie – co mnie ogranicza, co mi pomaga?
• Sztuka budowania postawy asertywnej i zaufania w środowisku zmiany
• Zrozumienie własnych nieświadomych przekonań (unconcious bios), wspierających a także ograniczających nas w procesie zmiany
• Różnorodność zespołów.

Ten moduł urozmaicimy specjalną grą „Challenging Assumptions”. Spotkamy się również z Gościem Specjalnym.

Moduł II
„Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych”

Prowadzący: Paweł Prokopczuk

W trakcie tego dnia uczestniczki będą rozwijać umiejętność prezentacji i wystąpień publicznych przed grupą osób. Zdobędą wiedzę, jak skutecznie prezentować cele swoich wystąpień, poznają zasady komunikacji niewerbalnej, wzmacniania przekazu i treści oraz wywierania większego wpływu na audytorium. Merytoryka warsztatu koncentruje się na umiejętności budowania interakcji i efektywnej komunikacji z grupą odbiorców, oddziaływanie na różne zmysły odbiorców (bodźce wizualne, audialne), postawa i poruszanie się w miejscu prezentacji, praca z grupami o różnej liczebności.Ten moduł prowadzony jest przez zawodowego aktora, w dynamicznej, interaktywnej formie. W czasie warsztatu pracujemy na realnych przykładach i sytuacjach z dnia codziennego. Każdy uczestnik warsztatu dostaje indywidualny feedback i wskazówki rozwojowe w zakresie kompetencji prezentacji i wystąpień do dalszej pracy po szkoleniu.

Moduł III 
„Budowanie zaangażowania i motywowanie pracowników”

Prowadząca: Agnieszka Bilińska

W czasie tej sesji szkoleniowej koncentrujemy się na motywowaniu i angażowaniu zespołu. Uczestniczki zdobędą wiedzę dotyczącą najbardziej skutecznych zasad i narzędzi budowania zaangażowania swoich pracowników. Nauczą się, jak podnieść poziom motywacji zespołu z pozycji menedżera oraz jak dbać o motywację poszczególnych członków ich zespołu. Omawiamy zasady sprawnego funkcjonowania zespołu oraz najważniejsze kwestie motywowania pozafinansowego. Poruszamy kwestie motywowania w świetle różnic międzypokolenowych. W tym module weźmie udział gość specjalny. Praktyk biznesu, który podzieli się swoją wiedzą i unikalnym doświadczeniem w zakresie motywowania i angażowania zespołów pracowników W tym module weźmie udział Gość Specjalny.

Moduł IV 
Część 1: "Networking  i budowanie biznesowego  wizerunku”
Prowadzący: Gość Specjalny

W tej części koncentrujemy się na poznaniu skutecznych sposobów budowania sieci profesjonalnych kontaktów oraz budowania swojego idealnego wizerunku biznesowego. Zastanowimy się, gdzie i w jaki sposób komunikować go otoczeniu, biorąc pod uwagę siłę mediów społecznościowych. Zaproszony Gość Specjalny opowie o swoich doświadczeniach w tym zakresie.

Część 2: "Zarządzanie sobą” 
Prowadząca: Agnieszka Bilińska

Moduł ten koncentruje się na kontynuacji tematu zarządzania sobą w zakresie wzmacniania postawy asertywnej oraz budowania pewności siebie. W czasie warsztatu przygotujemy własną analizę SWOT i planujemy dalsze kroki związane z karierą zawodową. Omówimy temat mentoringu jako jednego z najlepszych narzędzi wspierających rozwój osobisty.

SYLWETKI PROWADZĄCYCH: 

Agnieszka Bilińska
Mentor, Executive Coach, doświadczona menedżerka pracująca w firmach globalnych od ponad 20 lat na stanowiskach executive, w zarządach i radach nadzorczych. CEO w firmie doradczej Trusted Communication, wspierającej liderów w rozwoju zawodowym i osobistym. Ekspertka w dziedzinie mentoringu, komunikacji i przywództwa. Założycielka,  fundatorka i w latach 2010-2015 CEO Vital Voices Poland, polskiego oddziału globalnej  organizacji  założonej przez Hillary Clinton i wspierającej rozwój kompetencji przywódczych kobiet poprzez ideę mentoringu. Profesjonalny moderator w forum rozwoju przywództwa CEO Round Table. Opiekun Merytoryczna bieżącej edycji (2017) Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu.

Paweł Prokopczuk
Ekspert z zakresu wystąpień publicznych, komunikacji, wywierania wpływu, negocjacji oraz autoprezentacji. Absolwent Akademii Teatralnej im A. Zelwerowicza w Warszawie,  zawodowy aktor. Wybitny trener, niezwykle doświadczony w prowadzeniu szkoleń dedykowanych  wzmacnianiu relacji i siły kontaktu. Reżyseruje i prowadzi premierowe prezentacje produktów, premiery  aut, wydarzenia firmowe. Brał udział w wielu konferencjach z zakresu komunikacji oraz sprzedaży w Niemczech, Hiszpanii oraz Szwajcarii (z ramienia firmy Raytheon Professional Services). Występował jako gość specjalny na licznych kongresach m.in. Konferencji prof. Roberta Cialdiniego w październiku 2014 r. przeprowadził wykład pt.: „Komunikacja niewerbalna jako narzędzie pracy”.

W wybranych sesjach weźmie udział inspirujący Gość Specjalny – kobieta liderka, która odniosła sukces w biznesie. 

TERMINY II EDYCJI

Program obejmuje 4 sesje jednodniowe w terminach: 

 • 2 kwietnia
 • 24 kwietnia
 • 16 maja
 • 12 czerwca

Warsztaty będą odbywać się w salach konferencyjnych w centrum Warszawy,  w godz. 9.30 - 17.15. Kameralna grupa do 15 osób.

WARUNKI UDZIAŁU 

Cena udziału w Programie bez skorzystania z narzędzia diagnostycznego Extended Disc:

3 900 PLN netto  (4 797 PLN brutto)  / osoba

Możliwe jest również nabycie udziału w Programie w wersji z wykorzystaniem narzędzia diagnostycznego Extended Disc - w tym przypadku koszt wzrasta o 500 PLN netto, zakup TUTAJ

Rezygnacja z udziału możliwa jest najpóźniej 3 tygodnie przed szkoleniem, po tym terminie możliwe jest wykorzystanie miejsca przez inną osobę. W przypadku nieobecności na jednej z sesji uczestniczka otrzyma materiały oraz możliwość telefonicznej konsultacji z prowadzącą (indywidualnej – do 30 minut,  w przypadku większej liczby nieobecnych – telekonferencja  do 60 minut).


KONTAKT, PYTANIA

Agnieszka Bilińska
CEO, Trusted Communication
+48 601 441 340
abilinska@trustedcommunication.pl


Elżbieta Różycka-Szymanko
Menedżer Zarządzający, Fundacja Liderek Biznesu
+48 502 444 733
elzbieta.rozycka-szymanko@liderkibiznesu.pl