X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Spotkanie w ramach inicjatywy EY Women3. The power of three poświęcone obecności kobiet w mediach i debacie publicznej
2016-09-21

Podczas kolejnego spotkania w ramach akcji EY Women³. The Power of Three Iwona Kozera, założycielka Fundacji Liderek Biznesu, przedstawiła dotychczasowe osiągnięcia programu. EY Women³. The Power of Three to forum dyskusji o działaniach zwiększających udział kobiet we wszystkich sferach życia publicznego. Biorą w nim udział przedstawiciele rządów, przedsiębiorców i świata nauki w Europie, Indiach i Afryce oraz na Bliskim Wschodzie.

Czytaj więcej »
 
 
 
Women3. The power of three - podsumowanie działań programu.
2016-03-31

Dokument podsumowuje dotychczasowe działania programu organizowanego przez EY, Women3. The Power of Three. Według Światowego Forum Ekonomicznego dopiero za 117 lat równość płci stanie się rzeczywistością.

 

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Fundacja Liderek Biznesu zaangażowała się w EY Women3. The power of three.
2015-09-04

Według raportu "Global Gender Gap", przygotowywanego przez Światowe Forum Ekonomiczne, w 2014 roku osiągnięcie równości płci mogło nastąpić po 80 latach. Okazuje się, że w ciągu tylko jednego roku, 2015, kobiety straciły prawie 30 lat w drodze do równości. Tak więc 80 lat wydłużyło się już do 118 lat!

Czytaj więcej »