X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Po co mi dalsze szkolenie z mentoringu?
Jadwiga Kuczkowska, Mentorka, trenerka, coach. Opiekunka Merytoryczna Programu Mentoringowego 2019 i 2020 Opiekunka Klubów Mentora i Mentee, Opiekunka Merytoryczna ścieżki Lead & Share w Programie Merytorycznym Fundacji Liderek Biznesu
 
 

Zgłosiłam się do Szkoły Mentorów Biznesu, mimo iż mam już sporą wiedzę i doświadczenie w tym obszarze. Potwierdzają to zarówno skutecznie poprowadzone procesy mentoringowe, jak również fakt bycia jednym z dwóch Opiekunów Merytorycznych VI. edycji Programu Mentoringowego, który jest organizowany przez Fundację Liderek Biznesu.

Można więc zadać pytanie: Po co mi dalsze szkolenie z mentoringu?

Przede wszystkim głęboko wierzę, że przyznanie sobie prawa do rozwijania innych ludzi zobowiązuje nas do ciągłego doskonalenia siebie samych!

Poza tym uważam, że dalszy rozwój jest dla mnie niezbędny ze względu na:

  • ponowne usystematyzowanie i ułożenie posiadanej wiedzy,
  • poznanie nowych narzędzi i metod,
  • doskonalenie umiejętności doboru właściwej ścieżki działania do różnych sytuacji i potrzeb,
  • zmierzenie się z własnym ego - doświadczonego mentora,
  • zdobycie wartościowego certyfikatu.

Znając Fundację i osoby tworzące Szkołę Mentorów Biznesu jestem przekonana, że zarówno zrealizuję swoje powyższe cele, jak również doświadczę ciekawej przygody w niezwykle wartościowym gronie mentorów.

Zachęcam wszystkie osoby, które poważnie myślą o swojej roli mentora, do uczestniczenia w zajęciach Szkoły Mentorów Biznesu!

Jadwiga Kuczkowska

 

 

 

« Powrót do listy wpisów