Fundacja Liderek Biznesu wspiera inicjatywę - Firma Przyjazna Człowiekowi!
2020-07-06

Ruszył konkurs "Firma Przyjazna Rodzinie" / #FirmaPrzyjaznaCzłowiekowi. Instytut Humanites od 2010 roku zadaje pytanie: Czy zatrudniamy człowieka czy pracownika?

"Zgodnie z naszym Modelem „Wioski” Rozwoju Ekosystemu Społecznego od lat zwracamy uwagę na wielowymiarową rolę rodziny w ujęciu makro i mikroekonomicznym. Bo zwyczajnie szczęśliwy człowiek to również bardziej zaangażowany pracownik.
Konkurs jest szansą na pokazanie dobrych praktyk, godnych naśladowania zachowań i codziennych decyzji, które stawiają człowieka – pracownika na pierwszym miejscu, szczególnie w czasie, gdy biznes mierzy się z kryzysem, widmem zwolnień, redukcją etatów i wynagrodzeń. Bo wartości powinny być ważne nie tylko gdy płyniemy z wiatrem." - podkreśla Humanites Institute
Zapraszamy do udziału w konkursie > szczegóły tutaj <

Fundacja Liderek Biznesu wspiera inicjatywę Humanites Institute #FirmaPrzyjaznaCzłowiekowi.
« Powrót do listy materiałów